Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Běh města Příbrami 3.10.2020

Registrace do 2.10.2020 18:00.

Seznam přihlášených na Běh města Příbrami dne 3.10.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Arnošt Daniel 2012 Dobříš Chlapci 8 - 9 letZdarma
Arnoštová Veronika 2004 Dobříš DorostenkyZdarma
Bábíček Matěj 1974 Pribram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Bečvář Jan 1972 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Bečvář Filip 2006 Biatlon Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Bekera Pavel 1978 Příbram 1 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Beneš Michal 2011 SPARTAK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Bernášek Antonín 1979 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Blažková Aneta 2011 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Bodnár Miroslav 1986 Bodíci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bodnár David 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Bodnár Marika 2014 Bodíci Dívky 6 - 7 letZdarma
Bodnárová Tereza 2002 Judo Příbram Juniorky300,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 bodyrefresh.cz Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Brožík Erik 2014 Kokrdov Chlapci 6 - 7 letZdarma
Brožíková Valerie 2012 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Brožíková Monika 2016 Kokrdov Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky 6 - 7 letZdarma
Budil Jakub 2002 PK VYTRVALCI RB Junioři100,-Zaplaceno
Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bugel Pavel 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Bureš Patrik 2013 Chlapci 6 - 7 letZdarma
Burešová Viktorie 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Burger Patrik 2012 Fotbalový klub Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 letZdarma
Burger Robin 2012 Fotbalový klub Mníšek pod Brdy Chlapci 8 - 9 letZdarma
Burgerová Beata 2010 SK Mníšecký Expres, Mníšek pod Brdy Dívky 10 - 11 letZdarma
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let300,-Zaplaceno
Caisová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Cibulka Tomáš 2016 Zaječov Chlapci nejmladší do 5 let200,-2022094389
Cibulka Daniel 2018 Zaječov Chlapci nejmladší do 5 let200,-2022095094
Cinertová Lenka 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Cinertová Magdalena 2009 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let200,-2029092367
Čedíková Sára 2008 TT Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Černý Marek 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Červenková Nela 2010 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Červenková Nela 2010 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Červenková Adina 2018 Háje Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Červenková Zita 2013 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let Zdarma
Dědina Ondřej 2017 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Dědinová Anna 2014 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 letZdarma
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 letZdarma
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Drašar Jakub 2009 SK Mníšecký Expres Chlapci 10 - 11 letZdarma
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Duník Jan 2011 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Duníková Adéla 2008 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Dušková Jitka 1975 Tábor Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Edelmannová Thea 2018 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Eliška Zeisková 1988 Křesťanské centrum Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Falcník Štěpán 2015 Varel Frištenský/Podlesí Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Fára Luděk 1974 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Fárová Dominika 2011 Dívky 8 - 9 letZdarma
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flachsová Šárka 2002 Příbram Juniorky100,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Frantova Andrea 1985 Lidl Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Gahler David 1994 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Gahler Viktor 2005 Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Gargoš Josef 2010 3. ZŠ Chlapci 10 - 11 letZdarma
Gargoš Martin 2012 Bohutin Chlapci 8 - 9 letZdarma
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Gregořica Jakub 1990 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Grygarová Jana 1979 Kokrdov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Hájková Lucie 2010 SK sporting Dívky 10 - 11 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Havelka Jenda 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Hejhalová Alice 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Hodermarská Marie 1983 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hodermarská Ema 2011 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Hodermarská Nela 2013 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hošek Marek 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Hošková Aneta 2017 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Houžvičková Eliška 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hovorková Natálie 2017 Višňová u Příbramě Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hradecká Veronika 2012 TT Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 letZdarma
Hršelová Justýna 2015 Mníšek pod Brdy Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Hruba ŽANETA 1981 Dražkov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hruška Petr 1979 AC Fit řízci Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Cheníčková Petra 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Jahelka Jáchym 2013 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Jáchymová Barbora 1986 Počaply Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Jandura Štěpán 2014 LOKO Beroun Chlapci 6 - 7 letZdarma
Jandurová Veronika 2009 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Janouch Petr 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Janů Lukáš 2011 Chlapci 8 - 9 letZdarma
Janů Filípek 2017 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Jaša Tomáš 1992 AK Škoda Plzeň Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Ježek Antonín 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Ježková Rebeka 1996 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Jokel Lubomír 1964 Šestajovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Jung Václav 1977 Klub biatlonu Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Kadlecová Vendula 2010 Obecnice Dívky 10 - 11 letZdarma
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kasenčáková Adriana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Káš František 1991 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
kašparová jana 1947 Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Katsiedl Michal 1982 AC PRAHA 1890 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Keberdlová Eliška 2011 Sokol Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Keberdlová Adélka 2014 MŠPCH Dívky 6 - 7 letZdarma
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Kolda Jakub 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Koldová Nikola 2014 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Korbasova Kristynka 2009 Človíček Praha Dívky 10 - 11 letZdarma
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let 200,-2022092741
Koutný Roman 2003 TT Příbram DorostenciZdarma
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Kramářová Vladimíra 1986 RS fitness Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kraus Annemarie 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Kraus Theodora 2014 Podluhy Dívky 6 - 7 letZdarma
Kravarčík Jan 2014 Chlapci 6 - 7 letZdarma
Krtek Ondřej 2007 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Krtková Michaela 2004 Liteň DorostenkyZdarma
Krýdová Nikola 1995 SK Sporting Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Křemen Jiří 1985 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Křemen Tomáš 2015 Praha Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Křenková Adéla 2011 HC Příbram Dívky 8 - 9 let200,-2025099314
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 letZdarma
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Kutheilová Gabriela 1996 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Kvapil Vojtěch 2010 1.ZŠ Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Kvapil Jan 2012 1.ZŠ Příbram Chlapci 8 - 9 letZdarma
Landauer Ervín 1993 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Lantošová Veronika 1985 Geomine Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Lastres Irena 1983 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Lastres Kristian 2017 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Lastres Sebastian 2013 Dobříš Chlapci 6 - 7 letZdarma
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Leitnerová Tereza 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Lepič Jonáš 2011 LOKO Beroun Chlapci 8 - 9 letZdarma
Lepičová Hana 1974 Srí Chinmoy Marathon Team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Losová Karolína 2015 Mníšek pod Brdy Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Lukšanová Veronika 2010 Háje Dívky 10 - 11 letZdarma
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Maleček Adam 2013 Nový Knín Chlapci 6 - 7 letZdarma
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Mandová Eliška 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Marečková Kristýna 1986 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Máslíková Hana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Matějková Petra 1993 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Matejov Samuel 2009 Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Matyáš Jan 1996 Háje Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Matyáš Radek 1977 Háje Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Matyášová Zuzana 2010 1.ZŠ Dívky 10 - 11 let200,-Zaplaceno
Matyášová Veronika 2014 1.ZŠ Dívky 6 - 7 let200,-Zaplaceno
Melínová Kateřina 2009 Biatlon Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram DorostenciZdarma
Mígl Antonín 2005 Tri klub Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Michálek Martin 1975 Nový Knín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Michálková Daniela 2012 Triklub Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Mikula Zdeněk 1972 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Mikulová Martina 1977 Pribram Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno
Minařík Petr 1976 AK Zlín/Rokycany Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Minaříková Karolína 2009 Rokycany Dívky 10 - 11 letZdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 MŠ 28.Října/Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Mošnerová Ema 2014 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Mudrová Bohumila 1982 Za mě100 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Müller Jiří 1973 Jince Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Mundil Petr 2000 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Mundil Martin 2004 Praha Dorostenci100,-Zaplaceno
Myslivec Michal 1986 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Nesverova Kristyna 2006 Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Novák Vojta 2002 Salming Praha Pankrác Junioři100,-Zaplaceno
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 12 - 13 letZdarma
Novák Vít 2014 SAD Chlapci 6 - 7 letZdarma
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Novotny David 1981 Pribram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Novotný Martin 1980 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novotný Josef 2014 Bohutín Chlapci 6 - 7 letZdarma
Opálecká valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Pajmová Markéta 1993 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Palková Hana 1983 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Pankuličová Julie 2014 Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Parýzeková Eva 1988 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno
Pavlaskova Marie 1965 Pribram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Pavlásková Jolana 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Pavlásková Amálie 2014 Dívky 6 - 7 letZdarma
Pavličková Nikol 2010 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Pavličková Gabriela 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dorostenky200,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 letZdarma
Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 6 - 7 letZdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 12 - 13 letZdarma
Petričák Adam 1999 Ševětín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Placatka Matěj 2002 KEARTEAM/ Sk Sporting Příbram Junioři100,-Zaplaceno
Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Podlešáková Alice 2010 Líný Gazely Dívky 10 - 11 letZdarma
Podlešáková Adéla 2015 Líný Gazely Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Prochazková Šárka 1988 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Prokšová Veronika 1988 Praha 14-Kyje Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Pšeničná Zuzana 1983 Drážkov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Ptáčková Adéla 2007 Dívky 12 - 13 letZdarma
Ptáčková Natálie 2011 Dívky 8 - 9 letZdarma
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 letZdarma
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 letZdarma
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Roj David 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Sk Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Rozmajzlová Mariana 2017 SK Chosiki Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Rozmajzlová Anna 2014 SK Chosiki Dívky 6 - 7 letZdarma
Rydlová Pavlína 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sajdl Martin 1981 Zizkovsty tygri z Pribrami Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Seidl Filip 2007 Klub biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 letZdarma
Seidl Matyaš 2010 Klub biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Seidlova Johana 2016 Biatlon Beroun Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Schöbelová Andrea 2008 TT Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Simonides Jiřina 1991 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Sirotková Markéta 1984 Lazsko Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 letZdarma
Skolka Jonáš 2009 Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 letZdarma
Slámová Martina 1976 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Slámová LUCIE 2006 SK SPORTING PŘÍBRAM Dívky 14 - 15 let Zdarma
Slavíková Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Soukup Petr 1976 Příbram III Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
SOUKUPOVÁ ELIŠKA 2012 Příbram III Dívky 8 - 9 letZdarma
Sova Matěj 1988 Pankration gym Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Sprynglova Madlenka 2014 Pribram Dívky 6 - 7 letZdarma
Steinsová Adéla 2002 Sk Sporting Příbram Juniorky100,-Zaplaceno
Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stočes Adam 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 letZdarma
Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbramě Dívky 12 - 13 letZdarma
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Svoboda Erik 1968 Písek Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Nela 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 letZdarma
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Sýkora Christian 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Sýkorová Sofie 2011 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Šilhák Ondřej 2011 Hudluce Chlapci 8 - 9 letZdarma
Šimeček Martin 2010 Tábor Chlapci 10 - 11 letZdarma
Šimková Lenka 1980 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Šíp Jaromír 1979 PK VYTRVALCI RB Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Škaryd Martin 1985 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Škaryd Richard 2016 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Škarydová Adéla 2018 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Šneberger Jan 1985 Rokycany Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Šnebergerová Lucie 1983 TT Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Šnobl Oliver 2013 Chlapci 6 - 7 letZdarma
Šnoblová Adéla 2009 Triatlon team Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Šnoblová Agáta 2011 Triatlon team Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 letZdarma
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Štěchová Kristyna 1990 Pribram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Štilcová Kateřina 2012 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky nejmladší do 5 letZdarma
Štilec Jindřich 1979 RUN Magazine Team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let Zdarma
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Tvrdík Matouš 2016 Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Tylšová Alena 2002 Salming runnig Juniorky100,-Zaplaceno
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Urban Kryštof 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 letZdarma
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let Zdarma
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vilhelm Erik 2011 Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let200,-2022093584
Vilhelmová Nina 2009 Nepomuk Dívky 10 - 11 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Vlachynská Libuše 1962 Chotilsko Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Vogeltanzova Viktorie 2012 Pribram Dívky 8 - 9 letZdarma
Vohanka Lukáš 1980 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vrbická Martina 1987 Šneci v běhu Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zděnovcová Aneta 2007 Škola 28.října Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Škola 28.října Příbram Dívky 6 - 7 letZdarma
Zeisek Adam 1988 Křesťanské centrum Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Zoubek Antonín 2015 Příbram Chlapci nejmladší do 5 letZdarma
Žáková Anita 2000 Žaky klub Pb Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Žáková Tereza 2007 Zduchovice Dívky 12 - 13 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TriKlub Příbram
Majitel účtu: 4Timing.cz s.r.o. Komenského náměstí 389 Příbram III, 261 01 IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: