Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.9.2019 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:39 Václavík Jiří 1986 SK Babice 200 1. 200
2. 00:31:19 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 195 2. 195
3. 00:31:23 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 190 1. 200
4. 00:31:47 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:32:19 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 180 2. 195
6. 00:32:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 4. 185
7. 00:32:39 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:32:43 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 3. 190
9. 00:32:58 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 164 4. 185
10. 00:33:27 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 160 5. 180
11. 00:33:34 Pulkrábek Martin 1980 Zlatokop 156 5. 180
12. 00:33:37 Hviźď Leoš 1990 152 6. 176
13. 00:33:40 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 148 7. 172
14. 00:33:54 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 8. 168
15. 00:33:57 Zeman Václav 1984 Bell 140 9. 164
16. 00:33:58 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 137 10. 160
17. 00:34:09 Doubrava Jakub 1996 Příbram 134 11. 156
18. 00:34:16 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 131 6. 176
19. 00:34:31 Markes Jirka 1987 Trimet Donbříš 128 12. 152
20. 00:34:53 Pergler Lukáš 1992 Komárov 125 13. 148
21. 00:35:49 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 7. 172
22. 00:36:26 Manda Jiří 1975 Mníšek pod Brdy 119 8. 168
23. 00:36:26 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 116 9. 164
24. 00:36:42 Vitásek Josef 1958 Buková 113 1. 200
25. 00:36:57 Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 110 14. 144
26. 00:37:02 Turek Jiří 1962 Chaloupky 108 2. 195
27. 00:37:10 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 106 15. 140
28. 00:37:21 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 104 10. 160
29. 00:38:01 Kříž Pavel 1979 102 11. 156
30. 00:38:16 Menčík Lukáš 1979 JDE 100 12. 152
31. 00:38:19 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 3. 190
32. 00:38:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 96 13. 148
33. 00:38:30 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 94 2. 195
34. 00:38:37 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 92 16. 137
35. 00:38:48 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 90 14. 144
36. 00:38:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 88 17. 134
37. 00:39:11 Brzobohatý Miroslav 1963 Běžecký UNIPETRO 86 4. 185
38. 00:39:52 Erdinger Josef 1981 Komárov 84 18. 131
39. 00:40:31 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 82 5. 180
40. 00:40:38 Štilec Jindřich 1979 80 15. 140
41. 00:41:19 Kahoun Petr 1963 Praha 7 78 6. 176
42. 00:41:29 Žofka Jan 1980 Dobříš 76 19. 128
43. 00:41:43 Jančar David 1994 Dobříš 74 20. 125
44. 00:42:00 Čihák Tomáš 1974 Dobříš 72 16. 137
45. 00:42:10 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 70 21. 122
46. 00:42:20 Bauer Martin 1977 Chlustina 68 17. 134
47. 00:42:34 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 66 7. 172
48. 00:42:52 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 64 8. 168
49. 00:43:00 Krejčí Jan 1986 62 22. 119
50. 00:43:33 Kareš Martin 1973 Vižina 60 18. 131
51. 00:43:33 Kareš Jaroslav 1971 Vižina 58 19. 128
52. 00:44:22 Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Dob 56 20. 125
53. 00:44:26 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 54 9. 164
54. 00:44:28 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 52 23. 116
55. 00:45:53 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 50 3. 190
56. 00:46:22 Břicháček Petr 1975 Mníšek pod Brdy 48 21. 122
57. 00:46:47 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 46 10. 160
58. 00:47:35 Hons Pavel 1980 44 24. 113
59. 00:47:38 Zbíral Jan 1982 Florbal Dobříš 42 25. 110
60. 00:47:45 Panuška Přemysl 1957 VK Blesk 40 4. 185
61. 00:47:58 Novák Michal 1958 Dobříš 39 5. 180
62. 00:48:08 Křísa Michal 1983 Dubno 38 26. 108
63. 00:48:48 Havlíček Jan 1973 Medicinman 37 22. 119
64. 00:50:04 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 36 6. 176
65. 00:54:30 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 35 11. 156
66. 00:56:22 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 34 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: FB Dobříšsko aktuálně

Výsledky v pdf: Děti, Fitness 4km, 8km celkově, 8km kategorie, 8km časy kol, štafety 4x2km, záběry z cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: