Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2024:

Záznamů: 1-100 z celkem 172   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hacaperková Eva 1986 Příbram1928 (0) 12
2. Fraňková Andrea 1989 Praha 61854 (0) 11
3. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1684 (0) 10
4. Flachsová Šárka 1980 Příbram1636 (5) 13
5. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1587 (0) 12
6. Švagrová Kristýna 2000 Dobříš1574 (0) 10
7. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1492 (0) 11
8. Koňaříková Zdeňka 1976 1205 (0) 7
9. Kadaňková Michaela 1985 1175 (0) 6
10. Stibalová Petra 1976 Broumy1107 (0) 6
11. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko1096 (0) 6
12. Linhová Michaela 1983 Jince1055 (0) 6
13. Treglerová Alice 1971 Funny Avocado1016 (0) 6
14. Hartmanová Stanislava 1958 ---986 (0) 9
15. Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko875 (0) 7
16. Svobodová Dana 1952 Příbram853 (0) 8
17. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice812 (0) 5
18. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník810 (0) 7
19. Kutíková Alena 1984 802 (0) 5
20. Šindelářová Blanka 1972 761 (0) 4
21. Černá Lucie 1993 Tochovice757 (0) 4
22. Růžičková Jana 1969 Černín720 (0) 5
23. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun698 (0) 5
24. Žížalová Denisa 1979 Beroun683 (0) 6
25. Bartošová Milada 1953 Příbram680 (0) 7
26. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška668 (0) 5
27. Karasová Anna 2006 Triatlon team Příbram585 (0) 3
28. Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team585 (0) 3
29. Skalková Natálie 1988 Praha 5570 (0) 3
30. Popelková Jana 1991 Praha565 (0) 5
31. Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice530 (0) 3
32. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan521 (0) 4
33. Flachsová Šárka 2002 Příbram504 (0) 3
34. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun482 (0) 4
35. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák438 (0) 3
36. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 425 (0) 4
37. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy423 (0) 3
38. Vítková Anna 1996 Králův Dvůr414 (0) 3
39. Kubičková Eliška Anna 1966 CZ - SK Kotlářka Praha412 (0) 4
40. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB400 (0) 2
41. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák395 (0) 2
42. Ježková Jana 1988 Energon395 (0) 2
43. Polášková Petra 1993 Komárov362 (0) 2
44. Křížová Aneta 1989 352 (0) 2
45. Rozšafná Fialová Michaela 1992 Dobříš352 (0) 2
46. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B343 (0) 2
47. Kárová Iveta 1977 Maratonci334 (0) 3
48. Třísková Katarina 1971 Praha 6324 (0) 2
49. Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B320 (0) 2
50. Nováková Eliška 2005 Brdoběžci312 (0) 2
51. Salivarová Aneta 2004 Příbram311 (0) 2
52. Hasmanová Lenka 1981 Újezd306 (0) 3
53. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni305 (0) 2
54. Pertlová Martina 1974 Beroun302 (0) 3
55. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd300 (0) 3
56. Paulů Markéta 1976 Čepíci296 (0) 2
57. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák296 (0) 3
58. Šašková Lenka 1981 292 (0) 2
59. Samešová Jana 1984 Praha281 (0) 2
60. Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál264 (0) 3
61. Charvátová Věra 1978 Kvaň261 (0) 2
62. Boukalová Naďa 1988 254 (0) 2
63. Batulková Ivana 1983 ASK Dipoli232 (0) 2
64. Šatavová Lenka 1986 200 (0) 1
65. Macečková Adéla 1993 KILPI racing team200 (0) 1
66. Treglerová Daniela 1995 Praha200 (0) 1
67. Nováková Natálie 1997 ASK Dipoli195 (0) 1
68. Hejdová Katarína 1977 Opavský sportovní klub195 (0) 1
69. Formánková Markéta 1990 Děkanka group195 (0) 1
70. Kramlová Lucie 1989 T.J. Sokol Spořilov195 (0) 1
71. Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno190 (0) 1
72. Grohová Lucie 1982 Author Team Stupno190 (0) 1
73. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun185 (0) 1
74. Sýkorová Alena 1980 Nýřany185 (0) 1
75. Matysová Michala 1984 SK Zahořany185 (0) 1
76. Bohušová Katarína 1993 Sporttatry185 (0) 1
77. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany180 (0) 1
78. Štefaničová Hana 1976 Příbram180 (0) 1
79. Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB180 (0) 1
80. Knápková Dominika 1992 SK Judo Dobřichovice180 (0) 1
81. Kolářová Tereza 1995 Dlouhá Lhota180 (0) 1
82. Horelicová Lucie 1989 Běžím pro centrum Bazalka180 (0) 1
83. Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK178 (0) 2
84. Švaříčková Gabriela 1974 Č. B.176 (0) 1
85. Větrovská Jitka 1993 VDN Promo172 (0) 1
86. Jůzková Kateřina 1989 Praha172 (0) 1
87. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk172 (0) 1
88. Tunklová Vendula 1982 Bílá Hora168 (0) 1
89. Pražáková Dominika 1992 Matka na útěku168 (0) 1
90. Káčerová Michaela 1983 Bratislava164 (0) 1
91. Borovanska Radka 1979 Rozběháme Kladno164 (0) 1
92. Kunor Samanta 1991 164 (0) 1
93. Kafková Lucie 1982 Zdice160 (0) 1
94. Bauerová Markéta 1980 Chlum160 (0) 1
95. Mullen Sylva 1975 Cernosice160 (0) 1
96. Žižková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny160 (0) 1
97. Galuszková Lucie 1986 160 (0) 1
98. Borkovcová Martina 1993 160 (0) 1
99. Hořáková Jana 1982 Praha 1160 (0) 1
100. Linková Hana 1972 158 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 172   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

30.6.
cca 5530m s převýšením 350m,
dětské závody


Lochovice - Plešivec
Přihlášky (29)

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.