Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (81)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.10.2019 - Marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:20:01 Gerychová Michaela 1982 Zaječov 200 1. 200
2. 03:23:36 Horká Magdaléna 1984 Praha 5 195 2. 195
3. 03:53:41 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 190 1. 200
4. 03:59:13 Faltusová Radka 1972 Atletika Jablonné nad Orlicí 185 1. 200
5. 04:11:46 Pončová Eva 1974 RunSport Team 180 2. 195
6. 04:12:00 Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno 176 3. 190
7. 04:12:20 Havelková Zdeňka 1978 172 4. 185
8. 04:14:21 Lukášová Kateřina 1977 ToBi team 168 5. 180
9. 04:27:05 Páralová Markéta 1970 Metrostav 164 3. 190
10. 04:28:11 Galusová Marianna 1987 TJ Rapid Příkopy 160 2. 195
11. 04:29:42 Ulčová Karolína 1998 156 3. 190
12. 04:33:11 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 152 6. 176
13. 04:36:46 Cabalová Petra 1983 Šneci v běhu 148 7. 172
14. 04:43:51 Kaucká Ilona 1977 Sázava 144 8. 168
15. 04:48:55 Gofman Viktoria 1991 W.A.G. 140 4. 185
16. 04:53:40 Proňková Petra 1993 137 5. 180
17. 04:55:59 Hubená Tereza 1977 Hubík jede bomby 134 9. 164
18. 04:58:43 Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely 131 10. 160
19. 04:59:44 Chlubnová Zdeňka 1962 Pardubice 128 1. 200
20. 05:05:48 Brejchová Eva 1979 125 11. 156
21. 05:07:47 Závadská Eva 1975 122 12. 152
22. 05:13:13 Breburdová Hana 1961 MK Kladno 119 2. 195
23. 05:14:07 Tarabová Jana 1975 Praha Modřany 116 13. 148
24. 05:18:48 Švejdová Jana 1981 ironroman 113 14. 144
25. 05:21:53 Polanska Zuzana 1978 Sokol Praha Staré Město 110 15. 140
26. 05:26:31 Soukupová Simona 1974 Běžecká škola Praha 4 108 4. 185
27. 05:45:46 Smetana Varaďová kamila 1984 106 16. 137
29. 06:45:08 Minaříková Denisa 1980 Praha 102 17. 134
30. 06:45:09 Kočí Petra 1979 100 18. 131
31. 06:45:09 Hlaváčová Lucie 1979 98 19. 128
32. 06:45:09 Lososova Kristyna 1995 Praha 96 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Místa nejvyšší opanovali Gerychovi, společně vyhráli i soutěž dvojic. David přiběhl z Prahy za 3:00:15, Michaela za 3:20:01. Výsledky.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: