Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (27)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (7)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 101-149 z celkem 149   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
101. Kros Tomáš 1968 RH Mrtník152 (0) 1
102. Jandečka Ivan 1961 SAK Radotín152 (0) 1
103. Ovsík Radek 1968 152 (0) 1
104. Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava148 (0) 1
105. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS148 (0) 1
106. Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8148 (0) 1
107. Diviš Tomáš 1969 Řepy148 (0) 1
108. Janata Miroslav 1968 Praha148 (0) 1
109. Durych Vilém 1964 SRTG Praha148 (0) 1
110. Nádhera Petr 1967 Hradec Králové144 (0) 1
111. Čekan Václav 1969 Vyběhej se144 (0) 1
112. Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava144 (0) 1
113. Koloc Pavel 1965 AC Total Zero144 (0) 1
114. Příbrský Dušan 1965 KPO144 (0) 1
115. Horník Martin 1967 144 (0) 1
116. Rada Petr 1966 Štěpánek Auto144 (0) 1
117. Blažek Vladimír 1968 Říčany u Prahy144 (0) 1
118. Franěk Petr 1961 To rozchodíš!144 (0) 1
119. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1140 (0) 1
120. Malina Jiří 1965 Praha dcm140 (0) 1
121. Šůstek Roman 1968 brno140 (0) 1
122. Jiří Šlechta 1960 Dvorce Senils140 (0) 1
123. Rada Petr 1966 ACOH Praha137 (0) 1
124. Oulický Roman 1964 137 (0) 1
125. Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr137 (0) 1
126. Šlechta Jiří 1960 Dvorce Senils137 (0) 1
127. Lizec Jiří 1967 Hořovice134 (0) 1
128. Švihel Luboš 1960 SOKOL CHOCHOL134 (0) 1
129. Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd131 (0) 1
130. Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle131 (0) 1
131. Vlk Pavel 1969 131 (0) 1
132. Englund Terje 1963 Viking Dejvice131 (0) 1
133. Holub Pavel 1964 Bering Praha131 (0) 1
134. Bída Marian 1965 -131 (0) 1
135. Ulma Tomáš 1964 CZ128 (0) 1
136. Háva Jaroslav 1965 HS Šneci128 (0) 1
137. Skála Milan 1960 --128 (0) 1
138. Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře128 (0) 1
139. Kuník Josef 1967 Žebrák125 (0) 1
140. Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín122 (0) 1
141. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice119 (0) 1
142. Ševčík Martin 1968 Hopman Team Žatec119 (0) 1
143. Němeček Radek 1968 OSAC Plzeň119 (0) 1
144. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka116 (0) 1
145. Nový Vladislav 1961 1. BTO113 (0) 1
146. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky110 (0) 1
147. Celim Aleš 1968 110 (0) 1
148. Mašek Roman 1961 SNB108 (0) 1
149. Vokáč Milan 1962 Běžecký klub ČS108 (0) 1

Záznamů: 101-149 z celkem 149   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: