Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
14.8.2022 | Žebrácká 25 | 25 | 02:24:09 | 59. | 42 | 42 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
5.6.2022 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:37:30 | 33. | 94 | 94 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
32.4 km | 3:01:39 | Součet bodů: | 136 | 304 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:38:51 | 44. | 72 | 72 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
7.4 km | 0:38:51 | Součet bodů: | 72 | 144 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:31:04 | 41. | 78 | 78 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
6 km | 0:31:04 | Součet bodů: | 78 | 125 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.6.2019 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:37:05 | 33. | 94 | 94 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
7.4 km | 0:37:05 | Součet bodů: | 94 | 134 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen nad 65 let | Body | |||
1. | Hartmanová Stanislava | --- | 1800 | |
2. | Svobodová Dana | Příbram | 1375 | |
3. | Bartošová Milada | Příbram | 1155 | |
4. | Doubková Darina | Doubek Team | 200 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024