Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.9.2020 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:16 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
6.9.2020 | Dobříšská osmička | 8 | 00:29:31 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:34:04 | 3. | 190 | 190 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:34:18 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:23:16 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:38:13 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:34:59 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:24:12 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:29:15 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 01:48:21 | 9. | 164 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:31:20 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:25:03 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:26:52 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:36:20 | 15. | 140 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
127.7 km | 8:26:00 | Součet bodů: | 2240 | 2320 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:29:31 | 12. | 152 | 152 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:32:07 | 16. | 137 | 137 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:36:07 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
24.1 km | 1:37:45 | Součet bodů: | 465 | 542 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:09:39 | 21. | 122 | 10 | 14. | 144 | 10 | Celkové pořadí |
17.11.2018 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:26:06 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:28:37 | 10. | 160 | 160 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
13.10.2018 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:29:35 | 8. | 168 | 168 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
7.10.2018 | Hořovický cvoček | 12 | 00:49:11 | 10. | 160 | 160 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
29.9.2018 | Běh města Příbrami | 10 | 00:40:24 | 16. | 137 | 10 | 10. | 160 | 10 | Celkové pořadí |
16.9.2018 | Běh města Dobříše | 10 | 00:37:35 | 6. | 176 | 176 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
8.9.2018 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:49:13 | 12. | 152 | 152 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
2.9.2018 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:37:43 | 16. | 137 | 10 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 01:46:56 | 27. | 106 | 10 | 17. | 134 | 10 | Celkové pořadí |
30.6.2018 | Běh okolo Vraní skály | 10 | 00:36:39 | 7. | 172 | 172 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
9.6.2018 | Jinecký kros | 5.7 | 00:25:08 | 4. | 185 | 185 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:29:51 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.4.2018 | Brdská stezka 50km | 50 | 04:43:33 | 12. | 152 | 152 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
7.4.2018 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:30:31 | 16. | 137 | 10 | 8. | 168 | 10 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:38:13 | 33. | 94 | 10 | 21. | 122 | 10 | Celkové pořadí |
24.3.2018 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:00 | 7. | 172 | 172 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
20.1.2018 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:31:40 | 14. | 144 | 144 | 8. | 168 | 10 | Celkové pořadí |
223.2 km | 16:20:34 | Součet bodů: | 2053 | 2236 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.9.2017 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:37:08 | 13. | 148 | 148 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:24 | 10. | 160 | 160 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:31:22 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
23.6 km | 01:38:54 | Součet bodů: | 480 | 546 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 39 let | Body | |||
1. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 1715 | |
2. | Stibor Jan | Jesenice | 1555 | |
3. | Pazdera Lukáš | Here To Win Team | 1490 | |
4. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 1319 | |
5. | Burian Michal | Vyběhej se | 1190 | |
6. | Franěk Ondřej | Praha 6 | 1071 | |
7. | Kopáček Jiří | Drásov | 1014 | |
8. | Zeman Zdeněk | Blatná | 971 | |
9. | Turčiačík Jakub | 958 | ||
10. | Burian Dominik | Gymnázium Pb | 830 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024