Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.4.2019 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:12 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:14:54 Beshirová Carmen 1998 SK Zdice 195 1. 200
3. 00:14:58 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 2. 195
4. 00:15:22 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 185 2. 195
5. 00:15:48 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 180 3. 190
6. 00:15:50 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 3. 190
7. 00:15:53 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 172 4. 185
8. 00:16:22 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:16:47 Povalová Eva 1984 164 1. 200
10. 00:17:01 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 2. 195
11. 00:17:25 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:17:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 3. 190
13. 00:18:11 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 3. 190
14. 00:18:19 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 4. 185
15. 00:18:30 Kalousová Helena 1980 Praha 140 4. 185
16. 00:18:31 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 137 1. 200
17. 00:18:59 Stibalová Petra 1976 Broumy 134 5. 180
18. 00:19:00 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 131 5. 180
19. 00:19:01 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 128 4. 185
20. 00:19:20 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 125 6. 176
21. 00:19:43 Krátká Jana 1992 122 6. 176
22. 00:19:49 Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov 119 7. 172
23. 00:19:51 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 5. 180
24. 00:19:59 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 113 8. 168
25. 00:20:00 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 110 9. 164
26. 00:20:12 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 108 10. 160
27. 00:20:14 Dlouhá Dana 1974 RAC Cerhovice 106 6. 176
28. 00:20:15 Sedlářová Kateřina 1986 Kačenky 104 7. 172
29. 00:20:35 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 2. 195
30. 00:20:36 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 100 11. 156
31. 00:20:48 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 98 7. 172
32. 00:20:58 Svobodová Dana 1952 Příbram 96 1. 200
33. 00:21:03 Krejčíková Jana 1982 94 12. 152
34. 00:21:18 Kárová Iveta 1977 Maratonci 92 13. 148
35. 00:21:21 Rešlová Libuše 1974 Újezd 90 8. 168
36. 00:21:26 Šrámková Monika 1992 Hořovice 88 8. 168
37. 00:21:39 Valtová Jana 1994 Žebrák 86 9. 164
38. 00:21:42 Sirůčková Jana 1980 Příbram 84 14. 144
39. 00:21:48 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 82 15. 140
40. 00:21:58 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 80 16. 137
41. 00:22:01 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 78 17. 134
42. 00:22:09 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 76 10. 160
43. 00:22:11 Hořejšová Hana 1960 Příbram 74 3. 190
44. 00:22:26 Charvátová Věra 1978 Kvaň 72 18. 131
45. 00:22:32 Bauerová Markéta 1980 Chlum 70 19. 128
46. 00:22:39 Nováková Lenka 1975 68 20. 125
47. 00:22:42 Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic 66 21. 122
48. 00:22:44 Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet 64 22. 119
49. 00:22:50 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 62 11. 156
50. 00:23:03 Šišáková Petra 1980 Hořovice 60 23. 116
51. 00:23:19 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 58 24. 113
52. 00:24:31 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 56 25. 110
53. 00:24:34 Poláková Radka 1980 Hořovice 54 26. 108
54. 00:24:40 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 52 27. 106
55. 00:24:51 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 50 4. 185
56. 00:25:29 Hrachová Vendula 2001 Spratka Hořovice 48 5. 180
57. 00:26:43 Fialková mýlková Alena 1983 Králův Dvůr 46 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: Od Miroslava Vondry, Elena Truhlářová

Celkové a děti, časy_kol

Ztráty a nálezy - na místě nalezeno: fialová dětská vesta LUPILU vel 106?, černé dámské elasťáky ASICS.
Prosíme vrátit startovní číslo 67 od pana Jaroslava Krutílka z Příbrami, možnost předání v Příbrami.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: