Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.4.2024 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:34 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6.4.2024 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:37 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
23.3.2024 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:06 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.3.2024 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:45:13 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
10.2.2024 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:30:58 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
36.8 km | 2:45:28 | Součet bodů: | 927 | 990 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2023 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:33:21 | 6. | 176 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
11.11.2023 | Svatojánská 20 | 18 | 00:51:39 | 8. | 168 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
4.11.2023 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:16:51 | 10. | 160 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.10.2023 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:22:20 | 6. | 176 | 176 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2023 | Hořovický cvoček | 12 | 01:02:42 | 6. | 176 | 176 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
16.9.2023 | Běh Bezděkovem | 9 | 00:44:48 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.9.2023 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:01:42 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
13.8.2023 | Žebrácká 25 | 25 | 02:17:25 | 14. | 144 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
2.7.2023 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:35:23 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
17.6.2023 | Jinecký kros | 5.7 | 00:30:07 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
4.6.2023 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:45:37 | 22. | 119 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
28.5.2023 | Zahořanská 10 | 10 | 00:53:42 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
27.5.2023 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:39:00 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.4.2023 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:14 | 6. | 176 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:44:37 | 14. | 144 | 5 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
25.3.2023 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:36:29 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
11.3.2023 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:46:08 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:30:02 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
14.1.2023 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:44:49 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
182.7 km | 14:13:56 | Součet bodů: | 2219 | 2435 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.11.2022 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:23 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.11.2022 | Svatojánská 20 | 18 | 00:49:22 | 13. | 148 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
5.11.2022 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:17:10 | 7. | 172 | 172 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:22:40 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
2.10.2022 | Hořovický cvoček | 12 | 01:02:27 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
1.10.2022 | Běh města Příbrami | 10 | 00:22:41 | 13. | 148 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
10.9.2022 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:01:25 | 10. | 160 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
4.9.2022 | Dobříšská osmička | 8 | 00:39:37 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
28.8.2022 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:45:23 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:46:04 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.8.2022 | Žebrácká 25 | 25 | 02:19:45 | 14. | 144 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:35:47 | 9. | 164 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
25.6.2022 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:45:54 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:30:01 | 8. | 168 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
11.6.2022 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:53:12 | 10. | 160 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
5.6.2022 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:37:28 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.5.2022 | Brdská 25 | 25 | 02:28:20 | 7. | 172 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.5.2022 | Energon běh | 10 | 00:51:48 | 7. | 172 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:41:28 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:46:23 | 19. | 128 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:24 | 11. | 156 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:35:56 | 11. | 156 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
12.3.2022 | Zimní běh v Bezděkově | 8.7 | 00:44:46 | 7. | 172 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:35:15 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
12.2.2022 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:30:43 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
263.9 km | 20:55:22 | Součet bodů: | 2241 | 2415 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.11.2021 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:33:56 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
13.11.2021 | Svatojánská 20 | 18 | 00:52:50 | 12. | 152 | 152 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
9.10.2021 | Běh Bohutínem | 9.8 | 00:47:28 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:38:42 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:38:32 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
29.8.2021 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:45:46 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
15.8.2021 | Žebrácká 25 | 25 | 02:21:10 | 12. | 152 | 152 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
6.7.2021 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:36:54 | 16. | 137 | 5 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
26.6.2021 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:46:03 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:06 | 9. | 164 | 164 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:37:32 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
6.6.2021 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:43 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
29.5.2021 | Běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:33:55 | 12. | 152 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 02:25:09 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:42:22 | 12. | 152 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
160.9 km | 13:27:08 | Součet bodů: | 2056 | 2350 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:24:37 | 23. | 116 | 5 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
6.9.2020 | Dobříšská osmička | 8 | 00:41:37 | 13. | 148 | 148 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:47:21 | 17. | 134 | 134 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:48:11 | 12. | 152 | 152 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
16.8.2020 | Žebrácká 25 | 25 | 02:32:02 | 20. | 125 | 125 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:32:46 | 11. | 156 | 156 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:39:25 | 28. | 104 | 5 | 11. | 156 | 5 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:54:19 | 19. | 128 | 128 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:51:42 | 20. | 125 | 125 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:33:48 | 22. | 119 | 119 | 11. | 156 | 5 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:41:14 | 16. | 137 | 137 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 02:35:29 | 28. | 104 | 5 | 12. | 152 | 5 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:43:19 | 24. | 113 | 5 | 12. | 152 | 5 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:32:05 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:34:46 | 13. | 148 | 148 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:45:49 | 11. | 156 | 156 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
161.2 km | 14:38:30 | Součet bodů: | 1724 | 2119 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:51 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.11.2019 | Svatojánská 20 | 17.8 | 00:54:57 | 14. | 144 | 144 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:36 | 19. | 128 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
12.10.2019 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:39:50 | 13. | 148 | 148 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
6.10.2019 | Hořovický cvoček | 12 | 01:08:20 | 11. | 156 | 156 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
28.9.2019 | Běh města Příbrami | 10 | 00:26:14 | 27. | 106 | 5 | 13. | 148 | 5 | Celkové pořadí |
21.9.2019 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 02:00:06 | 12. | 152 | 152 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
15.9.2019 | Dobříšská osmička | 8 | 00:41:48 | 12. | 152 | 152 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
24.8.2019 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:48:29 | 10. | 160 | 160 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
17.8.2019 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:32:31 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
7.7.2019 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:38:50 | 23. | 116 | 5 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
22.6.2019 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:41:24 | 11. | 156 | 156 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
19.5.2019 | Brdská 12 | 12 | 01:10:17 | 16. | 137 | 137 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
21.4.2019 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:51:19 | 33. | 94 | 5 | 16. | 137 | 5 | Celkové pořadí |
13.4.2019 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:45:16 | 16. | 137 | 137 | 9. | 164 | 5 | Celkové pořadí |
6.4.2019 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:59 | 17. | 134 | 5 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:42:59 | 12. | 152 | 152 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:44:38 | 22. | 119 | 5 | 10. | 160 | 5 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:55:48 | 23. | 116 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
180.6 km | 14:55:12 | Součet bodů: | 1869 | 2228 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
17.11.2018 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:41:09 | 25. | 110 | 110 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:21:31 | 51. | 58 | 58 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
30.6.2018 | Běh okolo Vraní skály | 10 | 00:58:06 | 27. | 106 | 106 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
7.4.2018 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:21:15 | 34. | 92 | 92 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
32 km | 02:22:01 | Součet bodů: | 366 | 612 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:23:10 | 43. | 74 | 74 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 01:00:40 | 70. | 30 | 30 | 31. | 98 | 98 | Celkové pořadí |
17.5 km | 01:23:50 | Součet bodů: | 104 | 238 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí žen | Body | |||
1. | Hacaperková Eva | Příbram | 1620 | |
2. | Flachsová Šárka | Příbram | 1587 | |
3. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1574 | |
4. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 1489 | |
5. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 1450 | |
6. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1367 | |
7. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1348 | |
8. | Koňaříková Zdeňka | 1205 | ||
9. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1096 | |
10. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 1016 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024