Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.9.2023 | Dobříšská osmička | 8 | 00:37:39 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.5.2023 | Brdská 12 | 12 | 01:00:13 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
22.4.2023 | Penzion Cup | 8.7 | 00:44:09 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:32:19 | 11. | 156 | 156 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
34.7 km | 2:54:20 | Součet bodů: | 702 | 785 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:37:15 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:36:30 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:36:06 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.5.2021 | Běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:32:17 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 12 | 12 | 00:55:27 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:39:46 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
51.9 km | 3:57:21 | Součet bodů: | 1084 | 1160 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:23:21 | 16. | 137 | 5 | 6. | 176 | 5 | Celkové pořadí |
20.9.2020 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:35:29 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:42:53 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:44:25 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:29:25 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:33:30 | 8. | 168 | 168 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:49:30 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:44:28 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:30:29 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:51 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 12 | 12 | 00:56:53 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:38:23 | 11. | 156 | 5 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:29:37 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:33:35 | 10. | 160 | 160 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:46:02 | 12. | 152 | 5 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
122.2 km | 9:33:51 | Součet bodů: | 2159 | 2350 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
15.9.2019 | Dobříšská osmička | 8 | 00:38:07 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
7.9.2019 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:59:13 | 9. | 164 | 164 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
24.8.2019 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:42:52 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
17.8.2019 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:28:58 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
35.1 km | 2:49:10 | Součet bodů: | 724 | 765 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
29.9.2018 | Běh města Příbrami | 10 | 00:26:49 | 31. | 98 | 98 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
10 km | 00:26:49 | Součet bodů: | 98 | 172 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 20 - 34 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 01:07:03 | 20. | 125 | 125 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
12.1 km | Součet bodů: | 125 | 172 |
Pořadí žen v cíli | Čas |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
Výsledky od pořadatelů: |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí žen | Body | |||
1. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 1024 | |
2. | Kadaňková Michaela | 975 | ||
3. | Hacaperková Eva | Příbram | 948 | |
4. | Stibalová Petra | Broumy | 927 | |
5. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 918 | |
6. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 848 | |
7. | Flachsová Šárka | Příbram | 845 | |
8. | Turečková Jana | TK Bohutín | 763 | |
9. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 758 | |
10. | Prouzová Lenka | Rozběháme Hořovicko | 731 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024