Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (13)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.7.2019 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:04 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:41 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:24:58 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:25:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 4. 185
5. 00:26:03 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 180 5. 180
6. 00:26:09 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 176 1. 200
7. 00:26:13 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 1. 200
8. 00:26:41 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 168 2. 195
9. 00:26:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 164 3. 190
10. 00:26:58 Král Vítězslav 1976 Rysy 160 4. 185
11. 00:27:03 Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy 156 6. 176
12. 00:27:03 Malý Jan 1973 Eleven Run Team 152 5. 180
13. 00:27:14 Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek 148 7. 172
14. 00:27:19 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 144 6. 176
15. 00:27:28 Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 140 1. 200
16. 00:27:36 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 137 8. 168
17. 00:28:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 7. 172
18. 00:28:19 Hviźď Leoš 1990 131 9. 164
19. 00:28:23 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 128 8. 168
20. 00:28:42 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha 125 1. 200
21. 00:28:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 2. 195
22. 00:28:50 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 10. 160
23. 00:28:52 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 116 9. 164
24. 00:28:53 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 113 11. 156
25. 00:28:58 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 110 2. 195
26. 00:29:06 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 108 2. 195
27. 00:29:18 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 106 12. 152
28. 00:29:28 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 104 13. 148
29. 00:29:31 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 102 10. 160
30. 00:29:44 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 100 3. 190
31. 00:29:49 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 98 3. 190
32. 00:29:58 Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 96 14. 144
33. 00:30:19 Raboch Ivan 1966 Žebrák 94 4. 185
34. 00:30:23 Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 92 15. 140
35. 00:30:33 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 90 16. 137
36. 00:30:39 Pergler Lukáš 1992 Komárov 88 17. 134
37. 00:30:43 Malina Petr 1969 Borek 86 5. 180
38. 00:30:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 84 11. 156
39. 00:30:50 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 82 1. 200
40. 00:30:53 Vitásek Josef 1958 Buková 80 3. 190
41. 00:31:00 Chochola Petr 1977 Florbal NS 78 12. 152
42. 00:31:04 Charvát Jan 1998 Zaječov 76 18. 131
43. 00:31:07 Woller David 1993 TJ Stodůlky 74 19. 128
44. 00:31:08 Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM 72 13. 148
45. 00:31:19 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 70 14. 144
46. 00:31:28 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 68 6. 176
47. 00:31:45 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 66 20. 125
48. 00:32:09 Svoboda Vojtěch 1984 Modřany 64 21. 122
49. 00:32:13 Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno 62 4. 185
50. 00:32:17 Grosz Filip 1984 Podej mi pivo 60 22. 119
51. 00:32:23 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 58 15. 140
52. 00:32:36 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 56 16. 137
53. 00:32:46 Elsnic Jan 1988 Nové STrašecí 54 23. 116
54. 00:32:47 Flachs Michal 1987 Podlesí 52 24. 113
55. 00:32:49 Kovář Martin 2000 UFO 50 4. 185
56. 00:33:06 Jilg Petr 1986 CAMINO 48 25. 110
57. 00:33:08 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 46 7. 172
58. 00:33:15 Provazník Jan 1979 Bohutín 44 17. 134
59. 00:33:22 Král Václav 1983 Plzeň 42 26. 108
60. 00:33:29 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 40 8. 168
61. 00:33:31 Koukal Adam 2001 Adrien Elixir Elite Team 39 5. 180
62. 00:33:36 Šrámek Ondřej 1978 38 18. 131
63. 00:33:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 37 9. 164
64. 00:34:04 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 36 27. 106
65. 00:34:10 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 35 10. 160
66. 00:34:13 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 34 11. 156
67. 00:34:44 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 33 2. 195
68. 00:34:45 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 32 5. 180
