Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.5.2024 | Energon běh | 10 | 00:46:47 | 18. | 131 | 131 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
6.4.2024 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:32:46 | 24. | 113 | 113 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
31.3.2024 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:41:31 | 49. | 62 | 62 | 21. | 122 | 122 | Celkové pořadí |
27.6 km | 2:01:04 | Součet bodů: | 306 | 450 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.11.2023 | Svatojánská 20 | 18 | 01:28:55 | 35. | 90 | 90 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
4.11.2023 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:31:20 | 17. | 134 | 134 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
30.9.2023 | Běh města Příbrami | 10 | 00:46:33 | 40. | 80 | 80 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
3.9.2023 | Dobříšská osmička | 8 | 00:34:35 | 11. | 156 | 156 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:27:38 | 17. | 134 | 134 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
49 km | 3:49:01 | Součet bodů: | 594 | 788 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
12.11.2022 | Svatojánská 20 | 18 | 01:20:15 | 46. | 68 | 68 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:30:59 | 35. | 90 | 90 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:44:30 | 58. | 44 | 44 | 23. | 116 | 116 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:31:58 | 24. | 113 | 113 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
12.3.2022 | Zimní běh v Bezděkově | 8.7 | 00:39:15 | 13. | 148 | 148 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:31:05 | 11. | 156 | 156 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
12.2.2022 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:26:48 | 15. | 140 | 140 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
62.8 km | 4:44:50 | Součet bodů: | 759 | 1100 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.11.2021 | Svatojánská 20 | 18 | 01:20:00 | 40. | 80 | 80 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 01:02:38 | 30. | 100 | 100 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
2.10.2021 | Běh města Příbrami | 10 | 00:47:02 | 32. | 96 | 96 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:39:07 | 25. | 110 | 110 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:42:35 | 54. | 52 | 52 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
29.8.2021 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:39:01 | 13. | 148 | 148 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:39:26 | 12. | 152 | 152 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
26.6.2021 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:42:29 | 24. | 113 | 113 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:34:02 | 21. | 122 | 122 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
6.6.2021 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:34:13 | 21. | 122 | 122 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 02:07:31 | 39. | 82 | 82 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
135.5 km | 10:48:04 | Součet bodů: | 1177 | 1753 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:45:01 | 36. | 88 | 88 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
20.9.2020 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:31:12 | 6. | 176 | 176 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
6.9.2020 | Dobříšská osmička | 8 | 00:35:21 | 16. | 137 | 137 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:39:14 | 19. | 128 | 128 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:41:09 | 17. | 134 | 134 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:27:30 | 20. | 125 | 125 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:49:52 | 41. | 78 | 78 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 02:08:24 | 38. | 84 | 84 | 22. | 119 | 119 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:30:12 | 30. | 100 | 100 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:40:18 | 42. | 76 | 76 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
100.6 km | 7:48:13 | Součet bodů: | 1126 | 1455 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Junioři |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.11.2019 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:16:22 | 32. | 96 | 96 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.10.2019 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:32:35 | 16. | 137 | 137 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.9.2019 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:42:23 | 25. | 110 | 110 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
11.8.2019 | Žebrácká 25 | 25 | 01:56:59 | 33. | 94 | 94 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.7.2019 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:29:44 | 30. | 100 | 100 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
64.9 km | 4:58:03 | Součet bodů: | 537 | 990 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 39 let | Body | |||
1. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 1715 | |
2. | Stibor Jan | Jesenice | 1555 | |
3. | Pazdera Lukáš | Here To Win Team | 1490 | |
4. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 1319 | |
5. | Burian Michal | Vyběhej se | 1190 | |
6. | Franěk Ondřej | Praha 6 | 1071 | |
7. | Kopáček Jiří | Drásov | 1014 | |
8. | Zeman Zdeněk | Blatná | 971 | |
9. | Turčiačík Jakub | 958 | ||
10. | Burian Dominik | Gymnázium Pb | 830 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024