Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Podrobnosti
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Energon běh 19.6.2021

Registrace do 18.6.2021 21:00.

Seznam přihlášených na Energon běh dne 19.6.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Blahnová Natálie 2016 Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Blahnová Nikola 2018 Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU Muži 20 - 39 let 200,-3311061269
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenky Zdarma
Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Botková Kateřina 2016 Praha Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Botková Vendula 2018 Praha Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Brož Adam 2018 Auto-Poly Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Brož Dominik 2014 Auto-Poly Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Burda Stanislav 2003 Spartak Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Bureš Patrik 2013 Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Burešová Viktorie 2017 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let Zdarma
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Zdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Dolejš Matěj 2014 Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let Zdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let Zdarma
Edelmannová Emma 2016 MŠ Kličkova vila Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Edelmannová Thea 2018 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Eliášek Teodor 2018 Beroun Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
ENŽLOVÁ VALERIE 2016 Hrádek Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
ENŽLOVÁ VIKTORIE 2014 Hrádek Dívky 6 - 7 let Zdarma
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod "B" Dorostenky Zdarma
Filler Martin 2014 Závodní inkubátor Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Fraňková Natálie 2004 Tri Klub Příbram Dorostenky Zdarma
Frýbertová Adéla 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Háva Filip 2017 F.H.TK Dobřichovice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Havel Michal 2016 TJ Sokol Jesenice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Havlíček Filip 2016 SAD Sportovní akademie Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Havlíčková Eliška 2011 Ski klub Lajdáček Dívky 10 - 11 let Zdarma
Havlíčková Zuzana 2019 Drhovy Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Havlová Ella 2014 TJ Sokol Jesenice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hávová Tereza 2014 F.H.TK Dobřichovice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Hendrychová Sandra 1992 Beroun Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Herbst Karolina 2011 Herbstici Run Dívky 10 - 11 let Zdarma
Herbst Amalie 2013 Herbstici Run Dívky 8 - 9 let Zdarma
Holiček Samuel 2011 Spartak Hořovice Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Hons Pavel 1980 Wheelabrator Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hrbáček Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Hršelová Lenka 1977 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let 200,-3324051647
Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let Zdarma
Hršelová Justýna 2015 Mníšek pod Brdy Dívky 6 - 7 let Zdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let Zdarma
Hýl Richard 2013 Běštín Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Hýl Filip 2015 Běštín Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Janoušková Betynka 2018 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Janoušková Nela 2014 SK Mníšecký Expres Dívky 6 - 7 let Zdarma
Jaromír Milner 1987 Muži 20 - 39 let 200,-3315069486
Ječná Barbora 2015 Žebrák Dívky 6 - 7 let Zdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Ježek Jan 1967 ENERGON Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno
Ježek Tadeáš 2017 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Ježek Honzík 2019 ENERGON Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Ježková Jana 1988 ENERGON Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Jurkiewicz Patrik 1978 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Kacíř Jan 1985 ENERGON Muži 20 - 39 let 200,-3316043457
Kacířová Magdaléna 2016 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Kacířová Karolína 2014 Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kaiserová Jiřina 1976 MP HOŘOVICE Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Kamzík Matěj 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Kamzík Ondřej 2008 Buková Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Kanka Jakub 2016 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Kastnerová Josefína 2015 IronDave Dívky 6 - 7 let Zdarma
Kindl Marek 2004 TRIKLUB Příbram Dorostenci Zdarma
Kindlová Markéta 1970 KindlTeam/Beroun Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let Zdarma
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Koutný Roman 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Kováč Dominik 2010 Rosovice Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Kováčová Valentýna 2013 Rosovice Dívky 8 - 9 let Zdarma
Kral Tomas 2014 SK Sokol Zlatniky Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Králová Adéla 2018 Drahlín Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Křížová Michaela 2011 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let Zdarma
Kuba Martin 1994 Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Kubínová Karolína 2007 Wheelabrator Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kudová Kateřina 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
Kutnohorsky Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Lastres Irena 1983 Dobříš Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Lastres Sebastian 2013 Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Lastres Kristian 2017 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Lederer Henrik 2008 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Lederer Kristián 2012 Sportovní akademie Dobříš Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Ledererová Kristýna 1978 Kotenčice Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Legény Honzík 2015 Rychlé nohy z Bojova Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Maryska Milos 1981 Zizkovsky tygri Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno
Melša Antonín 2018 TJ Sokol Pankrác Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Míčková Karolína 2014 Atletika Benešov Dívky 6 - 7 let Zdarma
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,-3315062483
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno
Mígl Antonín 2005 Tri klub Příbram Dorostenci Zdarma
Míka Vojtěch 2015 Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Míková Lucie 2013 Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let 200,-3316066738
Minaříková Karolína 2009 Falcon Rokycany Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Myslivec Vojtěch 2017 Kamýk nad Vltavou Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let Zdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 14 - 15 let Zdarma
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Novák Lukáš 2008 SK Sporting+florbal Dobříš Chlapci 12 - 13 let Zdarma
Novák Vít 2014 Sportovní Akademie Dobříš Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Páclová Hana 2013 Stašov Dívky 8 - 9 let Zdarma
Paimová Ester 2017 Bor u Březnice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 let Zdarma
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let Zdarma
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci Zdarma
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Pavlů Vojtěch 2017 SK ZŠ Jeseniova Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Pavlů Zorka 2019 SK ZŠ Jeseniova Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Pavlů Anežka 2015 SK ZŠ Jeseniova Dívky 6 - 7 let Zdarma
Pechač Roman 1975 ENERGON Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Pechač Kryštof 2019 Energon Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Pernica Rostislav 2011 LBK Źelezná Ruda Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Pernica Radek 2013 LBK Źelezná Ruda Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Pernicová Lucie 2007 LBK Źelezná Ruda Dívky 14 - 15 let Zdarma
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Peřinová Barbora 2012 Mníšek pod Brdy Dívky 8 - 9 let Zdarma
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
Popovyčová Anna 2016 Dobříš Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Pospiš Andrea 1996 Brno Ženy 20 - 34 let 200,-3322054973
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Puchernová Linda 2017 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 14 - 15 let Zdarma
Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let Zdarma
rendl josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let 200,-3316061360
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno
Riegerová Terezka 2016 Nižbor Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Roj David 2015 SK Spartak Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Rojová Nikola 2011 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let Zdarma
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let 200,-3314068395
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 200,-3314067305
Rybníček Matěj 2012 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma
Rybníček František 2015 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Rychna Martin 2011 Adrien Elixír Elite tým Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Rychna Jakub 2017 Hulk Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Sajner Daniel 2019 KOA Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Sajnerová Viktorie 2017 KOA Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Sirotková Aneta 2011 Dívky 10 - 11 let Zdarma
Stibůrek Petr 2015 Energon Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let 200,-Zaplaceno
Šampalík David 2014 Chlapci 6 - 7 let Zdarma
Šampalíková Darina 2019 Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Šimek Filip 1979 Nelahozeves Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 10 - 11 let Zdarma
Štaubr Mikuláš 2017 Dobříš Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Šturma Sebastian 2017 Praha Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Šturma David 2019 Praha Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma
Trojan Max 2011 Dobris Chlapci 10 - 11 let Zdarma
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky 200,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Valuchová Julie 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma
Ventrubová Gabriela 1978 Brno Ženy 35 - 44 let 200,-3322056054
Větrovec Filip 2003 Junioři 200,-3303021839
Větrovec Petr 1976 Muži 40 - 49 let 200,-3303029178
Větrovská Natálie 2017 VDN Promo Dívky nejmladší do 5 let Zdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Rozběháme Hořovicko Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Zemek Michal 1977 Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno
Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno
ŽOFKA Jan 1980 Dobříš Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: