Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.5.2024 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:36:56 | 17. | 134 | 134 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
19.5.2024 | Brdská 12 | 12 | 01:00:04 | 13. | 148 | 148 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
11.5.2024 | Energon běh | 10 | 00:50:00 | 27. | 106 | 106 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
13.4.2024 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:36:51 | 34. | 92 | 92 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
6.4.2024 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:33:40 | 30. | 100 | 100 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
45.3 km | 3:37:31 | Součet bodů: | 580 | 830 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
7.10.2023 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:45:23 | 24. | 113 | 113 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
1.10.2023 | Hořovický cvoček | 12 | 00:59:50 | 22. | 119 | 119 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
30.9.2023 | Běh města Příbrami | 10 | 00:49:34 | 52. | 56 | 56 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
16.9.2023 | Běh Bezděkovem | 9 | 00:44:55 | 32. | 96 | 96 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
38.6 km | 3:19:42 | Součet bodů: | 384 | 639 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.9.2022 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:57:10 | 35. | 90 | 90 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
4.9.2022 | Dobříšská osmička | 8 | 00:36:59 | 23. | 116 | 116 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
28.8.2022 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:44:02 | 24. | 113 | 113 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:11 | 23. | 116 | 116 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
28.5.2022 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:37:12 | 24. | 113 | 113 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
22.5.2022 | Brdská 12 | 12 | 00:59:32 | 22. | 119 | 119 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
55 km | 4:24:06 | Součet bodů: | 667 | 948 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Junioři |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
5.9.2020 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:07:31 | 87. | 13 | 13 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:46:24 | 47. | 66 | 66 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:51:00 | 40. | 80 | 80 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:33:01 | 42. | 76 | 76 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:40:11 | 112. | 0 | 0 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:34:10 | 53. | 54 | 54 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:44:14 | 58. | 44 | 44 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 03:02:39 | 113. | 0 | 0 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
88.7 km | 9:19:10 | Součet bodů: | 333 | 1560 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Junioři |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
28.9.2019 | Běh města Příbrami | 10 | 00:58:29 | 79. | 21 | 21 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10 km | 0:58:29 | Součet bodů: | 21 | 200 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 35 let | Body | |||
1. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1896 | |
2. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1170 | |
3. | Uxová Aneta | TT Loko Beroun | 913 | |
4. | Popelková Jana | Praha | 876 | |
5. | Černá Lucie | Tochovice | 590 | |
6. | Vítková Anna | Králův Dvůr | 561 | |
7. | Kinclová Nikola | SK Doubrava Újezd | 512 | |
8. | Kottová Anna | Revize Rožmitál | 507 | |
9. | Perglerová Anna | Střela Žebrák | 400 | |
10. | Polášková Petra | Komárov | 395 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024