Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (125)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.11.2018 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:04 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:26:28 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 1. 200
3. 00:27:10 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:27:20 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:27:21 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 2. 195
6. 00:27:22 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 176 3. 190
7. 00:27:31 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 172 3. 190
8. 00:28:05 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 168 2. 195
9. 00:28:31 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 4. 185
10. 00:28:37 Širanec Peter 1981 Koněprusy 160 5. 180
11. 00:28:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 156 6. 176
12. 00:29:00 Hostička Jan 1979 Příbram 152 7. 172
13. 00:29:05 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 148 8. 168
14. 00:29:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 144 9. 164
15. 00:29:13 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 4. 185
16. 00:29:30 Urx Radek 1976 137 5. 180
17. 00:29:41 Holiček Stano 1981 134 10. 160
18. 00:29:53 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 131 11. 156
19. 00:30:04 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 128 1. 200
20. 00:30:11 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 125 6. 176
21. 00:30:45 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 122 12. 152
22. 00:30:55 Rataj Pavel 1969 Rokycany 119 7. 172
23. 00:30:58 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 13. 148
24. 00:31:23 Hasman Petr 1983 za sebe 113 14. 144
25. 00:31:33 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 110 2. 195
26. 00:31:41 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 8. 168
27. 00:31:50 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 9. 164
28. 00:32:02 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 104 15. 140
29. 00:32:15 Pergler Lukáš 1992 Komárov 102 16. 137
30. 00:32:24 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 100 1. 200
31. 00:32:30 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 98 17. 134
32. 00:32:39 Brož Lubomír 1980 Příbram 96 18. 131
33. 00:32:46 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 94 19. 128
34. 00:32:55 Vitásek Josef 1958 Buková 92 2. 195
35. 00:33:05 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 90 3. 190
36. 00:33:10 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 88 3. 190
37. 00:33:14 Pernica Ondřej 1974 Tatran Železná Ruda 86 10. 160
38. 00:33:23 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 84 11. 156
39. 00:33:33 Trojan Filip 1974 Beroun 82 12. 152
40. 00:33:38 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 80 4. 185
41. 00:33:48 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 20. 125
42. 00:34:18 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 76 13. 148
43. 00:34:28 Čermák Martin 1976 Stěžov 74 14. 144
44. 00:34:35 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 72 5. 180
45. 00:34:53 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 6. 176
46. 00:34:55 Zadražil Michal 1979 Hořovice 68 21. 122
47. 00:34:55 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 66 15. 140
48. 00:34:56 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 16. 137
49. 00:35:39 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 62 3. 190
50. 00:35:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 60 7. 172
51. 00:36:02 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 58 8. 168
52. 00:36:07 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 56 17. 134
53. 00:36:08 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 54 18. 131
54. 00:36:16 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 52 9. 164
55. 00:36:17 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 50 19. 128
56. 00:36:27 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 48 22. 119
57. 00:36:28 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 46 20. 125
58. 00:36:32 Sojka Karel 1977 Zbečno 44 21. 122
59. 00:36:45 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 42 4. 185
60. 00:36:56 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 40 23. 116
61. 00:37:31 Skála Milan 1960 -- 39 10. 160
62. 00:37:38 Erdinger Josef 1981 Komárov 38 24. 113
63. 00:37:43 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 37 25. 110
64. 00:37:52 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 36 5. 180
65. 00:38:25 Skalický Jan 1981 Láz 35 26. 108
66. 00:38:41 Hloch Tomáš 1980 Spartak Žebrák 34 27. 106
67. 00:38:50 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 33 11. 156
68. 00:38:58 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 32 28. 104
69. 00:39:14 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 31 22. 119
70. 00:39:51 Jung Václav 1977 Beroun 30 23. 116
71. 00:40:02 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 29 24. 113
72. 00:40:21 Šnobl Pavel 1978 --- 28 25. 110
73. 00:40:36 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 27 29. 102
74. 00:40:50 Suttr Pavel 1967 RAC Cerhovice 26 12. 152
75. 00:40:51 Dostál Jaromír 1972 DOSSIGN! 25 26. 108
76. 00:40:54 Šlapák Dušan 1981 Komárov 24 30. 100
77. 00:40:57 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 23 6. 176
78. 00:41:14 Voříšek Jan 1973 Vorvani 22 27. 106
79. 00:41:25 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 21 13. 148
80. 00:41:56 Bauer Martin 1977 Chlustina 20 28. 104
81. 00:42:08 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 19 14. 144
82. 00:42:08 Houžvička Miloš 1978 Příbram 18 29. 102
83. 00:42:50 Křeček Tomáš 1999 Hořovice 17 4. 185
84. 00:43:40 Pazdiora Petr 1985 Plzeň 16 31. 98
85. 00:44:10 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 15 30. 100
86. 00:44:37 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 14 15. 140
87. 00:44:37 Šrámek Ondřej 1978 13 31. 98
88. 00:44:55 Slunečko Vladimír 1965 Žebrák 12 16. 137
89. 00:47:00 Tlach Zdeněk 1965 Biatlon Beroun 11 17. 134
90. 00:49:26 Strejček Jiří 1983 Rysy 10 32. 96
91. 00:54:01 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 9 7. 172
100. 00:19:09 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
101. 00:20:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
102. 00:23:35 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 3. 190
103. 00:29:35 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 4. 185
104. 00:30:28 Čapek Horymír 1941 AVC Praha 0 5. 180
105. 00:30:44 Dlabač Ladislav 1943 AVC Praha 0 6. 176
106. 00:34:08 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 7. 172
107. 00:34:36 Vykysalý Václav 1942 Loko Beroun 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, Kategorie, časy okruhů, Doběhy pro kontrolu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: