Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.4.2024 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:24:51 | 37. | 86 | 86 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
9.3.2024 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:59:09 | 27. | 106 | 106 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
10.2.2024 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:37:10 | 26. | 108 | 108 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
22.2 km | 2:01:10 | Součet bodů: | 300 | 512 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.5.2023 | Energon běh | 10 | 00:57:11 | 22. | 119 | 119 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
22.4.2023 | Penzion Cup | 8.7 | 00:50:27 | 16. | 137 | 137 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
15.4.2023 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:20:01 | 21. | 122 | 122 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:53:08 | 39. | 82 | 82 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
1.4.2023 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:41:22 | 19. | 128 | 128 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
25.3.2023 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:41:49 | 14. | 144 | 144 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:36:13 | 22. | 119 | 119 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
14.1.2023 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:55:01 | 26. | 108 | 108 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
65.8 km | 5:55:12 | Součet bodů: | 959 | 1380 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:19:12 | 23. | 116 | 116 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:38:19 | 23. | 116 | 116 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
12.3.2022 | Zimní běh v Bezděkově | 8.7 | 00:50:15 | 21. | 122 | 122 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
12.2.2022 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:32:06 | 12. | 152 | 152 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
29.2 km | 2:19:52 | Součet bodů: | 506 | 705 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:50:22 | 9. | 164 | 164 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:40:30 | 15. | 140 | 140 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
6.6.2021 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:57 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 12 | 12 | 01:05:56 | 18. | 131 | 131 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
35.4 km | 3:14:45 | Součet bodů: | 611 | 741 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:28:49 | 54. | 52 | 5 | 18. | 131 | 5 | Celkové pořadí |
20.9.2020 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:38:21 | 11. | 156 | 156 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:50:42 | 28. | 104 | 104 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:53:13 | 22. | 119 | 119 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:39:03 | 19. | 128 | 128 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:38:16 | 25. | 110 | 110 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:55:22 | 20. | 125 | 125 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:51:08 | 18. | 131 | 131 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:32:56 | 19. | 128 | 128 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:40:42 | 14. | 144 | 144 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 02:48:20 | 36. | 88 | 5 | 10. | 160 | 5 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:33:40 | 12. | 152 | 152 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:35:19 | 16. | 137 | 137 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:47:25 | 18. | 131 | 131 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
126.2 km | 11:53:16 | Součet bodů: | 1575 | 2187 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Juniorky |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:37:42 | 18. | 131 | 131 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
15.9.2019 | Dobříšská osmička | 8 | 00:42:08 | 14. | 144 | 144 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.9.2019 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:51:35 | 27. | 106 | 106 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
24.8.2019 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:49:17 | 12. | 152 | 152 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
17.8.2019 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:33:33 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
7.7.2019 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:41:22 | 32. | 96 | 5 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
29.6.2019 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:53:37 | 11. | 156 | 156 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.6.2019 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:39:58 | 10. | 160 | 160 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
15.6.2019 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:00:16 | 12. | 152 | 152 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.6.2019 | Jinecký kros | 5.7 | 00:32:45 | 12. | 152 | 152 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.4.2019 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:52:26 | 37. | 86 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
6.4.2019 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:19:01 | 19. | 128 | 128 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:43:54 | 15. | 140 | 140 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:55:08 | 21. | 122 | 122 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
121.2 km | 11:12:42 | Součet bodů: | 1717 | 2350 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Juniorky |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:06:04 | 33. | 94 | 94 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:19:54 | 37. | 86 | 86 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
16.9.2018 | Běh města Dobříše | 10 | 00:58:13 | 26. | 108 | 108 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
2.9.2018 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:56:35 | 45. | 70 | 70 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 03:01:07 | 30. | 100 | 100 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
16.6.2018 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:24:41 | 51. | 58 | 58 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:47:31 | 14. | 144 | 144 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:58:23 | 63. | 37 | 37 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
24.3.2018 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:46:36 | 25. | 110 | 110 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:59:05 | 31. | 98 | 98 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
123.8 km | 12:18:09 | Součet bodů: | 905 | 1955 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 35 let | Body | |||
1. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1896 | |
2. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1170 | |
3. | Uxová Aneta | TT Loko Beroun | 913 | |
4. | Popelková Jana | Praha | 876 | |
5. | Černá Lucie | Tochovice | 590 | |
6. | Vítková Anna | Králův Dvůr | 561 | |
7. | Kinclová Nikola | SK Doubrava Újezd | 512 | |
8. | Kottová Anna | Revize Rožmitál | 507 | |
9. | Perglerová Anna | Střela Žebrák | 400 | |
10. | Polášková Petra | Komárov | 395 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024