Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.6.2020 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:15 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:27:38 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 195 1. 200
3. 00:28:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:30:21 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:30:29 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 180 2. 195
6. 00:30:33 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 176 3. 190
7. 00:31:08 Sýkorová Petra 1976 Praha 172 4. 185
8. 00:31:12 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 168 2. 195
9. 00:31:22 Koňaříková Zdeňka 1976 164 5. 180
10. 00:31:42 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 6. 176
11. 00:31:43 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 156 7. 172
12. 00:31:44 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 00:31:44 Bauerová Markéta 1980 Chlum 148 8. 168
14. 00:31:45 Matějková Petra 1993 Komárov 144 3. 190
15. 00:32:02 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 140 4. 185
16. 00:32:39 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 137 4. 185
17. 00:32:43 Mališová Karla 1960 USK Praha 134 1. 200
18. 00:32:46 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 5. 180
19. 00:32:56 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 128 5. 180
20. 00:33:01 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 125 9. 164
21. 00:33:11 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 10. 160
22. 00:33:48 Stibalová Petra 1976 Broumy 119 11. 156
23. 00:34:04 Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu 116 12. 152
24. 00:34:09 Charvátová Věra 1978 Kvaň 113 13. 148
25. 00:34:34 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 110 6. 176
26. 00:34:38 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 108 14. 144
27. 00:34:59 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 106 6. 176
28. 00:35:02 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 104 15. 140
29. 00:36:00 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 102 7. 172
30. 00:37:04 Kácová Iveta 1977 RAC Cerhovice 100 16. 137
31. 00:37:05 Hartmanová Stanislava 1958 --- 98 2. 195
32. 00:37:09 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 96 17. 134
33. 00:37:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:37:52 Cheníčková Petra 1979 Příbram 92 18. 131
35. 00:37:59 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 90 19. 128
36. 00:38:12 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 88 20. 125
37. 00:38:16 Klusová Hana 1993 Šneci v běhu 86 7. 172
38. 00:39:02 Vacková Lucie 1980 RSáci Příbram 84 21. 122
39. 00:40:25 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 3. 190
40. 00:42:18 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 80 8. 168
41. 00:42:27 Roubíčková Lucie 1993 Beroun 78 8. 168
42. 00:43:04 Horká Helena 1988 76 9. 164
43. 00:44:04 Mašková Lucie 1998 Hraštice 74 10. 160
44. 00:45:33 Mašková Monika 1977 Dobříš 72 22. 119
45. 00:46:16 Trefná Lucie 1991 Příbram 70 11. 156
46. 00:46:16 Prášková Kateřina 1992 Králův Dvůr 68 12. 152
47. 00:46:57 Bartošová Milada 1953 Příbram 66 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, časy kol, Hlavní závod: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: