Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
2.7.2023 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:32:13 | 45. | 70 | 70 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
17.6.2023 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:20 | 22. | 119 | 119 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
11.2 km | 0:59:33 | Součet bodů: | 189 | 304 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:58 | 39. | 82 | 82 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:37:27 | 43. | 74 | 74 | 22. | 119 | 119 | Celkové pořadí |
11.2 km | 1:09:25 | Součet bodů: | 156 | 256 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.11.2021 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:32:39 | 19. | 128 | 128 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
6.7.2021 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:07 | 37. | 86 | 86 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:26:38 | 23. | 116 | 116 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
18.2 km | 1:30:24 | Součet bodů: | 330 | 452 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:32 | 43. | 74 | 74 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:28:25 | 23. | 116 | 116 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
11.5 km | 0:59:57 | Součet bodů: | 190 | 304 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
7.7.2019 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:00 | 41. | 78 | 78 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
8.6.2019 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:20 | 22. | 119 | 119 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
6.4.2019 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:33:48 | 22. | 119 | 119 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
18.7 km | 1:32:08 | Součet bodů: | 316 | 488 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:12 | 40. | 80 | 80 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
9.6.2018 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:50 | 16. | 137 | 137 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
11.2 km | 00:59:02 | Součet bodů: | 217 | 354 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:49 | 35. | 90 | 90 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
3.6.2017 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:44 | 19. | 128 | 128 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
11.2 km | 00:59:33 | Součet bodů: | 218 | 328 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:32:27 | 33. | 94 | 94 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
4.6.2016 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:35 | 24. | 113 | 113 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
11.2 km | Součet bodů: | 207 | 296 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 59 let | Body | |||
1. | Kutnohorský Jan | Bojov | 1775 | |
2. | Číp Roman | Kovářství Hluboš | 1626 | |
3. | Hrdlička Dušan | Praskolesy | 1525 | |
4. | Justych Jiří | Fbc Bzová | 1390 | |
5. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 1251 | |
6. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 1148 | |
7. | Pavlišen Alexandr | Drtič Bezděkov Athletics Club | 1108 | |
8. | Švarc Petr | Triklub Příbram | 995 | |
9. | Votava Martin | Králův Dvůr, Popovice | 931 | |
10. | Karas Tomáš | Internet Příbram | 921 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024