Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.9. Tuháčkův běh dětské závody Propozice Přihlášky (95)
19.9. Příbramský půlmaraton dětské závody Propozice Přihlášky (114)
2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (39)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2021:

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2189 (0) 12
2. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči2187 (5) 13
3. Stibalová Petra 1976 Broumy1805 (0) 11
4. Matějková Petra 1993 Komárov1466 (0) 10
5. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice1374 (0) 9
6. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun1347 (0) 10
7. Hartmanová Stanislava 1958 ---1313 (0) 11
8. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1284 (0) 10
9. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1262 (0) 9
10. Kafková Lucie 1982 Zdice1240 (0) 8
11. Hacaperková Eva 1986 Příbram1132 (0) 8
12. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1124 (0) 6
13. Svobodová Dana 1952 Příbram1092 (0) 10
14. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha1076 (0) 6
15. Čebišová Petra 1997 Příbram946 (0) 7
16. Větrovská Jitka 1993 VDN Promo904 (0) 5
17. Mázdrová Vendula 1997 Chrást860 (0) 7
18. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák852 (0) 5
19. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník792 (0) 8
20. Tylšová Alena 2002 Salming runnig790 (0) 5
21. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy784 (0) 5
22. Mališová Karla 1960 USK Praha734 (0) 5
23. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška729 (0) 5
24. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška653 (0) 5
25. Honzáková Jiřina 1965 CZ652 (0) 4
26. Landauerová Radka 1992 Příbram637 (0) 4
27. Bartošová Milada 1953 Příbram628 (0) 8
28. Růžičková Jana 1969 Černín622 (0) 5
29. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd611 (0) 4
30. Nováková Lenka 1975 589 (0) 6
31. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B528 (0) 3
32. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká516 (0) 3
33. Šmejkalová Denisa 1983 Jince516 (0) 3
34. Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko492 (0) 3
35. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan470 (0) 4
36. Pertlová Martina 1974 Beroun448 (0) 4
37. Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres441 (0) 4
38. Jandurová Iva 1985 za sebe433 (0) 3
39. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha400 (0) 2
40. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB400 (0) 2
41. Ježková Jana 1988 Energon390 (0) 2
42. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun362 (0) 2
43. Kárová Iveta 1977 Maratonci334 (0) 3
44. Rybáčková Soňa 1963 Beroun326 (0) 3
45. Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec322 (0) 3
46. Žížalová Denisa 1979 Beroun317 (0) 3
47. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno316 (0) 2
48. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť308 (0) 2
49. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 300 (0) 3
50. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš282 (0) 2
51. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr282 (0) 2
52. Funková Vanda 1999 Příbram275 (0) 2
53. Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team232 (0) 2
54. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš221 (0) 2
55. Linková Hana 1972 216 (0) 2
56. Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram216 (0) 2
57. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince211 (0) 2
58. Karasová Daniela 2003 Tisová200 (0) 1
59. Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
60. Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team200 (0) 1
61. Kratochvílová - Kriegelová Kateřina 1984 ASK Elna Počerady200 (0) 1
62. Netíková Naděžda 1985 Prostě běž!198 (0) 2
63. Poborská Helena 1978 Kerteam195 (0) 1
64. Slavíková Eva 1984 195 (0) 1
65. Hejrová Gabriela 1982 Amazons gym195 (0) 1
66. Zhgir Evgeniia 1981 RunwithEva195 (0) 1
67. Rudolf Lojková Romana 1994 Trailpoint195 (0) 1
68. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha190 (0) 1
69. Herbst Jarmila 1974 Praha 11190 (0) 1
70. Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav, z.s.190 (0) 1
71. Hill Anna 1989 Stefko running team190 (0) 1
72. Štefaničová Hana 1976 Příbram185 (0) 1
73. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni185 (0) 1
74. Šindelářová Blanka 1972 185 (0) 1
75. Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram185 (0) 1
76. Pelová Simona 2001 AC Tepo Kladno185 (0) 1
77. Povalová Eva 1984 180 (0) 1
78. Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno180 (0) 1
79. Mrlinová Lucie 1990 Příbram180 (0) 1
80. Kubínová Zuzana 1981 Praha176 (0) 1
81. Chmelíková Martina 1983 Horšovský Týn176 (0) 1
82. Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek176 (0) 1
83. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy172 (0) 1
84. Nováková Monika 1989 172 (0) 1
85. Lucie Volková 1998 Smilkov172 (0) 1
86. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha168 (0) 1
87. Loužecká Tereza 1990 168 (0) 1
88. Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4164 (0) 1
89. Bauerová Markéta 1980 Chlum160 (0) 1
90. Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun160 (0) 1
91. Šimáčková Julia 1991 160 (0) 1
92. Suchánková Veronika 1977 OCR Runners Beroun160 (0) 1
93. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany152 (0) 1
94. Kučerová Karolína 1998 152 (0) 1
95. Kučerová Iveta 1985 TJ Sokol Unhošť152 (0) 1
96. Teplá Jana 1979 Úvaly148 (0) 1
97. Pěčková Zdeňka 1976 Ready2win148 (0) 1
98. Charvátová Věra 1978 Kvaň144 (0) 1
99. Rýdlová Tereza 1985 Plzeň144 (0) 1
100. Šturmová Jana 1981 Velosport Domažlice144 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: