Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (35)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.5.2019 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:14 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:30:18 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:30:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 1. 200
4. 00:30:27 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:31:25 Brabec Antonín 1973 České Budějovice 180 2. 195
6. 00:31:57 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 176 2. 195
7. 00:32:35 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 172 3. 190
8. 00:33:01 Hotový Ivo 1982 Fakeer Team 168 3. 190
9. 00:33:18 Burian Tomáš 1998 Višňová 164 4. 185
10. 00:33:27 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 4. 185
11. 00:33:29 Hviźď Leoš 1990 156 5. 180
12. 00:33:42 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 152 6. 176
13. 00:33:55 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 2. 195
14. 00:34:01 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 7. 172
15. 00:34:20 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:34:29 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 137 8. 168
17. 00:34:45 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 134 9. 164
18. 00:35:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 6. 176
19. 00:35:45 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 128 7. 172
20. 00:36:05 Vitásek Josef 1958 Buková 125 1. 200
21. 00:36:34 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 122 8. 168
22. 00:36:42 Král Václav 1983 Plzeň 119 10. 160
23. 00:37:11 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 116 3. 190
24. 00:37:13 Čížek Jan 1995 SK Namnice 113 11. 156
25. 00:37:15 Boukal Josef 1994 110 12. 152
26. 00:37:25 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 108 9. 164
27. 00:37:37 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 106 10. 160
28. 00:38:01 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 104 4. 185
29. 00:38:02 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 102 11. 156
30. 00:38:07 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 100 12. 152
31. 00:38:21 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 98 13. 148
32. 00:38:27 Dziegielewsky Piotr 1979 96 13. 148
33. 00:38:37 Erdinger Josef 1981 Komárov 94 14. 144
34. 00:38:40 Šnobl Jiří 1959 Příbram 92 2. 195
35. 00:38:45 Svoboda Petr 1986 Lazaři 90 15. 140
36. 00:38:47 Pech Luboš 1974 Bohutín 88 14. 144
37. 00:39:01 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 86 5. 180
38. 00:39:06 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 15. 140
39. 00:39:19 Štika Dušan 1972 Březnice 82 16. 137
40. 00:39:21 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 80 3. 190
41. 00:39:23 Bierhanzl David 1975 78 17. 134
42. 00:39:45 Jilg Petr 1986 CAMINO 76 16. 137
43. 00:39:55 Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 74 18. 131
44. 00:40:20 Vajner Martin 1974 - 72 19. 128
45. 00:40:59 Čapek Jan 1986 KUBA team 70 17. 134
46. 00:41:08 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 68 4. 185
47. 00:41:25 Mázdra Marcel 1978 Chrást 66 20. 125
48. 00:41:27 Studnička David 1992 64 18. 131
49. 00:41:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 62 19. 128
50. 00:41:54 Skalický Jan 1981 Láz 60 20. 125
51. 00:41:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 58 21. 122
52. 00:42:12 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 56 6. 176
53. 00:42:50 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 54 7. 172
54. 00:43:10 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 52 22. 119
55. 00:43:18 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 50 8. 168
56. 00:43:22 Maršík Zdeněk 1986 Draci 48 21. 122
57. 00:43:42 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 46 22. 119
58. 00:44:26 Svoboda Jan 1943 Příbram 44 1. 200
59. 00:45:05 Rosenboun Vít 1979 AC Liha 42 23. 116
60. 00:45:05 Dostálek Martin 1984 BeFit 40 23. 116
61. 00:45:46 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 39 24. 113
62. 00:46:35 Novotný Jiří 1997 SDH Hlubyně 38 24. 113
63. 00:48:00 Bečička Luboš 1961 Lazaři 37 9. 164
64. 00:48:02 Magera Petr 1966 Příbram 36 10. 160
65. 00:49:00 Novák Michal 1958 Dobříš 35 5. 180
66. 00:51:28 Hrubec Martin 1973 Březnice 34 25. 110
67. 00:55:07 Králíček Lukáš 1986 Dycky Chrást 33 25. 110
68. 00:56:25 Matoušek Martin 1976 Lazaři 32 26. 108
69. 00:57:59 Leitner Josef 1969 Příbram 31 11. 156
70. 00:58:15 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 30 6. 176
71. 01:00:17 Ovsík Radek 1968 29 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod, dětské běhy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: