Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
29.9.2018 | Běh města Příbrami | 10 | 00:48:43 | 60. | 40 | 40 | 29. | 102 | 102 | Celkové pořadí |
16.6.2018 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:55:00 | 79. | 21 | 21 | 37. | 86 | 86 | Celkové pořadí |
14.4.2018 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:37:34 | 29. | 102 | 102 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:41:46 | 75. | 25 | 25 | 44. | 72 | 72 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:43:02 | 58. | 44 | 44 | 28. | 104 | 104 | Celkové pořadí |
58.7 km | 04:46:05 | Součet bodů: | 232 | 512 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2017 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:31:49 | 32. | 96 | 96 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:34:43 | 41. | 78 | 78 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
14.10.2017 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:34:07 | 30. | 100 | 100 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
27.5.2017 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:36:57 | 32. | 96 | 96 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:42:12 | 74. | 26 | 26 | 39. | 82 | 82 | Celkové pořadí |
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:34:55 | 39. | 82 | 82 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:41:00 | 42. | 76 | 76 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
7.1.2017 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:47:01 | 47. | 66 | 66 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
64.4 km | 05:02:44 | Součet bodů: | 620 | 1037 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
26.11.2016 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:23:01 | 89. | 11 | 10 | 41. | 78 | 10 | Celkové pořadí |
13.11.2016 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:35:22 | 41. | 78 | 78 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:31:50 | 21. | 122 | 122 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
9.10.2016 | Hořovický cvoček | 12 | 00:57:16 | 23. | 116 | 116 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
8.10.2016 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:33:51 | 20. | 125 | 125 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:43:23 | 34. | 92 | 92 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
17.9.2016 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:46:14 | 37. | 86 | 86 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:00:12 | 57. | 46 | 10 | 21. | 122 | 10 | Celkové pořadí |
12.6.2016 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:33:37 | 19. | 128 | 128 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
22.5.2016 | Brdská 25 | 25 | 02:23:09 | 65. | 35 | 10 | 26. | 108 | 10 | Celkové pořadí |
9.4.2016 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:33:02 | 33. | 94 | 94 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
27.3.2016 | Běh Rožmitál Březnice | 10 | 00:40:59 | 56. | 48 | 10 | 32. | 96 | 10 | Celkové pořadí |
19.3.2016 | Josefův běh v Cerhovicích | 7.2 | 00:34:18 | 33. | 94 | 94 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
16.1.2016 | Zímní běh Litní a zámeckým parkem | 7 | 00:30:11 | 23. | 116 | 116 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:42:17 | 50. | 60 | 10 | 28. | 104 | 10 | Celkové pořadí |
168.2 km | Součet bodů: | 1101 | 1496 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí mužů | Body | |||
1. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 1939 | |
2. | Pazdera Lukáš | Here To Win Team | 1482 | |
3. | Stibor Jan | Jesenice | 1388 | |
4. | Zadražil Michal | Hořovice | 1215 | |
5. | Burian Michal | Vyběhej se | 1190 | |
6. | Frühauf František | Ohrazenice | 1158 | |
7. | Kutnohorský Jan | Bojov | 1105 | |
8. | Skalička Petr | Lhota u Příbramě | 1078 | |
9. | Hrdlička Dušan | Praskolesy | 1048 | |
10. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 1037 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024