Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.5. Penzion Cup Propozice Přihlášky (2)
23.5. Brdská 12 dětské závody Propozice
23.5. Brdská 25 Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2020 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:30 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:25:28 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:25:38 Moravec Jiří 1996 JM Team Letohrad 190 3. 190
4. 00:25:49 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5. 00:26:01 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 2. 195
6. 00:26:10 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 176 3. 190
7. 00:26:39 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 4. 185
8. 00:26:43 Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek 168 4. 185
9. 00:27:11 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 164 1. 200
10. 00:27:20 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 160 5. 180
11. 00:27:28 Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy 156 6. 176
12. 00:27:49 Dvořák Tomáš 1978 Kola Ledeč 152 5. 180
13. 00:27:52 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 7. 172
14. 00:28:02 Folprecht Zdeněk 1991 Tuchlovice 144 8. 168
15. 00:28:02 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 140 1. 200
16. 00:28:05 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 137 9. 164
17. 00:28:19 Škrabálek Jan 1970 Krčský les 134 2. 195
18. 00:28:33 Vávra Tomáš 1983 Kola Ledeč NS 131 10. 160
19. 00:28:48 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 6. 176
20. 00:28:55 Škrlant Martin 1979 Žebrák 125 7. 172
21. 00:28:56 Borovsky Jindrich 1982 Hradcany 122 11. 156
22. 00:29:11 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 119 12. 152
23. 00:29:21 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 116 3. 190
24. 00:29:23 Fajta Viktor 1986 Hostivice 113 13. 148
25. 00:29:30 Hlavsa Martin 1975 Tuchlovice 110 8. 168
26. 00:29:33 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 108 9. 164
27. 00:29:48 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 106 14. 144
28. 00:29:59 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 104 10. 160
29. 00:30:05 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 102 15. 140
30. 00:30:16 Raboch Ivan 1966 Žebrák 100 4. 185
31. 00:30:22 Sládek Jakub 1993 Praha 98 16. 137
32. 00:30:29 Vitásek Josef 1958 Buková 96 2. 195
33. 00:30:32 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 94 5. 180
34. 00:30:41 Rataj Pavel 1969 Rokycany 92 6. 176
35. 00:30:47 Minchev Ivan 1957 Just 90 3. 190
36. 00:31:03 Jilg Petr 1986 CAMINO 88 17. 134
37. 00:31:03 Scheu Harald 1969 LMB 86 7. 172
38. 00:31:20 Zadražil Michal 1979 Hořovice 84 11. 156
39. 00:31:26 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 82 12. 152
40. 00:31:26 Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM 80 13. 148
41. 00:31:28 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 78 18. 131
42. 00:31:30 Maršner Milan 1981 SK Kamenné Žehrouce 76 19. 128
43. 00:31:32 Chochola Petr 1977 Florbal NS 74 14. 144
44. 00:31:42 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 72 15. 140
45. 00:31:44 Hlavsa Jiří 2000 Tuchlovice 70 20. 125
46. 00:31:50 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 68 8. 168
47. 00:31:57 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 66 16. 137
48. 00:31:57 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 64 9. 164
49. 00:32:02 Peták Jakub 1989 Holšiny 62 21. 122
50. 00:32:06 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 60 10. 160
51. 00:32:09 Turek Jiří 1962 Chaloupky 58 11. 156
52. 00:32:13 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 56 12. 152
53. 00:32:26 Knytl Martin 1988 Kola Ledeč 54 22. 119
54. 00:32:32 Petrouš Ivo 1967 Praha 7 52 13. 148
55. 00:32:43 Zemek Michal 1977 Příbram 50 17. 134
56. 00:32:53 Fortelka Jiří 1982 Příbram 48 23. 116
57. 00:32:56 Novotný David 1981 Bonus 46 24. 113
58. 00:33:01 Flachs Michal 1987 Podlesí 44 25. 110
59. 00:33:13 Frühauf František 1975 Ohrazenice 42 18. 131
60. 00:33:43 Král Václav 1983 Plzeň 40 26. 108
61. 00:34:02 Srb Jindřich 1985 Horoměřice 39 27. 106
62. 00:34:04 Zaremba Jan 1981 38 28. 104
63. 00:34:26 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 37 19. 128
64. 00:34:30 Jung Václav 1977 Beroun 36 20. 125
65. 00:34:33 Pech Luboš 1974 Bohutín 35 21. 122
66. 00:34:36 Marek Václav 1956 Sherpa 34 4. 185
67. 00:34:39 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 33 5. 180
68. 00:34:48 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 32 22. 119
69. 00:34:53 Kozák Jan 1962 iThinkBeer 31 14. 144
70. 00:35:00 Dostál Ivo 1977 30 23. 116
71. 00:35:03 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 29 1. 200
72. 00:35:03 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 28 2. 195
73. 00:35:12 Civín Aleš 1988 27 29. 102
74. 00:35:13 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 26 30. 100
75. 00:35:14 Kubr Martin 1974 AC Laura 25 24. 113
76. 00:35:15 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 24 31. 98
77. 00:35:39 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 23 25. 110
78. 00:35:42 Koutný Michal 1990 22 32. 96
79. 00:35:42 Hrubý Radek 1971 Lochovice 21 26. 108
80. 00:35:51 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 20 33. 94
81. 00:36:03 Urban Josef 1956 SABZO 19 6. 176
82. 00:36:07 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 18 7. 172
83. 00:36:08 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 17 34. 92
84. 00:36:09 Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan 16 27. 106
85. 00:36:18 Marhoul Lukáš 1976 Říčany 15 28. 104
86. 00:36:25 Kašpar Michal 1990 Černín 14 35. 90
87. 00:36:29 Růžička Martin 2002 Tuchlovice - Šílenci v běhu 13 1. 200
88. 00:36:37 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 12 8. 168
89. 00:36:54 Koller Pavel 1970 Bezdědice 11 15. 140
90. 00:37:00 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 10 16. 137
91. 00:37:09 Dvorský Petr 1978 Hujerojc 9 29. 102
92. 00:37:11 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 8 30. 100
93. 00:37:24 Szotkowski Milan 1980 TJ TŽ Třinec 7 31. 98
94. 00:37:29 Mařík Michal 1975 Praha 10 6 32. 96
95. 00:37:34 Bauer Martin 1977 Chlustina 5 33. 94
96. 00:37:47 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 4 36. 88
97. 00:37:51 Doležal Jaromír 1957 SABZO 3 9. 164
98. 00:38:08 Beránek Josef 1958 MK Kladno 2 10. 160
99. 00:38:14 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 1 37. 86
100. 00:38:18 Filip Karel 1955 MK Kladno 0 11. 156
101. 00:38:27 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
102. 00:38:40 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 0 38. 84
103. 00:38:50 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 34. 92
105. 00:39:14 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 12. 152
106. 00:39:26 Kořínek Ivo 1976 Lhotka 0 35. 90
107. 00:39:33 Šlechta Jiří 1960 Dvorce Senils 0 13. 148
108. 00:39:35 Vávra Jan 1976 0 36. 88
109. 00:39:41 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 4. 185
110. 00:39:49 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 0 18. 131
111. 00:39:58 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 19. 128
112. 00:40:11 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 0 2. 195
113. 00:40:11 Bureš Michal 1987 0 39. 82
114. 00:40:34 Masár Miroslav 1963 Lochovice 0 20. 125
115. 00:40:38 Křivanec Jan 1982 Lhotka 0 40. 80
116. 00:40:46 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 21. 122
117. 00:40:54 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 22. 119
118. 00:41:44 Novotný Filip 1991 0 41. 78
119. 00:41:54 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 5. 180
120. 00:43:54 Paukert Milan 1950 SABZO Praha 0 6. 176
121. 00:44:30 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 0 37. 86
122. 00:44:40 Mašek Roman 1961 SNB 0 23. 116
123. 00:45:04 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 7. 172
124. 00:45:16 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 42. 76
125. 00:45:26 Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 0 14. 144
126. 00:45:50 Pařízek Rudolf 1973 0 38. 84
127. 00:46:47 Strejček Jiří 1983 Rysy 0 43. 74
128. 00:46:57 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 15. 140
129. 00:47:20 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 16. 137
130. 00:48:43 Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 0 39. 82
131. 00:49:00 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 8. 168
132. 00:49:18 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 40. 80
133. 00:49:41 Bütner Michal 1972 Slavoj Pecínov 0 41. 78
134. 00:49:56 Gregořica Jakub 1990 0 44. 72
135. 00:50:19 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 9. 164
136. 00:50:39 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 45. 70
137. 00:51:20 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 0 17. 134
138. 00:59:53 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

6.7. běh na Plešivec - brdský Olymp

Po dlouhé době deštivý Plešivec, ale vítěz tradiční, Petr Pechek. Naopak zcela slunečný cyklozávod opanoval Milan Hochmut

Výsledkové listiny: děti, dle kategorie, celkově, cyklozávod, duatlon do vrchu

Fotky: od Nikoly Kinclové, od Věry Zvoníčkové

Záznam doběhu v cíli

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: