Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
13.11. Svatojánská 20 Podrobnosti
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Běh Bohutínem 9.10.2021

Registrace do 8.10.2021 17:00.

Seznam přihlášených na Běh Bohutínem dne 9.10.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 100,-2107104065
Bubnik Lukáš 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let 20,-2108101367
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Rozběháme Hořovicko Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 20,-Zaplaceno
Diallo Cyril Gando 2016 Stará Huť Chlapci nejmladší do 5 let 20,-2102102086
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Fábera Martin 1976 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let 100,-2106108913
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Hájková Lucie 2010 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 100,-2106105400
Holbová Sára 2008 Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Holbová Marta 2010 Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 100,-2106107256
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-2106105670
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Ježek Antonin 1949 Křivoklát Muži nad 70 let 100,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let 100,-Zaplaceno
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Jurkiewicz Patrik 1978 Praha-Raditín Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Kaiserová Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 100,-Zaplaceno
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Krutílek Jaroslav 1970 Pb Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Kudová Kateřina 2009 SK Mnišecký expres/ Mníšek pod Brdy Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Kutláková Lucie 1981 Příbram Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
Lhoták Zdeněk 2019 Rozběháme Hořovicko Chlapci nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko Ženy 20 - 34 let 100,-Zaplaceno
Lhotáková Karolína 2017 Rozběháme Hořovicko Dívky nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Magdalena Cinertová 2009 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let 100,-Zaplaceno
Max Müller 2013 Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Mrázek Šimon 1988 Muži 20 - 39 let 100,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let 20,-2102102568
Novák Vít 2014 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let 20,-2102106810
Nový Lukáš 1976 Vráž Muži 40 - 49 let 100,-2108109285
Nový Ondřej 2005 Vráž Dorostenci 20,-2108106043
Palková Miroslava 1978 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let 100,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Muži 20 - 39 let 100,-2105106084
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let 100,-2108105173
Pech Jonáš 2007 Bohutín Chlapci 14 - 15 let 20,-2108104751
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let 100,-2108105608
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Ženy 20 - 34 let 100,-Zaplaceno
Petřík Jan 2014 SK Nový Knín Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Popovyčová Petra 1986 Prostě běž! Ženy 35 - 44 let 100,-2102107168
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let 20,-2106103785
Rychna Martin 2011 Hašlerka Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Rychna Jakub 2017 malá hašlerka Chlapci nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 100,-2107100876
Skalička Michael 2012 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 100,-2122094100
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let 100,-Zaplaceno
Šnajdrova Agata 2010 SK Sporting Přibram Dívky 10 - 11 let 20,-2105104275
Šolcová Karolína 2013 Sk Sporting Dívky 8 - 9 let 20,-Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA Plzeň Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro Muži nad 70 let 100,-Zaplaceno
Šurik Adam 2011 Rožmitál Pod Třemšínem Chlapci 10 - 11 let 20,-2108105981
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 let 20,-Zaplaceno
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 100,-2122092831
Uxa Tomáš 1965 Beroun Muži 50 - 59 let 100,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let 100,-Zaplaceno
Valachovičová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let 20,-Zaplaceno
Viktorová Eliška 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 100,-Zaplaceno
Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let 100,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 100,-Zaplaceno
Ziegler Karel 2011 TJ Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let 20,-Zaplaceno
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 6 - 7 let 20,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: 4Timing.cz s.r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: