Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (58)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.9.2019 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:02 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:36:39 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 195 2. 195
3. 00:37:14 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:37:35 Povalová Eva 1984 185 1. 200
5. 00:38:07 Doubravová Jitka 1993 180 3. 190
6. 00:38:34 Mandová Simona 1974 Mníšek pod Brdy 176 2. 195
7. 00:38:55 Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B. 172 2. 195
8. 00:39:45 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 00:40:31 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:41:08 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 3. 190
11. 00:41:40 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 156 4. 185
12. 00:41:48 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 5. 180
13. 00:42:00 Jírová Eva 1979 Sport - Medicine 148 6. 176
14. 00:42:08 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 144 1. 200
15. 00:42:16 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 140 5. 180
16. 00:42:21 Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 137 7. 172
17. 00:43:00 Boukalová Blanka 1980 Hostimice 134 8. 168
18. 00:43:18 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 6. 176
19. 00:43:22 Karešová Barbora 2001 Vižina 128 2. 195
20. 00:43:23 Máchová Petra 1985 Ouběnice 125 4. 185
21. 00:44:27 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 9. 164
22. 00:45:47 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 00:46:18 Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy 116 10. 160
24. 00:46:33 Slámová Martina 1976 113 11. 156
25. 00:49:42 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 2. 195
26. 00:50:30 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 108 3. 190
27. 00:50:51 Nováková Lenka 1975 106 12. 152
28. 00:52:24 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 104 13. 148
29. 00:54:30 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 102 7. 172
30. 00:56:21 Bartošová Milada 1953 Příbram 100 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: FB Dobříšsko aktuálně

Výsledky v pdf: Děti, Fitness 4km, 8km celkově, 8km kategorie, 8km časy kol, štafety 4x2km, záběry z cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: