Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.3.2018 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:31 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
2. 00:28:16 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:28:36 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:29:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:29:33 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 180 4. 185
6. 00:29:44 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 176 1. 200
7. 00:30:00 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 5. 180
8. 00:30:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 2. 195
9. 00:30:20 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 6. 176
10. 00:30:23 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 160 3. 190
11. 00:30:27 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 156 7. 172
12. 00:30:37 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 1. 200
13. 00:30:44 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 4. 185
14. 00:31:01 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 5. 180
15. 00:31:46 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 2. 195
16. 00:31:50 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 8. 168
17. 00:32:16 Cibulka Lukáš 1993 134 9. 164
18. 00:32:35 Rataj Pavel 1969 Rokycany 131 6. 176
19. 00:32:41 Škrlant Martin 1979 Žebrák 128 10. 160
20. 00:32:44 Homolka Petr 1974 Hořovice 125 7. 172
21. 00:33:19 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 8. 168
22. 00:33:33 Kovařík František 1998 Cerhovice 119 11. 156
23. 00:33:49 Podlena Václav 1984 Plzeň 116 12. 152
24. 00:33:59 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 113 3. 190
25. 00:34:01 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 13. 148
26. 00:34:19 Pichlík Roman 1977 Cerhovice 108 9. 164
27. 00:34:31 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 106 10. 160
28. 00:34:41 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 104 11. 156
29. 00:34:53 Vitásek Josef 1958 Buková 102 1. 200
30. 00:34:59 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 100 4. 185
31. 00:35:15 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 5. 180
32. 00:35:45 Brožík Valdemar 1976 --- 96 12. 152
33. 00:35:55 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 6. 176
34. 00:35:57 Zadražil Michal 1979 Hořovice 92 14. 144
35. 00:36:35 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 90 2. 195
36. 00:36:41 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 88 13. 148
37. 00:36:54 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 15. 140
38. 00:37:19 Křížek Martin 1992 Union Cerhovice 84 16. 137
39. 00:37:35 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 82 3. 190
40. 00:38:05 Bauer Martin 1977 Chlustina 80 14. 144
41. 00:38:20 Pergler Lukáš 1992 Komárov 78 17. 134
42. 00:39:01 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 76 15. 140
43. 00:39:01 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 74 16. 137
44. 00:39:04 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 72 17. 134
45. 00:39:37 Sojka Karel 1977 Zbečno 70 18. 131
46. 00:40:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 68 7. 172
47. 00:40:15 Skalický Jan 1981 Láz 66 18. 131
48. 00:40:23 Maruš Lukáš 1980 64 19. 128
49. 00:40:33 Almir Hanuš 1981 62 20. 125
50. 00:40:55 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 60 19. 128
51. 00:41:02 Picka Jan 1997 gymkc 58 21. 122
52. 00:41:55 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 56 20. 125
53. 00:42:38 Marsa Martin 1974 54 21. 122
54. 00:42:43 Gregor Martin 1971 Komárov 52 22. 119
55. 00:43:33 Vávra Pavel 1990 Vorvani 50 22. 119
56. 00:43:56 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 48 23. 116
57. 00:44:12 Kára Milan 1972 46 23. 116
58. 00:44:20 Dítě Martin 1968 Štěchovice 44 8. 168
59. 00:45:31 Augustin Tomáš 1980 Příbram 42 24. 113
60. 00:45:44 Brož David 1985 SDH Týček 40 25. 110
61. 00:47:04 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 39 9. 164
62. 00:47:11 Štros Ota 1965 Bonbon Praha 38 10. 160
63. 00:47:31 Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd 37 24. 113
64. 00:47:33 Beran Luboš 1975 36 25. 110
65. 00:47:59 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 35 26. 108
66. 00:48:31 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 34 4. 185
67. 00:49:29 Dostál Jaromír 1972 DOSSIGN! 33 26. 108
68. 00:49:34 Sirůček Kamil 1979 Příbram 32 27. 106
69. 00:52:06 Benkovský Alexandr 2000 Příbram 31 2. 195
70. 00:19:48 Svoboda Jan 1943 Příbram 30 1. 200
71. 00:21:18 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 29 2. 195
72. 00:23:16 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 28 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Děti, dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: