Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

13.1. Běh partyzánskou stezkou dětské závody Propozice
10.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice
9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.8.2023 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 01:45:35 Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4 200 1. 200
2 . 01:48:38 Palková Veronika 1982 195 2. 195
3 . 01:51:38 Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team 190 1. 200
4 . 01:56:29 Šindelářová Blanka 1972 185 1. 200
5 . 01:57:44 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 180 3. 190
6 . 02:01:59 Faů Kateřina 1985 Nove Straseci 176 4. 185
7 . 02:06:25 Matějková Anna 1990 Plzeň 172 2. 195
8 . 02:08:49 Orságová Andrea 1987 HoWaDa, Plchov 168 5. 180
9 . 02:11:31 Waldhans Portella Karolina 1984 Praha 11 164 6. 176
10 . 02:14:47 Burešová Jana 1985 Zbiroh 160 7. 172
11 . 02:15:51 Fryaufová Anežka 2003 Střela Žebrák 156 3. 190
12 . 02:16:02 Kašparová Simona 1974 Smurfitkappa Žebrák 152 2. 195
13 . 02:16:51 Olšovská – Jelínková Lucie 1989 Rozběháme Česko 148 4. 185
14 . 02:17:25 Stibalová Petra 1976 Broumy 144 3. 190
15 . 02:17:52 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 140 5. 180
16 . 02:19:18 Kutíková Alena 1984 137 8. 168
17 . 02:22:05 Růžičková Jana 1969 Černín 134 4. 185
18 . 02:22:11 Müller Petra 1983 Map My Rum 131 9. 164
19 . 02:24:06 Matlasová Pavlina 1972 Most 128 5. 180
20 . 02:25:15 Kotová Helena 1979 Rozběháme Litoměřicko 125 10. 160
21 . 02:25:47 Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec 122 11. 156
22 . 02:27:11 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 119 1. 200
23 . 02:27:22 Gregorová Daniela 1974 Komárov 116 6. 176
24 . 02:31:11 Bisová Zuzana 1975 Vašík,Chrudim 113 7. 172
25 . 02:31:29 Charvátová Věra 1978 Kvaň 110 8. 168
26 . 02:32:39 Sedláčková Marie 1998 108 6. 176
27 . 02:35:47 Housková Natálie 2001 Kralupy nad Vltavou 106 7. 172
28 . 02:37:31 Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team 104 12. 152
29 . 02:38:33 Bendová Irena 1978 Rozběháme Prahu 102 9. 164
30 . 02:41:32 Breburdová Hana 1961 MK Kladno 100 2. 195
31 . 02:42:35 Popovičová Romana 1994 Honzovo běhna 98 8. 168
32 . 02:46:32 Žáčková Žaneta 1988 Barbarian Extreme team 96 13. 148
33 . 02:50:59 Tichá Libuše 1982 Brnířov 94 14. 144
34 . 02:57:03 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 92 10. 160
35 . 02:59:13 Egrešiová Lenka 1964 Litoměřice 90 3. 190
36 . 02:59:27 Svatošová Lucie 1981 Přeštice 88 15. 140
37 . 03:05:56 Ronovská Jana 1966 Plzeň 86 4. 185
38 . 03:15:10 Flachsová Šárka 1980 Příbram 84 16. 137
39 . 03:27:44 Doubková Darina 1957 Doubek Team 82 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, fotky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: