Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (26)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (7)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Brdská 12 24.5.2020

Registrace do 23.5.2020 18:00.

Seznam přihlášených na Brdská 12 dne 24.5.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoČas startu
Adamec Michal 1987 MŠ Zeměkoule Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:12:00
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 11:41:00
Barášková Lucie 1980 4Timing.cz Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno 10:01:30
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno 09:04:00
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:01:30
Bejček Michal 2002 SK Bejkovo Junioři100,-Zaplaceno 09:35:30
Bejček Michal 1977 SK BEJKOVO Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:35:30
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:35:30
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:30:30
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenci100,-80905409311:22:00
Brožová Michaela 1983 Týček Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:22:30
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři100,-Zaplaceno 10:24:00
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno 11:05:00
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let400,-Zaplaceno 11:06:00
Císařová Iveta 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 09:28:30
Císařová Veronika 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 09:28:30
Čaputa Jiří 1987 Grunex Run Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:42:30
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 11:33:00
Černý Zbyněk 1983 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:25:00
Černý Matěj 2005 Chlapci 14 - 15 let 100,-Zaplaceno 10:36:30
Dědinová Lucie 1985 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:22:30
Dintar Josef 1982 Mnisek Pod Brdy Muži 20 - 39 let200,-Zaplaceno 10:38:00
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:25:00
Doleželová Lenka 1990 AC Heating Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 08:59:30
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:05:00
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:02:00
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:27:30
Drozd Adam 1984 Praha Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:47:00
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 11:21:30
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:15:00
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Chlapci 14 - 15 let 100,-82305083510:00:15
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:20:30
Fiala Radim 1975 RSáci Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:50:00
Fialová Žaneta 1980 RSáci Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:49:00
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky100,-Zaplaceno 11:22:30
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-80405398109:29:00
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:02:30
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:13:00
Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek Dorostenky100,-Zaplaceno 11:16:00
Ginzel Petr 1972 aqvasportclub Muži 40 - 49 let100,-80305892710:39:00
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:30:00
Halo Pavel 1988 Fitklub_Ludvík.cz Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:19:30
Hanák Michal 1971 Cerhovice Muži 40 - 49 let100,-82305346708:45:00
Haník Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:13:30
Haníková Adéla 1991 Nymburské bomby Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:08:00
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno 09:28:00
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let100,-81105500211:02:30
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:09:00
Hlavacek Rostislav 1975 Drasov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:25:30
Hlavatý Vladislav 1988 Ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:10:15
Holečková Tereza 1987 Ženy 20 - 34 let100,-81702416510:36:00
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:35:30
Horáčková Alena 1980 Rsáci Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:06:30
Horňák Juraj 1992 Muži 20 - 39 let100,-82305520609:17:30
Houžvička Miloš 1978 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 09:18:00
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno 09:18:00
Hrabák Petr 1989 ready2win Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:10:15
Huml Otakar 1975 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:36:30
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:36:00
Cheníčková Petra 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:27:30
Jezbera Jakub 1992 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:22:30
Ježková Jana 1988 ENERGON Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:29:45
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:53:30
Kadavá Tereza 1991 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 11:12:30
Kára Milan 1972 RAC CERHOVICE Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:07:30
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 08:57:00
Karasová Pavla 1978 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:04:00
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 08:57:00
Karasová Anna 2005 Tisová Dívky 14 - 15 let 100,-Zaplaceno 08:57:00
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:07:30
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:11:30
Kolář Jiří 1986 LP Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:53:30
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:31:00
Kordova Zuzana 1992 S větrem v zadech Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:39:30
Korecká Blanka 1974 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:00:30
KORYTÁR Ján 1952 AC FALCON Rokycany Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 08:50:00
Kotěšovcová Petra 1981 Praha 4 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:42:30
Koudelka Filip 2005 Praha 6 Chlapci 14 - 15 let 100,-82105428610:07:30
Koutný Roman 2003 TT Příbram Dorostenci100,-Zaplaceno 11:23:00
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:07:00
Krůtová Jana 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 09:28:30
Kryvobokova Darija 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-82001918210:16:00
Křížek Filip 1993 Muži 20 - 39 let100,-82305583009:12:30
Kudlič Pepa 1989 Get up gym Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 08:59:00
Lacina Josef 1978 Gladiators Muži 40 - 49 let100,-82205341509:13:30
Landauerová Radka 1992 Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 09:45:00
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky100,-Zaplaceno 09:52:30
Liberský Martin 1988 Grunex Run Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:42:00
Lokajíček Martin 1968 Ready2win Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:37:30
Lokajíčková Klára 2000 Ready2win Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 11:11:00
Lokajíčková Miluše 1972 Ready2win Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:37:30
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let100,-82305058411:43:00
Lukavec Jakub 1984 T.J. Sokol Spořilov Muži 20 - 39 let100,-82305472110:48:30
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 08:58:00
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:14:15
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-81905248110:18:30
Mansfield Jim 1975 Kosova Hora Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:24:30
Máša Jan 2003 Running team Žežice Dorostenci100,-Zaplaceno 10:42:00
Matějka Josef 2000 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:57:30
Matějková Daniela 1983 Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno 10:06:30
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let100,-82305975611:32:00
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci100,-Zaplaceno 11:19:30
Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:50:30
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:27:30
Moravčík Štěpán 1972 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:08:30
Mündleinová Tereza 1984 Praha Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:51:30
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:36:00
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno 10:59:00
Nosek Jan 2004 Spartak Hořovice Dorostenci100,-Zaplaceno 11:10:00
Nová Ivana 1964 1.BTO Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno 09:33:30
Novák Aleš 1976 Příbram Občov Muži 40 - 49 let100,-82703692510:35:00
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-81104936510:34:00
Nováková Lenka 1990 Vítr v zádech Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 10:39:30
Novotný Karel 1985 Jihlava Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 09:31:00
Nový Vladislav 1961 1.BTO Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 09:33:30
Palková Miroslava 1978 běžecký oddíl SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:08:30
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci300,-Zaplaceno 11:24:00
Pavlišen Petr 1999 4 Timing C Muži 20 - 39 let100,-82205732511:45:00
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 08:00:00
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:48:00
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 11:35:00
Pihrt Vojtěch 1978 Dolni Cernosice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 11:31:00
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 11:40:00
Počtová Klára 2004 Atletika Písek Dorostenky100,-Zaplaceno 11:14:00
Polívka Jan 1988 Vranovice Ural Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:15:00
Pospíšil Antonín 1960 Tlučná Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 11:03:00
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:46:00
Prunerová Eva 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:31:30
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:00:00
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 08:56:00
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 08:56:00
Růžička Pavel 1990 Běžec Team Muži 20 - 39 let100,-81101301810:40:00
Rýdl Martin 1983 Plzeň Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:24:30
Rýdlová Tereza 1985 Plzeň Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:24:30
Ryvola Vojtěch 1999 Radotín Muži 20 - 39 let100,-80605250609:33:00
Simandl Radek 1993 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:28:30
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno 10:22:00
Stracený Jiří 1979 Mimoni Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:32:00
Svoboda Martin 1996 RSáci Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 09:10:30
Svoboda Jan 1959 RSáci Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 09:10:30
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let100,-Zaplaceno 09:55:00
Svobodová Barbora 1986 RSáci Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:04:30
Svobodová Petra 1990 Žežice Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:11:30
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno 09:54:00
Šáchová Vendula 1987 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 11:34:00
Šedivý Jan 1984 Legolas team Muži 20 - 39 let100,-80502349710:48:00
Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:21:30
Šibravová Lenka 1982 kerteam Ženy 35 - 44 let100,-91905089610:47:30
Šmíd Petr 1983 Ghost / Mníšek pod Brdy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:37:00
Šnobl Pavel 1978 Sport Team Dubno Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 11:29:30
Šnoblová Klára 1980 Sport Team Dubno Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 11:29:30
Špryngl Jan 1982 4Timing.cz Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:09:30
Šusta David 1990 Cetyně Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 11:08:00
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 11:07:00
Teplá Jana 1979 TTT Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 09:09:30
Tesárek Michal 1978 Fitklub_Ludvík.cz Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:17:30
Třísková Katarína 1971 Praha Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 09:24:30
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno 10:02:30
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 10:13:00
Typltová Kristýna 1994 Beroun Ženy 20 - 34 let100,-82205450210:28:30
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno 09:52:00
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:51:00
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:44:00
Vacková Lucie 1980 RSáci Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno 10:43:00
Vaněk Aleš 1976 Cerhovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:07:30
Vaněk Tomáš 2005 Cerhovice Chlapci 14 - 15 let 100,-Zaplaceno 09:07:30
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-80805371011:21:00
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:09:00
Velechovská Jana 1994 RSáci Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno 09:04:30
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Dorostenky300,-Zaplaceno 11:00:30
Veselá Anita 1965 SDH Chloumek Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno 10:04:30
Veselý Vladimír 1971 Chloumek Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 10:04:30
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno 10:12:00
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno 08:58:30
Vršecký Aleš 1971 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 10:31:30
Vyhnánek Aleš 1990 Funeralopolis Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno 10:21:30
Weiner Štěpán 1977 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno 09:59:30
Ziopulosova Kristyna 1997 Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno 10:34:30

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: