Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.5.2020 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:54:21 Ježková Jana 1988 Energon 200 1. 200
2. 00:54:49 Povalová Eva 1984 195 1. 200
3. 00:55:52 Lokajíčková Klára 2000 Ready2win 190 2. 195
4. 00:56:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:56:30 Typltová Kristýna 1994 Beroun 180 3. 190
6. 00:56:53 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 176 4. 185
7. 00:57:22 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:58:15 Císařová Iveta 1993 Příbram 168 5. 180
9. 00:58:15 Císařová Veronika 1993 Příbram 164 6. 176
10. 00:58:52 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 160 1. 200
11. 01:00:21 Třísková Katarina 1971 Praha 6 156 2. 195
12. 01:00:28 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 01:00:45 Teplá Jana 1979 Úvaly 148 3. 190
14. 01:01:04 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 144 4. 185
15. 01:01:09 Koňaříková Zdeňka 1976 140 5. 180
16. 01:02:59 Gregorová Daniela 1974 Komárov 137 4. 185
17. 01:04:29 Doleželová Lenka 1990 AC Heating 134 7. 172
18. 01:05:19 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 6. 176
19. 01:05:47 Krůtová Jana 1998 Příbram 128 8. 168
20. 01:05:49 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 125 9. 164
21. 01:06:05 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 122 10. 160
22. 01:06:20 Svobodová Petra 1990 Žežice 119 11. 156
23. 01:06:53 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 5. 180
24. 01:07:49 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 113 6. 176
25. 01:07:52 Šáchová Vendula 1987 110 12. 152
26. 01:07:56 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 108 7. 172
27. 01:08:06 Veselá Anita 1965 SDH Chloumek 106 1. 200
28. 01:08:16 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 104 8. 168
29. 01:08:56 Rýdlová Tereza 1985 Plzeň 102 9. 164
30. 01:09:06 Prunerová Eva 1979 --- 100 10. 160
31. 01:09:47 Svobodová Dana 1952 Příbram 98 1. 200
32. 01:09:56 Cheníčková Petra 1979 Příbram 96 11. 156
33. 01:10:01 Karasová Pavla 1978 94 12. 152
34. 01:10:59 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 92 13. 148
35. 01:11:21 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 90 7. 172
36. 01:11:54 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 88 13. 148
37. 01:11:54 Dědinová Lucie 1985 Příbram 86 14. 144
38. 01:12:21 Šnoblová Klára 1980 --- 84 15. 140
39. 01:12:25 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 82 16. 137
40. 01:12:53 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 80 17. 134
41. 01:12:54 Kárová Iveta 1977 Maratonci 78 18. 131
42. 01:12:58 Nováková Lenka 1990 Vítr v zádech 76 14. 144
43. 01:12:58 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 74 8. 168
45. 01:14:01 Hartmanová Stanislava 1958 --- 70 2. 195
46. 01:14:05 Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš 68 20. 125
47. 01:14:32 Fábryová Ivana 1994 66 15. 140
48. 01:14:33 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 64 21. 122
49. 01:14:58 Haníková Adéla 0000 Nymburk 62 16. 137
50. 01:14:59 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 60 3. 190
51. 01:15:05 Mündleinová Tereza 1984 Praha 58 22. 119
52. 01:18:47 Korecká Blanka 1974 56 9. 164
53. 01:21:04 Fialová Žaneta 1980 54 23. 116
54. 01:23:18 Lokajíčková Miluše 1972 Ready2win 52 10. 160
55. 01:26:24 Nová Ivana 1964 1. BTO 50 4. 185
56. 01:28:41 Bartošová Milada 1953 Příbram 48 2. 195
57. 01:30:50 Velechovská Jana 1994 RSáci 46 17. 134
58. 01:30:58 Svobodová Barbora 1986 RSáci Příbram 44 18. 131
59. 02:02:59 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 42 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Exkluzivní fotky od Františka Gahlera

Celkové výsledky, kategorie, Mezičas na Toku (16.km - 865m nad mořem)

Fotky: od Petra Pavlišena, druhá část, Záznam z doběhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: