Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.11.2019 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:23 Havránková Daniela 1982 Kerteam 200 1. 200
2. 00:46:04 Eisnerová Kristýna 1979 Plzeň Runland 195 2. 195
3. 00:48:09 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 1. 200
4. 00:49:15 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:49:48 Šnáblová Jana 1984 BKČS 180 4. 185
6. 00:49:55 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 2. 195
7. 00:50:41 Vacatková Barbora 1976 172 5. 180
8. 00:51:04 Zapletalová Kateřina 1982 TJ Lokomotiva Beroun 168 6. 176
9. 00:51:15 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:52:22 Perglerová Eva 1974 BK Přeštice 160 2. 195
11. 00:53:27 Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny 156 3. 190
12. 00:54:04 Kindlová Magdaléna 2001 VK LOKO Beroun 152 1. 200
13. 00:54:40 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 148 3. 190
14. 00:54:57 Stibalová Petra 1976 Broumy 144 7. 172
15. 00:55:15 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 8. 168
16. 00:55:41 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 4. 185
17. 00:55:55 Gregorová Daniela 1974 Komárov 134 5. 180
18. 00:56:06 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 131 6. 176
19. 00:56:25 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 9. 164
20. 00:56:32 Smolová Jitka 1978 Všenory 125 10. 160
21. 00:57:04 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 122 11. 156
22. 00:57:09 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 2. 195
23. 00:57:29 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 7. 172
24. 00:59:03 Literová Jarmila 1968 Beroun 113 8. 168
25. 00:59:20 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 110 9. 164
26. 00:59:35 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 1. 200
27. 01:00:04 Pechová Alice 1972 Zdice 106 10. 160
28. 01:01:07 Dušková Michaela 1993 Králův Dvůr 104 4. 185
29. 01:01:27 Kárová Iveta 1977 Maratonci 102 12. 152
30. 01:01:48 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 100 13. 148
31. 01:04:01 Svobodová Dana 1952 Příbram 98 1. 200
32. 01:04:51 Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat 96 14. 144
33. 01:07:37 Šmídová Edita 1985 Mladá Boleslav 94 5. 180
34. 01:09:33 Synková Kateřina 1992 Kladno 92 6. 176
35. 01:10:48 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 90 2. 195
36. 01:14:18 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 88 3. 190
37. 01:15:03 Marková Karolina 1991 Špindlerův Mlýn 86 7. 172
38. 01:16:36 Bartošová Milada 1953 Příbram 84 2. 195
39. 01:16:55 Kralovanská Denisa 1984 Kladno 82 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Oficiální, celkové, kategorie, Záznam startu

Fotky: Z trati, Start a cíl, z vyhlášení z historie závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: