Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 15.6.2024 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:53 Kadaňková Michaela 1985 200 1. 200
2. 00:28:26 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 195 1. 200
3. 00:28:50 Linhová Michaela 1983 Jince 190 2. 195
4. 00:29:07 Kutíková Alena 1984 185 3. 190
5. 00:29:21 Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice 180 1. 200
6. 00:29:55 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 176 4. 185
7. 00:30:03 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:30:15 Koňaříková Zdeňka 1976 168 1. 200
9. 00:31:07 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 164 2. 195
10. 00:31:35 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 160 2. 195
11. 00:31:41 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 156 2. 195
12. 00:32:02 Švagrová Kristýna 2000 Dobříš 152 3. 190
13. 00:32:10 Provazníková Jitka 1985 SK Jince 1921 148 5. 180
14. 00:33:21 Růžičková Jana 1969 Černín 144 3. 190
15. 00:34:20 Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko 140 6. 176
16. 00:34:23 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 4. 185
17. 00:34:26 Flachsová Šárka 1980 Příbram 134 7. 172
18. 00:35:08 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 131 3. 190
19. 00:35:58 Merhoutová Veronika 1982 Jince 128 8. 168
20. 00:36:05 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 125 4. 185
21. 00:36:33 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 1. 200
22. 00:36:37 Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál 119 4. 185
23. 00:36:58 Bibenová Kateřina 2001 Příbram 116 5. 180
24. 00:37:06 Hůlová Barbora 2006 Sokol Jince Gymnastika 113 2. 195
25. 00:37:07 Mejzrová Adéla 1999 Příbram 110 6. 176
26. 00:37:46 Krátká Jana 1992 108 7. 172
27. 00:38:44 Vitanovská Běla 1975 Hrádek u Rokycan prostě běž 106 5. 180
28. 00:39:46 Pertlová Martina 1974 Beroun 104 6. 176
29. 00:44:33 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 102 5. 180
30. 00:45:17 Svobodová Dana 1952 Příbram 100 2. 195
31. 00:49:02 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti celkové kategorie muži/ženy

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (3)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.