Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 60 - 69 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
17.3.2024 | Maraton okolo Orlíku | 42.2 | 04:42:19 | 39. | 82 | 82 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
42.2 km | 4:42:19 | Součet bodů: | 82 | 190 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 60 - 69 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.6.2023 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:57:45 | 40. | 80 | 80 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.5.2023 | Brdská 25 | 25 | 02:43:37 | 30. | 100 | 100 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
46.1 km | 4:41:22 | Součet bodů: | 180 | 385 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.6.2022 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:59:05 | 41. | 78 | 78 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
21.1 km | 1:59:05 | Součet bodů: | 78 | 176 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:51:43 | 44. | 72 | 72 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
21.1 km | 1:51:43 | Součet bodů: | 72 | 168 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.9.2020 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:56:46 | 51. | 58 | 58 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
5.9.2020 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:01:46 | 79. | 21 | 21 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 02:31:26 | 94. | 6 | 6 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:32:38 | 58. | 44 | 44 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:35:01 | 70. | 30 | 30 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:48:28 | 102. | 0 | 0 | 24. | 113 | 113 | Celkové pořadí |
89.8 km | 8:26:05 | Součet bodů: | 159 | 905 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.10.2019 | Marathon Praha – Dobříš | 42.2 | 04:50:09 | 89. | 11 | 11 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
21.9.2019 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:54:39 | 56. | 48 | 48 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
15.6.2019 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:55:00 | 58. | 44 | 44 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
84.4 km | 8:39:48 | Součet bodů: | 103 | 484 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.9.2018 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:51:49 | 67. | 33 | 33 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
16.6.2018 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:02:00 | 96. | 4 | 4 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
42.2 km | 03:53:49 | Součet bodů: | 37 | 308 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.9.2017 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:57:33 | 52. | 56 | 56 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
17.6.2017 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:59:01 | 149. | 0 | 0 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
42.2 km | 03:56:34 | Součet bodů: | 56 | 309 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:35:37 | 38. | 84 | 84 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:50:14 | 75. | 25 | 25 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
18.6.2016 | Příbramský 1/2 maraton | 21.1 | 01:51:20 | 103. | 0 | 0 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
38.1 km | Součet bodů: | 109 | 492 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 79 let | Body | |||
1. | Werner Petr | Liga 100 Praha | 1390 | |
2. | Průša Josef | Slavoj Obecnice | 1340 | |
3. | Korytár Ján | AC Falcon Rokycany | 400 | |
4. | Pilík Sláva | Panský mlýn Rakovník | 395 | |
5. | Šůcha Václav | SV Stříbro | 380 | |
6. | Starý Stanislav | Roubičkova Lhota | 356 | |
7. | Ungr Antonín | Kozojedy | 200 | |
8. | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 195 | |
9. | Navrátil Josef | SK Stránčice | 195 | |
10. | Lípa Václav | Černošice | 190 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024