Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:39:58 | 33. | 94 | 94 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
8.2 km | 0:39:58 | Součet bodů: | 94 | 156 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:56:36 | 63. | 37 | 37 | 28. | 104 | 104 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:35:53 | 75. | 25 | 25 | 33. | 94 | 94 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:48:47 | 104. | 0 | 0 | 39. | 82 | 82 | Celkové pořadí |
26.6 km | 2:21:16 | Součet bodů: | 62 | 280 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:41 | 56. | 48 | 48 | 25. | 110 | 110 | Celkové pořadí |
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:37:49 | 61. | 39 | 39 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
12.10.2019 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:40:17 | 42. | 76 | 76 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
28.9.2019 | Běh města Příbrami | 10 | 00:53:03 | 66. | 34 | 34 | 32. | 96 | 96 | Celkové pořadí |
15.9.2019 | Dobříšská osmička | 8 | 00:42:10 | 45. | 70 | 70 | 21. | 122 | 122 | Celkové pořadí |
7.9.2019 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:05:01 | 72. | 28 | 28 | 29. | 102 | 102 | Celkové pořadí |
1.9.2019 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:52:20 | 58. | 44 | 44 | 24. | 113 | 113 | Celkové pořadí |
17.8.2019 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:33:12 | 21. | 122 | 122 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
25.5.2019 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:43:42 | 57. | 46 | 46 | 22. | 119 | 119 | Celkové pořadí |
6.4.2019 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:41:24 | 58. | 44 | 44 | 23. | 116 | 116 | Celkové pořadí |
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:40:54 | 61. | 39 | 39 | 25. | 110 | 110 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:40:18 | 58. | 44 | 44 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:53:37 | 88. | 12 | 5 | 36. | 88 | 5 | Celkové pořadí |
106.5 km | 9:38:28 | Součet bodů: | 639 | 1462 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.1.2018 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:38:22 | 44. | 72 | 72 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:48:06 | 86. | 14 | 14 | 33. | 94 | 94 | Celkové pořadí |
16.6 km | 01:26:28 | Součet bodů: | 86 | 219 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2017 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:36:59 | 64. | 36 | 36 | 24. | 113 | 113 | Celkové pořadí |
27.5.2017 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:42:09 | 57. | 46 | 46 | 26. | 108 | 108 | Celkové pořadí |
22.4.2017 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:42:37 | 71. | 29 | 29 | 32. | 96 | 96 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:47:39 | 160. | 0 | 0 | 94. | 6 | 6 | Celkové pořadí |
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:38:27 | 57. | 46 | 46 | 24. | 113 | 113 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:39:24 | 39. | 82 | 82 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
7.1.2017 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:50:27 | 62. | 38 | 38 | 25. | 110 | 110 | Celkové pořadí |
57.9 km | 04:57:42 | Součet bodů: | 277 | 686 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:36:50 | 43. | 74 | 74 | 18. | 131 | 131 | Celkové pořadí |
7 km | Součet bodů: | 74 | 131 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí žen | Body | |||
1. | Hacaperková Eva | Příbram | 1620 | |
2. | Flachsová Šárka | Příbram | 1587 | |
3. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1574 | |
4. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 1489 | |
5. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 1450 | |
6. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1367 | |
7. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1348 | |
8. | Koňaříková Zdeňka | 1205 | ||
9. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1096 | |
10. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 1016 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024