Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (52)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 101-200 z celkem 309   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Andrlová Veronika 1990 Kerberos168 (0) 1
102. Hašková Petra 1995 Černošice168 (0) 1
103. Hochová Petra 1996 168 (0) 1
104. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk164 (0) 1
105. Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák164 (0) 1
106. Šedivá Lenka 1993 164 (0) 1
107. Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
108. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov164 (0) 1
109. Králíčková Lucie 1987 Příbram164 (0) 1
110. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška160 (0) 1
111. Bartoňová Jana 1982 160 (0) 1
112. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí160 (0) 1
113. Šnáblová Jana 1984 BKČS160 (0) 1
114. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka160 (0) 1
115. Opolecká Pavla 1986 Sokol Královské Vinohrady160 (0) 1
116. Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny156 (0) 1
117. Kramolišová Markéta 2001 TJ Stodůlky156 (0) 1
118. Kubínová Zuzana 1981 Praha156 (0) 1
119. Mališová Karla 1960 USK Praha152 (0) 1
120. Mottlová Daniela 1991 Březnice152 (0) 1
121. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha152 (0) 1
122. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš152 (0) 1
123. Šafránková Klára 1978 Jenštejn152 (0) 1
124. Podoláková Martina 1989 Nitra152 (0) 1
125. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek152 (0) 1
126. Hrubá Gábina 1977 Skálíci148 (0) 1
127. Skalinová Kamila 1974 SK Babice148 (0) 1
128. Turková Kamila 1988 Trénování běhu148 (0) 1
129. Macháčová Lucie 1987 Tuchlovice148 (0) 1
130. Stalmacherová Michaela 1980 Davle148 (0) 1
131. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram146 (0) 2
132. Sedláčková Denisa 1977 146 (0) 2
133. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team144 (0) 1
134. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč144 (0) 1
135. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy144 (0) 1
136. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun144 (0) 1
137. Kalousová Helena 1980 Praha140 (0) 1
138. Svobodová Iveta 1995 Bratřínov140 (0) 1
139. Enenkelová Tereza 1991 Choboti140 (0) 1
140. Stehlíková Lucie 1984 140 (0) 1
141. Martincová Eva 1972 SRTG Praha140 (0) 1
142. Stránská Petra 1980 Kladno140 (0) 1
143. Kšánová Štěpánka 1994 138 (0) 2
144. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany137 (0) 1
145. Rumpíková Kristina 1989 137 (0) 1
146. Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders137 (0) 1
147. Jandalová Hana 1977 Farma Běleč137 (0) 1
148. Barášková Lucie 1977 Praha137 (0) 1
149. Šimáčková Julia 1991 137 (0) 1
150. Ferencová Eliška 1990 134 (0) 1
151. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí134 (0) 1
152. Mohelská Katerina 1988 DCKM134 (0) 1
153. Řezníčková Lenka 1980 134 (0) 1
154. Filková Nikola 1990 134 (0) 1
155. Rudolfová Lucie 1986 134 (0) 1
156. Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem134 (0) 2
157. Vesecká Renáta 1973 Příbram131 (0) 1
158. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň131 (0) 1
159. Borecká Alena 1957 Nyřany131 (0) 1
160. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno131 (0) 1
161. Jirásková Eva 1964 Lanškroun131 (0) 1
162. Smíšková Olga 1979 131 (0) 1
163. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky128 (0) 1
164. Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák128 (0) 1
165. Vlčková Petra 1970 128 (0) 1
166. Svobodová Anna 1993 125 (0) 1
167. Fibichová Valerie 1973 125 (0) 1
168. Veselá Anita 1965 SDH Chloumek125 (0) 1
169. Brabcová Jaroslava 1971 SVÚ Jihlava125 (0) 1
170. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy125 (0) 1
171. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec122 (0) 1
172. Chaloupkova Marketa 1986 Beroun122 (0) 1
173. Myšáková Gabriela 1987 DCKM122 (0) 1
174. Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy122 (0) 1
175. Procházková Lenka 1976 122 (0) 1
176. Matějková Eliška 1995 Zebry Nové Strašecí122 (0) 1
177. Nová Jana 1971 OK Dobříš119 (0) 1
178. Karasová Pavla 1978 119 (0) 1
179. Kristýna Leksová 1994 119 (0) 1
180. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš119 (0) 1
181. Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov119 (0) 1
182. Škrabalová Markéta 1980 Jince119 (0) 1
183. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři116 (0) 1
184. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram116 (0) 1
185. Žežulková Lenka 1982 Žebrák116 (0) 1
186. Brožová Michaela 1983 SOH Týček116 (0) 1
187. Slámová Martina 1976 116 (0) 1
188. Rajchlová Denisa 1993 BK Louny116 (0) 1
189. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B113 (0) 1
190. Mudrová Bohumila 1982 113 (0) 1
191. Petružálková Eva 1981 Halouny113 (0) 1
192. Melichar Lenka 1975 113 (0) 1
193. Flachsová Michaela 1987 Praha Zličín113 (0) 1
194. Gáborová Petra 1977 Praha113 (0) 1
195. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš110 (0) 1
196. Procházková Irena 1957 TJ Háje110 (0) 1
197. Součková Helena 1962 Tochovice110 (0) 1
198. Koutová Malvína 1979 110 (0) 1
199. Krejzarová Zdeňka 1986 110 (0) 1
200. Červenková šťastná Lucie 1979 BK Čvacht110 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 309   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: