Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (37)
8.6. Jinecký kros i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (32)
15.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (100)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Povalová Eva 1984 1280 (0) 8
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1278 (0) 8
3. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči1259 (0) 7
4. Stibalová Petra 1976 brouky889 (0) 7
5. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká833 (0) 6
6. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram817 (0) 5
7. Kafková Lucie 1982 Zdice746 (0) 6
8. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz707 (0) 6
9. Hartmanová Stanislava 1958 ---682 (0) 7
10. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška654 (0) 5
11. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun636 (0) 5
12. Jandurová Iva 1985 za sebe632 (0) 4
13. Svobodová Dana 1952 Příbram597 (0) 7
14. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram595 (0) 4
15. Gregorová Daniela 1974 Komárov571 (0) 4
16. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha566 (0) 4
17. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd476 (0) 4
18. Turečková Jana 1968 TK Bohutín460 (0) 5
19. Hořejšová Hana 1960 Příbram442 (0) 4
20. Nováková Lenka 1975 412 (0) 5
21. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B385 (0) 2
22. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram338 (0) 3
23. Bartošová Milada 1953 Příbram282 (0) 5
24. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun279 (0) 3
25. Maříková Veronika 1984 žádný klub278 (0) 2
26. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram260 (0) 2
27. Krátká Jana 1992 256 (0) 2
28. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 247 (0) 2
29. Reschová Pavla 1974 Střela Žebrák247 (0) 2
30. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan238 (0) 2
31. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník209 (0) 3
32. Kárová Iveta 1977 Maratonci205 (0) 2
33. Hasmanová Lenka 1981 Újezd202 (0) 2
34. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB200 (0) 1
35. Gerychová Michaela 1982 Zaječov200 (0) 1
36. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
37. Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
38. Procházková Regina 1986 Spartak Praha 4200 (0) 1
39. Beshirová Carmen 1998 SK Zdice195 (0) 1
40. Buchtova Tereza 1986 195 (0) 1
41. Rusínová Zuzana 1983 Complus195 (0) 1
42. Rešlová Libuše 1974 Újezd194 (0) 2
43. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák190 (0) 1
44. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam190 (0) 1
45. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!188 (0) 2
46. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd186 (0) 2
47. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice185 (0) 1
48. Poborská Helena 1978 Kerteam185 (0) 1
49. Urbanová Zora 1974 ---185 (0) 1
50. Sirůčková Jana 1980 Příbram182 (0) 3
51. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb180 (0) 1
52. Krůtová Marcela 1971 Lhota178 (0) 2
53. Kašpírková Radka 1981 Dobříš178 (0) 2
54. Krejčíková Jana 1982 178 (0) 2
55. Rottová Kateřina 1976 176 (0) 1
56. Hrubá Karolína 1993 SK Stříbro176 (0) 1
57. Charvátová Věra 1978 Kvaň174 (0) 2
58. Benešová Alžběta 1983 Příbram173 (0) 2
59. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň172 (0) 1
60. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice172 (0) 1
61. Nováková Monika 1989 172 (0) 1
62. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun172 (0) 2
63. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost168 (0) 1
64. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka168 (0) 1
65. Hašková Petra 1995 Černošice168 (0) 1
66. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk164 (0) 1
67. Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák164 (0) 1
68. Šedivá Lenka 1993 164 (0) 1
69. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov164 (0) 1
70. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška160 (0) 1
71. Šnáblová Jana 1984 BKČS160 (0) 1
72. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka160 (0) 1
73. Opolecká Pavla 1986 Sokol Královské Vinohrady160 (0) 1
74. Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny156 (0) 1
75. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš152 (0) 1
76. Šafránková Klára 1978 Jenštejn152 (0) 1
77. Podoláková Martina 1989 Nitra152 (0) 1
78. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek152 (0) 1
79. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr150 (0) 2
80. Hrubá Gábina 1977 Skálíci148 (0) 1
81. Turková Kamila 1988 Trénování běhu148 (0) 1
82. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram146 (0) 2
83. Sedláčková Denisa 1977 146 (0) 2
84. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team144 (0) 1
85. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč144 (0) 1
86. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy144 (0) 1
87. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun144 (0) 1
88. Kalousová Helena 1980 Praha140 (0) 1
89. Svobodová Iveta 1995 Bratřínov140 (0) 1
90. Enenkelová Tereza 1991 Choboti140 (0) 1
91. Kšánová Štěpánka 1994 138 (0) 2
92. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany137 (0) 1
93. Rumpíková Kristina 1989 137 (0) 1
94. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč137 (0) 1
95. Mohelská Katerina 1988 DCKM134 (0) 1
96. Řezníčková Lenka 1980 134 (0) 1
97. Filková Nikola 1990 134 (0) 1
98. Vesecká Renáta 1973 Příbram131 (0) 1
99. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň131 (0) 1
100. Borecká Alena 1957 Nyřany131 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: