Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-61 z celkem 61   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vitásek Josef 1958 Buková2445 (45) 21
2. Šnobl Jiří 1959 Příbram2340 (10) 14
3. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha2320 (25) 17
4. Butzke Petr 1959 Kotva Braník2261 (35) 19
5. Novák Michal 1958 Dobříš2217 (25) 17
6. Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov2197 (30) 18
7. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice1820 (0) 12
8. Ungr Antonín 1952 Kozojedy1632 (0) 9
9. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890975 (0) 5
10. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky861 (0) 5
11. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno813 (0) 5
12. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany795 (0) 4
13. Svátek Lubomír 1958 Praha718 (0) 4
14. Brabec Miloslav 1956 Rokycany697 (0) 4
15. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec590 (0) 3
16. Frič Pavel 1955 Checomacoco570 (0) 3
17. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice565 (0) 3
18. Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno555 (0) 3
19. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno514 (0) 3
20. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany400 (0) 2
21. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1395 (0) 2
22. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice370 (0) 2
23. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team367 (0) 2
24. Doležal Jaromír 1957 SABZO360 (0) 2
25. Mucha Pavel 1957 Slapy356 (0) 2
26. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk353 (0) 2
27. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE344 (0) 2
28. Říha Vladimír 1955 336 (0) 2
29. Šťástka Jiří 1958 Chotilsko336 (0) 2
30. Beránek Josef 1958 MK Kladno332 (0) 2
31. Kucko Miroslav 1958 Liberec200 (0) 1
32. Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4200 (0) 1
33. Velehradský Petr 1959 Nučice195 (0) 1
34. Voříšek Jaroslav 1956 195 (0) 1
35. Pucholt Jiří 1959 T.J. Sokol Unhošť190 (0) 1
36. Švácha Luboš 1959 Sokol Mšeno190 (0) 1
37. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí185 (0) 1
38. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha180 (0) 1
39. Filip Karel 1955 MK Kladno180 (0) 1
40. Šorna Josef 1953 MK ventil180 (0) 1
41. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice176 (0) 1
42. Marek Václav 1956 Sherpa176 (0) 1
43. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři176 (0) 1
44. Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice176 (0) 1
45. Nentvich Lubomír 1958 OK Dobříš176 (0) 1
46. Molčan Petr 1957 Příbram172 (0) 1
47. Fojtík Zbyněk 1959 Hliněné kuličky172 (0) 1
48. Ondruš Jan 1955 Hradec Králové172 (0) 1
49. Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno168 (0) 1
50. Urban Josef 1956 SABZO164 (0) 1
51. Fingerhut Jiří 1953 MK Kladno164 (0) 1
52. Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha164 (0) 1
53. Cikán Jaroslav 1955 Příbram160 (0) 1
54. Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť160 (0) 1
55. Bečka Miloslav 1955 Ústí nad Labem160 (0) 1
56. Vimer Jan 1955 Kladno156 (0) 1
57. Urík Anton 1952 Plevník-Drienové152 (0) 1
58. Černý Karel 1950 Praha148 (0) 1
59. Volný Petr 1959 Relax Medvědice144 (0) 1
60. Paukert Milan 1950 SABZO Praha140 (0) 1
61. Dolejš Radomír 1958 SABZO134 (0) 1

Záznamů: 1-61 z celkem 61   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: