Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:46:35 | 31. | 98 | 98 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
9 km | 0:46:35 | Součet bodů: | 98 | 160 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.5.2019 | Wolfs Race Železná | 0 | 00:00:00 | 116. | 0 | 0 | 103. | 0 | 0 | Celkové pořadí |
0 km | 0:00:00 | Součet bodů: | 0 | 0 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
2.9.2018 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:46:27 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
20.1.2018 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:38:53 | 14. | 144 | 144 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
16.6 km | 01:25:20 | Součet bodů: | 312 | 375 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:52 | 11. | 156 | 156 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
7.5 km | 00:17:52 | Součet bodů: | 156 | 185 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.11.2016 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:12 | 13. | 148 | 148 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:21:16 | 17. | 134 | 134 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:07:32 | 21. | 122 | 122 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
28.8.2016 | Eleven Karlštejnská 9 | 9 | 00:48:56 | 12. | 152 | 152 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:48:40 | 19. | 128 | 128 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
4.6.2016 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:28 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.4.2016 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:27 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
19.3.2016 | Josefův běh v Cerhovicích | 7.2 | 00:37:08 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.1.2016 | Zímní běh Litní a zámeckým parkem | 7 | 00:33:59 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:48:43 | 20. | 125 | 125 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
82.9 km | Součet bodů: | 1493 | 1805 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů nad 80 let | Body | |||
1. | Svoboda Jan | Příbram | 1400 | |
2. | Kylián Zdeněk | Plzeň | 395 | |
3. | Kněžourek Josef | MK Žebrák | 195 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024