69. 00:34:45 Erdinger Josef 1981 Komárov 31 28. 104
70. 00:34:56 Hrubý Richard 1986 Zdice 30 29. 102
71. 00:35:04 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 29 6. 176
72. 00:35:05 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 28 12. 152
73. 00:35:07 Beránek Josef 1958 MK Kladno 27 7. 172
74. 00:35:09 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 26 8. 168
75. 00:35:12 Dražan Jiří 1983 Lidl 25 30. 100
76. 00:35:12 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 24 13. 148
77. 00:35:17 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 23 14. 144
78. 00:35:18 Raclavský Kryštof 1993 TJ Sokol Nové Strašecí 22 31. 98
79. 00:35:20 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 21 32. 96
80. 00:35:27 Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 20 15. 140
81. 00:35:30 Urban Josef 1956 SABZO 19 9. 164
82. 00:35:39 Doležal Jaromír 1957 SABZO 18 10. 160
83. 00:35:42 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 17 33. 94
84. 00:35:50 Dzvoník Janko 1987 Praha 16 34. 92
85. 00:36:01 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 15 16. 137
86. 00:36:06 Vokáč Roman 1962 Zdice 14 17. 134
87. 00:36:26 Dendys Juraj 1988 Bodasy 13 35. 90
88. 00:36:31 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 12 3. 190
89. 00:36:36 Zahradka Lukáš 1986 Lochovice 11 36. 88
90. 00:36:51 Frühauf František 1975 Ohrazenice 10 19. 128
91. 00:37:02 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 9 37. 86
92. 00:37:09 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 8 20. 125
93. 00:37:14 Holub Pavel 1964 Bering Praha 7 18. 131
94. 00:37:20 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 6 21. 122
95. 00:37:22 Kořínek Ivo 1976 Lhotka 5 22. 119
96. 00:37:22 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 4 23. 116
97. 00:37:26 Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře 3 19. 128
98. 00:37:31 Bauer Martin 1977 Chlustina 2 24. 113
99. 00:37:33 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 1 38. 84
100. 00:37:35 Szotkowski Milan 1980 TJ TŽ Třinec 0 39. 82
101. 00:37:35 Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan 0 40. 80
102. 00:37:59 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 0 41. 78
103. 00:38:06 Kašpar Michal 1990 Černín 0 42. 76
104. 00:38:10 Konopásek Radek 1989 Krušovice 0 43. 74
105. 00:38:17 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 20. 125
106. 00:38:23 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 0 11. 156
107. 00:38:30 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 21. 122
108. 00:38:33 Duchoň Petr 1990 Zebry Nové Strašecí 0 44. 72
109. 00:38:35 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 22. 119
110. 00:38:58 Mařík Michal 1975 Praha 10 0 25. 110
111. 00:39:02 Šedivý Michal 1965 Podluhy 0 23. 116
112. 00:39:10 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 4. 185
113. 00:39:41 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 24. 113
114. 00:39:58 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 5. 180
115. 00:40:25 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 25. 110
116. 00:40:29 Placný Milan 1983 SRBV 0 45. 70
117. 00:40:33 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 26. 108
118. 00:40:54 Macháč Ondřej 1980 Tuchlovice 0 46. 68
119. 00:40:55 Šifalda Michal 1978 Brozany nad Ohří 0 27. 106
120. 00:41:02 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 47. 66
121. 00:41:54 Novák Ondřej 1972 ToBi Team 0 28. 104
122. 00:42:45 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 12. 152
123. 00:43:31 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 13. 148
124. 00:43:36 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 14. 144
125. 00:43:43 Paukert Milan 1950 SABZO Praha 0 15. 140
126. 00:44:35 Mašek Roman 1961 SNB 0 26. 108
127. 00:45:32 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 48. 64
128. 00:45:33 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 49. 62
129. 00:48:21 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 6. 176
130. 00:48:50 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 16. 137
131. 00:49:17 Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 29. 102
132. 00:49:59 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 7. 172
133. 00:50:11 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 17. 134
134. 00:59:19 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Lochovice - Plešivec

Počasí na 17. ročníku běhu z Lochovic na 654m vysoký Plešivec nedodrželo tradici a místo horkého a slunečného dne přichystalo příjemné běžecké podmínky. Hlavního závodu se zúčastnilo stejně jako loni 191 běžců.

Fotky: od Věry Zvoníčkové, od Miroslava Maršálka

Výsledky: Dětské - Fabiánův běh, Celkové, kategorie

Videa od časomíry: Cílový záznam doběhu, 500m před cílem

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: