Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2023 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:32:13 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
4.11.2023 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:16:16 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
1.10.2023 | Hořovický cvoček | 12 | 00:59:07 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
30.9.2023 | Běh města Příbrami | 10 | 00:22:24 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:45:15 | 16. | 137 | 137 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
46 km | 2:55:15 | Součet bodů: | 883 | 960 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.11.2022 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:35:09 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
5.11.2022 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:17:33 | 9. | 164 | 164 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
28.10.2022 | Králodvorský čtverec | 10.5 | 00:46:37 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:22:37 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
2.10.2022 | Hořovický cvoček | 12 | 01:02:36 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
1.10.2022 | Běh města Příbrami | 10 | 00:22:32 | 12. | 152 | 152 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
10.9.2022 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:01:58 | 12. | 152 | 5 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
4.9.2022 | Dobříšská osmička | 8 | 00:40:37 | 9. | 164 | 164 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:48:11 | 7. | 172 | 172 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
11.6.2022 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:57:11 | 12. | 152 | 152 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
22.5.2022 | Brdská 25 | 25 | 02:34:57 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:42:58 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:47:24 | 23. | 116 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:56 | 12. | 152 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:27 | 16. | 137 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:37:14 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
170.1 km | 13:32:57 | Součet bodů: | 2070 | 2345 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.11.2021 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:34:40 | 8. | 168 | 168 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6.11.2021 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:17:52 | 15. | 140 | 140 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 01:02:56 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
2.10.2021 | Běh města Příbrami | 10 | 00:24:38 | 11. | 156 | 156 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:47:37 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:39:21 | 11. | 156 | 156 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:40:28 | 13. | 148 | 148 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:47:31 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 12 | 12 | 01:02:31 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:43:37 | 15. | 140 | 140 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
103 km | 8:01:11 | Součet bodů: | 1609 | 1870 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 79 let | Body | |||
1. | Werner Petr | Liga 100 Praha | 1390 | |
2. | Průša Josef | Slavoj Obecnice | 1340 | |
3. | Korytár Ján | AC Falcon Rokycany | 400 | |
4. | Pilík Sláva | Panský mlýn Rakovník | 395 | |
5. | Šůcha Václav | SV Stříbro | 380 | |
6. | Starý Stanislav | Roubičkova Lhota | 356 | |
7. | Ungr Antonín | Kozojedy | 200 | |
8. | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 195 | |
9. | Navrátil Josef | SK Stránčice | 195 | |
10. | Lípa Václav | Černošice | 190 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024