Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.8.2019 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:39 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:35:14 Rendl Josef 1976 tj packa praha 195 1. 200
3. 00:35:45 Koudelka Filip 1991 190 2. 195
4. 00:36:27 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 185 3. 190
5. 00:36:30 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 180 4. 185
6. 00:36:34 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:37:32 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:37:44 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 168 3. 190
9. 00:38:16 Pergler Lukáš 1992 Komárov 164 6. 176
10. 00:38:17 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:38:48 Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně! 156 7. 172
12. 00:38:54 Barcal Richard 1981 dos amigos 152 8. 168
13. 00:39:12 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 148 9. 164
14. 00:39:51 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 10. 160
15. 00:40:56 Holický Milan 1965 Pardubice 140 2. 195
16. 00:41:35 Vitásek Josef 1958 Buková 137 1. 200
17. 00:41:49 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 134 4. 185
18. 00:41:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 131 11. 156
19. 00:42:06 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 5. 180
20. 00:42:19 Turek Jiří 1962 Chaloupky 125 3. 190
21. 00:42:40 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 122 4. 185
22. 00:43:23 Vokáč Roman 1962 Zdice 119 5. 180
23. 00:43:29 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 116 6. 176
24. 00:43:32 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 113 12. 152
25. 00:43:47 Šnobl Jiří 1959 Příbram 110 2. 195
26. 00:43:49 Pech Luboš 1974 Bohutín 108 7. 172
27. 00:44:35 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 106 8. 168
28. 00:44:59 Hřídel Radek 1974 Příbram 104 9. 164
29. 00:45:08 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 10. 160
30. 00:45:21 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 6. 176
31. 00:45:49 Erdinger Josef 1981 Komárov 98 13. 148
32. 00:45:56 Štika Dušan 1972 Březnice 96 11. 156
33. 00:46:42 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 94 14. 144
34. 00:49:36 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 92 7. 172
35. 00:49:53 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 90 8. 168
36. 00:49:56 Svoboda Jan 1943 Příbram 88 1. 200
37. 00:50:37 Skalický Jan 1981 Láz 86 15. 140
38. 00:51:51 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 84 2. 195
39. 00:52:18 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 82 3. 190
40. 00:52:42 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 80 9. 164
41. 00:52:56 Dítě Martin 1968 Štěchovice 78 10. 160
42. 00:54:46 Brožík Aleš 1978 Snad to uběhnu :-) 76 12. 152
43. 00:55:57 Novák Michal 1958 Dobříš 74 4. 185
44. 00:58:26 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 72 5. 180
45. 01:01:22 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 70 6. 176
46. 01:10:01 Leitner Josef 1969 Příbram 68 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: