Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.5. Penzion Cup Propozice Přihlášky (2)
23.5. Brdská 12 dětské závody Propozice
23.5. Brdská 25 Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.10.2020 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:24 Jaša Tomáš 1992 AK Škoda Plzeň 200 1. 200
2. 00:35:38 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 195 2. 195
3. 00:36:02 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:36:20 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 185 4. 185
5. 00:36:40 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:36:57 Budil Jakub 2002 PK VYTRVALCI RB 176 1. 200
7. 00:37:22 Novák Vojta 2002 J+V team 172 2. 195
8. 00:37:42 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:37:48 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 164 6. 176
10. 00:38:06 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 160 2. 195
11. 00:38:21 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 156 3. 190
12. 00:38:27 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 7. 172
13. 00:38:35 Čmelík Martin 2001 148 3. 190
14. 00:38:36 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 8. 168
15. 00:38:56 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 140 4. 185
16. 00:39:04 Čada Radim 1976 Podkoží 137 5. 180
17. 00:39:13 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 134 1. 200
18. 00:39:41 Svoboda Erik 1968 Písek 131 2. 195
19. 00:39:44 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 128 3. 190
20. 00:39:54 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 125 6. 176
21. 00:40:08 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 122 7. 172
22. 00:40:18 Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 119 1. 200
23. 00:40:53 Burian Tomáš 1998 Višňová 116 9. 164
24. 00:40:58 Soukup Petr 1976 Příbram 113 8. 168
25. 00:41:06 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 110 10. 160
26. 00:41:23 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 108 11. 156
27. 00:41:26 Pergler Lukáš 1992 Komárov 106 12. 152
28. 00:42:01 Šíp Jaromír 1979 PK VYTRVALCI RB 104 9. 164
29. 00:42:15 Káš František 1991 102 13. 148
30. 00:42:15 Smetana Josef 1969 EuroFoam Sport Team 100 4. 185
31. 00:42:30 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 98 14. 144
32. 00:43:04 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 96 10. 160
33. 00:43:35 Mundil Petr 2000 94 15. 140
34. 00:44:29 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 92 16. 137
35. 00:44:55 Matyáš Radek 1977 Háje 90 11. 156
36. 00:45:01 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 88 17. 134
37. 00:45:03 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 86 12. 152
38. 00:45:07 Scheu Harald 1969 LMB 84 5. 180
39. 00:45:12 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 82 6. 176
40. 00:45:15 Gahler David 1994 80 18. 131
41. 00:45:18 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 78 19. 128
42. 00:45:26 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 76 13. 148
43. 00:45:30 Bábíček Matěj 1974 Příbram 74 14. 144
44. 00:45:30 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 72 20. 125
45. 00:45:32 Zadražil Michal 1979 Hořovice 70 15. 140
46. 00:45:57 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 7. 172
47. 00:46:10 Charvát Jan 1998 Zaječov 66 21. 122
48. 00:46:11 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 64 16. 137
49. 00:46:25 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 62 22. 119
50. 00:46:42 Vitásek Josef 1958 Buková 60 2. 195
51. 00:46:52 Zeisek Adam 1988 KC Příbram 58 23. 116
52. 00:46:57 Horáček Petr 1980 56 17. 134
53. 00:47:02 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 54 8. 168
54. 00:47:05 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 52 24. 113
55. 00:47:07 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 50 9. 164
56. 00:47:14 Mach František 1950 Ski club Jablonec 48 1. 200
57. 00:47:17 Novotný David 1981 Bonus 46 25. 110
58. 00:47:31 Turek Jiří 1962 Chaloupky 44 10. 160
59. 00:47:37 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 42 2. 195
60. 00:47:41 Novotný Martin 1980 Bohutín 40 18. 131
61. 00:47:54 Jung Václav 1977 Beroun 39 19. 128
62. 00:47:57 Pavlík Martin 1978 Krnov 38 20. 125
63. 00:48:03 Frühauf František 1975 Ohrazenice 37 21. 122
64. 00:48:49 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 36 22. 119
65. 00:49:08 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 35 23. 116
66. 00:49:14 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 34 24. 113
67. 00:49:19 Marek Václav 1956 Sherpa 33 3. 190
68. 00:49:22 Flachs Michal 1987 Podlesí 32 26. 108
69. 00:49:58 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 31 25. 110
70. 00:50:32 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 30 4. 185
71. 00:50:58 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 29 26. 108
72. 00:51:16 Bernášek Antonín 1979 28 27. 106
73. 00:51:20 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 27 5. 180
74. 00:51:31 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 26 28. 104
75. 00:51:32 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 25 27. 106
76. 00:51:33 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 24 11. 156
77. 00:51:53 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 23 12. 152
78. 00:52:20 Matyáš Jan 1996 Háje 22 28. 104
79. 00:52:22 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 21 13. 148
80. 00:52:22 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 20 14. 144
81. 00:52:24 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 19 29. 102
82. 00:52:25 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 18 15. 140
83. 00:52:26 Myslivec Michal 1986 17 29. 102
84. 00:52:35 Brožík Valdemar 1976 --- 16 30. 100
85. 00:52:45 Fára Luděk 1974 15 31. 98
86. 00:52:46 Muller Jiří 1973 Jince 14 32. 96
87. 00:53:00 Hřídel Radek 1974 Příbram 13 33. 94
88. 00:53:09 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 12 16. 137
89. 00:53:43 Charvát Jiří 1978 Kvaň 11 34. 92
90. 00:54:00 Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí 10 35. 90
91. 00:54:11 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 9 17. 134
92. 00:54:12 Mikula Zdeněk 1972 Příbram 8 36. 88
93. 00:54:25 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 7 6. 176
94. 00:54:42 Kotrhonz Jan 1988 SK Sporting Příbram 6 30. 100
95. 00:54:45 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 5 7. 172
96. 00:54:59 Svoboda Robert 1973 Beroun 4 37. 86
97. 00:55:18 Vohanka Lukáš 1980 Příbram 3 38. 84
98. 00:55:38 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 2 39. 82
99. 00:56:11 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 1 40. 80
100. 00:56:13 Magera Petr 1966 Příbram 0 18. 131
101. 00:56:44 Bekera Pavel 1978 Příbram 1 0 41. 78
102. 00:56:46 Gregořica Jakub 1990 0 31. 98
103. 00:57:10 Janouch Petr 1979 Příbram 0 42. 76
104. 00:57:29 Nekolný Karel 1976 Příbram 0 43. 74
105. 00:57:29 Vávra Jan 1976 0 44. 72
106. 00:58:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
107. 01:00:04 Novák Michal 1958 Dobříš 0 8. 168
108. 01:01:05 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 32. 96
109. 01:01:54 Křemen Jiří 1985 Praha 0 33. 94
110. 01:03:34 Hruška Petr 1978 AC Fit řízci 0 45. 70
111. 01:07:58 Buršík Martin 1978 0 46. 68
112. 01:08:07 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 9. 164
113. 01:10:11 Leitner Josef 1969 Příbram 0 19. 128

Soubory k závodu od pořadatelů:

Tomáš Jaša a Adéla Steinsová kralují v Příbrami

Výsledky: Děti, ženy 5km, muži 10km, kategorie, kola 10km, kola 5km, kola štafet, štafety

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: