Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.5.2019 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:09 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:47:21 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:49:08 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 190 1. 200
4. 00:51:32 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 185 2. 195
5. 00:52:11 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 180 3. 190
6. 00:52:23 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:53:25 Brož Lubomír 1980 Příbram 172 2. 195
8. 00:55:18 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 168 3. 190
9. 00:55:48 Vitásek Josef 1958 Buková 164 1. 200
10. 00:56:42 Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice 160 4. 185
11. 00:56:53 Nejedlý Michal 1998 Osek 156 4. 185
12. 00:58:11 Turek Jiří 1962 Chaloupky 152 2. 195
13. 00:58:22 Novotný Martin 1980 Bohutín 148 5. 180
14. 00:58:52 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 144 3. 190
15. 00:59:46 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 140 5. 180
16. 01:00:04 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 137 4. 185
17. 01:02:08 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 134 5. 180
18. 01:03:23 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 131 6. 176
19. 01:04:25 Baran Richard 1971 Praha 128 6. 176
20. 01:04:45 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 125 6. 176
21. 01:05:13 Bauer Martin 1977 Chlustina 122 7. 172
22. 01:05:32 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 119 2. 195
23. 01:06:12 Skalický Jan 1981 Láz 116 7. 172
24. 01:07:58 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 113 8. 168
25. 01:08:20 Bařina Michal 1992 110 8. 168
26. 01:08:43 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 108 1. 200
27. 01:09:54 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 106 7. 172
28. 01:12:07 Švácha Luboš 1959 Sokol Mšeno 104 3. 190
29. 01:12:25 Magera Petr 1966 Příbram 102 8. 168
30. 01:13:20 Kořán Jiří 1990 100 9. 164
31. 01:14:08 Havlíček Jan 1973 Medicinman 98 9. 164
32. 01:15:48 Svoboda Jan 1943 Příbram 96 2. 195
33. 01:21:44 Novák Michal 1958 Dobříš 94 4. 185
34. 01:40:55 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 92 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Brdská 25

Vážení běžci / kamarádi,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaší účast na letošní Brdské 25 / 12 / CR / NW a zvláště dětem za jejich nasazení na svých tratích.

Počasí nám přálo, být jako dnes (pondělí), asi by to byl závod pouze pro nejotrlejší.

Jak se ukázalo, trať Brdské 12 je stále více oblíbená (zřejmě kvůli kratší délce a lidštějšímu převýšení), takže do příštího roku budeme vyhlašovat kromě absolutního pořadí i věkové kategorie, stejně jako na Brdské 25. Moc se omlouvám těm, kteří letos na vyhlašování kategorií marně čekali, protože tuto informaci jsme na webu závodu nijak neprezentovali. Závod Brdská 12 jsme dali na stejnou úroveň jako CR + NW = doplňkové závody s vyhlašováním pouze absolutního pořadí.

Těšíme se na Vás jak příští rok na Brdské 25, tak i na ostatních letošních závodech Brdského běžeckého poháru.

Za organizátory Petr Švarc


Výsledky Brdské 25

Děti, Dospělí celkové, Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: