Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.4.2024 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:23 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
7.5 km | 0:18:23 | Součet bodů: | 160 | 185 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
17.6.2023 | Jinecký kros | 5.7 | 00:30:30 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
15.4.2023 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:40 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
13.2 km | 0:48:10 | Součet bodů: | 348 | 375 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
5.11.2022 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:17:35 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:23:15 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:39 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
28.5.2022 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:38:40 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:21 | 10. | 160 | 160 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:36:38 | 13. | 148 | 148 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
12.2.2022 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:30:06 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
49 km | 3:13:14 | Součet bodů: | 1178 | 1331 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.11.2021 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:16:53 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 01:00:24 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:51 | 10. | 160 | 160 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
24.7 km | 1:47:08 | Součet bodů: | 510 | 552 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:31:44 | 13. | 148 | 148 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
5.7 km | 0:31:44 | Součet bodů: | 148 | 168 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:01 | 14. | 144 | 144 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
6.4.2019 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:22:32 | 45. | 70 | 70 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
15 km | 0:40:33 | Součet bodů: | 214 | 308 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
7.4.2018 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:47 | 21. | 122 | 122 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
7.5 km | 00:18:47 | Součet bodů: | 122 | 176 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:52 | 19. | 128 | 128 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
7.5 km | 00:18:52 | Součet bodů: | 128 | 168 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 65 let | Body | |||
1. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1930 | |
2. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1595 | |
3. | Butzková Ludmila | Kotva Braník | 1135 | |
4. | Růžičková Jana | Černín | 780 | |
5. | Kubičková Eliška Anna | CZ - SK Kotlářka Praha | 756 | |
6. | Dudášová Monika | SK Vlaška | 752 | |
7. | Beránková Jaroslava | Žebrák | 365 | |
8. | Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 200 | |
9. | Zelenková Alice | Kladno | 200 | |
10. | Šroubková Marta | Maraton Plzeň | 190 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024