Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

29.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (17)
7.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.3.2019 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:18 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:27:43 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:28:08 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 3. 190
4. 00:28:28 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 4. 185
5. 00:28:52 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:29:11 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
7. 00:29:30 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 172 5. 180
8. 00:29:32 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 6. 176
9. 00:30:02 Vladyka Jan 1992 164 7. 172
10. 00:30:20 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 8. 168
11. 00:30:40 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 156 9. 164
12. 00:31:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 3. 190
13. 00:31:27 Hasman Petr 1983 za sebe 148 10. 160
14. 00:31:29 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 144 1. 200
15. 00:31:47 Malina Petr 1969 Borek 140 2. 195
16. 00:31:52 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 137 11. 156
17. 00:31:57 Charvát Jan 1998 Zaječov 134 12. 152
18. 00:31:59 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 131 4. 185
19. 00:32:24 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 128 5. 180
20. 00:32:49 Rataj Pavel 1969 Rokycany 125 3. 190
21. 00:32:56 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 122 13. 148
22. 00:33:00 Škrlant Martin 1979 Žebrák 119 6. 176
23. 00:33:29 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 116 7. 172
24. 00:33:33 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 8. 168
25. 00:33:35 Homolka Petr 1974 Hořovice 110 9. 164
26. 00:34:16 Málek Martin 1989 Rosovice 108 14. 144
27. 00:34:28 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 15. 140
28. 00:34:44 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 104 1. 200
29. 00:34:53 Vitásek Josef 1958 Buková 102 2. 195
30. 00:34:58 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 100 16. 137
31. 00:35:00 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 98 17. 134
32. 00:35:09 Lacina Josef 1978 CK Záluží 96 10. 160
33. 00:35:16 Turek Jiří 1962 Chaloupky 94 4. 185
34. 00:35:19 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 92 11. 156
35. 00:35:22 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 90 5. 180
36. 00:35:50 Novotný Martin 1980 Bohutín 88 18. 131
37. 00:35:55 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 86 12. 152
38. 00:36:02 Lauvr Václav 1969 Zbiroh 84 6. 176
39. 00:36:04 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 82 13. 148
40. 00:36:09 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 80 14. 144
41. 00:36:25 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 78 15. 140
42. 00:36:30 Král Václav 1983 Plzeň 76 19. 128
43. 00:36:32 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 74 7. 172
44. 00:36:35 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 72 8. 168
45. 00:36:50 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 70 16. 137
46. 00:37:00 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 68 3. 190
47. 00:37:43 Křížek Martin 1992 Union Cerhovice 66 20. 125
48. 00:38:22 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 64 17. 134
49. 00:38:51 Fejfar Zdeněk 1979 Osek 62 18. 131
50. 00:39:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 60 21. 122
51. 00:39:18 Jung Václav 1977 Beroun 58 19. 128
52. 00:39:21 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 56 20. 125
53. 00:39:28 Skalický Jan 1981 Láz 54 22. 119
54. 00:39:29 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 52 9. 164
55. 00:39:37 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 50 21. 122
56. 00:39:42 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 48 4. 185
57. 00:40:04 Pichlík Marek 1981 RAC Cerhovice 46 23. 116
58. 00:40:07 Měšťan Jiří 1988 44 24. 113
59. 00:40:28 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 42 22. 119
60. 00:40:41 Bauer Martin 1977 Chlustina 40 23. 116
61. 00:40:54 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 39 25. 110
62. 00:40:55 Kořán Jiří 1990 38 26. 108
63. 00:41:24 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 37 10. 160
64. 00:41:33 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 36 27. 106
65. 00:41:36 Kratěna Ivo 1980 35 28. 104
66. 00:41:42 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 34 11. 156
67. 00:42:14 Mach Jiří 1981 RAC 33 29. 102
68. 00:42:32 Dostál Radomír 1972 RAC Cerhovice 32 24. 113
69. 00:43:09 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 31 30. 100
70. 00:43:44 Dítě Martin 1968 Štěchovice 30 12. 152
71. 00:44:05 Diviš Tomáš 1969 Řepy 29 13. 148
72. 00:44:11 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 28 25. 110
73. 00:44:25 Kára Milan 1972 27 26. 108
74. 00:45:34 Kulík Jan 1975 Slivka Team 26 27. 106
75. 00:46:17 Cepák David 1978 DCKM 25 28. 104
76. 00:48:54 Nepeřený Petr 1988 Cerhovice 24 31. 98
77. 00:49:00 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 23 29. 102
78. 00:49:42 Novák Michal 1958 Dobříš 22 5. 180
79. 00:50:38 Brož David 1985 SDH Týček 21 32. 96
80. 00:52:06 Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd 20 30. 100
81. 00:52:26 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 19 6. 176
82. 00:52:29 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 18 7. 172
83. 01:04:00 Leitner Josef 1969 Příbram 17 14. 144
84. 00:20:38 Svoboda Jan 1943 Příbram 16 1. 200
85. 00:22:08 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 15 2. 195
86. 00:31:38 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 14 3. 190
87. 00:36:41 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 13 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: