Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-100 z celkem 204   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1494 (0) 8
2. Doubravová Jitka 1993 VDN Promo1366 (0) 8
3. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1203 (0) 7
4. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká1128 (0) 7
5. Stibalová Petra 1976 Broumy1078 (0) 8
6. Koňaříková Zdeňka 1976 1068 (0) 7
7. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy1046 (0) 8
8. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1015 (0) 8
9. Pavlíková Jana 1982 Nový Knín975 (0) 7
10. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice969 (0) 6
11. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd911 (0) 7
12. Matějková Petra 1993 Komárov834 (0) 6
13. Gregorová Daniela 1974 Komárov775 (0) 6
14. Kafková Lucie 1982 Zdice754 (0) 5
15. Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku731 (0) 7
16. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram709 (0) 6
17. Turečková Jana 1968 TK Bohutín690 (0) 6
18. Hartmanová Stanislava 1958 ---663 (0) 7
19. Svobodová Dana 1952 Příbram648 (0) 7
20. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun616 (0) 6
21. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník606 (0) 8
22. Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram595 (0) 3
23. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák580 (0) 3
24. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan572 (0) 6
25. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška566 (0) 5
26. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun561 (0) 3
27. Letová Kristýna 2001 534 (0) 3
28. Kotěšovcová Petra 1981 Praha468 (0) 5
29. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha464 (0) 3
30. Mališová Karla 1960 USK Praha434 (0) 3
31. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy419 (0) 4
32. Charvátová Věra 1978 Kvaň419 (0) 4
33. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun418 (0) 3
34. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha400 (0) 2
35. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB395 (0) 2
36. Fraňková Andrea 1989 Praha 6391 (0) 4
37. Ježková Jana 1988 Energon368 (0) 2
38. Poborská Helena 1978 Kerteam367 (0) 2
39. Šatavová Lenka 1986 361 (0) 2
40. Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko357 (0) 3
41. Povalová Eva 1984 355 (0) 2
42. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni353 (0) 2
43. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram348 (0) 3
44. Bartošová Milada 1953 Příbram340 (0) 5
45. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun339 (0) 3
46. Třísková Katarina 1971 Praha 6336 (0) 2
47. Fábryová Ivana 1994 328 (0) 5
48. Šibravová Lenka 1982 Kerteam320 (0) 2
49. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun316 (0) 3
50. Kroupova Petra 1984 315 (0) 3
51. Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu304 (0) 3
52. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň294 (0) 2
53. Koucká Kateřina 1987 282 (0) 4
54. Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci280 (0) 3
55. Linková Hana 1972 276 (0) 3
56. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 262 (0) 3
57. Kotlíková Šárka 1972 248 (0) 2
58. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb238 (0) 2
59. Kárová Iveta 1977 Maratonci234 (0) 3
60. Večerková Marcela 1981 Veverky233 (0) 2
61. Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun228 (0) 2
62. Pechová Alice 1972 Zdice224 (0) 2
63. Bartoňová Jana 1982 222 (0) 2
64. Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín220 (0) 3
65. Růžičková Jana 1969 Černín218 (0) 2
66. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince208 (0) 2
67. Gerychová Michaela 1982 Zaječov200 (0) 1
68. Landovská Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
69. Mašková Monika 1977 Dobříš200 (0) 3
70. Slavíková Eva 1984 195 (0) 1
71. Mašková Lucie 1998 Hraštice194 (0) 3
72. Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram193 (0) 2
73. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš192 (0) 2
74. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram190 (0) 1
75. Holická Martina 1993 190 (0) 1
76. Lokajíčková Klára 2000 Ready2win190 (0) 1
77. Prunerová Eva 1979 ---188 (0) 2
78. Pertlová Martina 1974 Beroun188 (0) 2
79. Čeřovská Petra 1978 Rudná188 (0) 2
80. Cheníčková Petra 1979 Příbram188 (0) 2
81. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B185 (0) 1
82. Halášková Hana 1990 180 (0) 1
83. Šwarzová Linda 1992 AK Bílina180 (0) 1
84. Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam180 (0) 1
85. Typltová Kristýna 1994 Beroun180 (0) 1
86. Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM176 (0) 1
87. Šmejkalová Denisa 1983 Jince176 (0) 1
88. Štefaničová Hana 1976 Příbram172 (0) 1
89. Sýkorová Petra 1976 Praha172 (0) 1
90. Hofmanová Markéta 1984 168 (0) 1
91. Císařová Iveta 1993 Příbram168 (0) 1
92. Vesecká Renáta 1973 Příbram168 (0) 2
93. Křížová Aneta 1989 164 (0) 1
94. Fryčová Lenka 1978 Psáry164 (0) 1
95. Císařová Veronika 1993 Příbram164 (0) 1
96. Karasová Pavla 1978 164 (0) 2
97. Leitnerová Tereza 1998 4Timing162 (0) 2
98. Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny160 (0) 1
99. Valtová Jana 1994 Žebrák160 (0) 2
100. Jiránková Lenka 1980 LAWI Team156 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 204   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: