Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

29.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (17)
7.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.1.2019 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:54 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 200 1. 200
2. 00:27:32 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:27:56 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:29:02 Jiranek Tomas 1973 Lawi 185 3. 190
5. 00:29:09 Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové 180 4. 185
6. 00:29:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 2. 195
7. 00:29:38 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 3. 190
8. 00:29:53 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 168 5. 180
9. 00:30:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 1. 200
10. 00:30:08 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 4. 185
11. 00:30:13 Vinduška Pavel 1982 Autoservis AWS 156 5. 180
12. 00:30:27 Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti 152 6. 176
13. 00:30:53 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 2. 195
14. 00:31:37 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 6. 176
15. 00:31:46 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
16. 00:32:07 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 7. 172
17. 00:32:07 Puškar Ivan 1965 Gelnica 134 3. 190
18. 00:32:11 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 131 4. 185
19. 00:32:38 Nesl Jaroslav 1964 Cykloservis Baneš 128 5. 180
20. 00:32:58 Sedlák František 1963 Praha 125 6. 176
21. 00:33:17 Flachs Michal 1987 Podlesí 122 8. 168
22. 00:33:19 Barcal Richard 1981 dos amigos 119 9. 164
23. 00:33:44 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 116 8. 168
24. 00:33:50 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 7. 172
25. 00:34:07 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 110 9. 164
26. 00:34:19 Zadražil Michal 1979 Hořovice 108 10. 160
27. 00:34:37 Schütz Petr 1962 Orlová 106 8. 168
28. 00:34:39 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 104 9. 164
29. 00:34:49 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 11. 156
30. 00:34:49 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 100 10. 160
31. 00:34:55 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 98 12. 152
32. 00:34:57 Vitásek Josef 1958 Buková 96 1. 200
33. 00:34:59 Král Václav 1983 Plzeň 94 11. 156
34. 00:35:00 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 92 13. 148
35. 00:35:43 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 90 14. 144
36. 00:35:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 88 10. 160
37. 00:36:03 Hejl Libor 1982 Hostomice 86 12. 152
38. 00:36:10 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 84 11. 156
39. 00:36:21 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 2. 195
40. 00:36:22 Mulic Zlatan 1985 dos amigos 80 13. 148
41. 00:36:43 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 78 14. 144
42. 00:36:48 Kořán Jiří 1990 76 15. 140
43. 00:36:59 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 74 12. 152
44. 00:37:20 Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8 72 13. 148
45. 00:37:26 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 70 3. 190
46. 00:37:33 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 68 15. 140
47. 00:38:06 Horník Martin 1967 66 14. 144
48. 00:38:12 Erdinger Josef 1981 Komárov 64 16. 137
49. 00:38:17 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 62 15. 140
50. 00:38:22 Jung Václav 1977 Beroun 60 16. 137
51. 00:38:33 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 58 17. 134
52. 00:38:50 Skalický Jan 1981 Láz 56 17. 134
53. 00:38:57 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 54 18. 131
54. 00:39:06 Stupka Jirka 1988 Hředle 52 18. 131
55. 00:39:14 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 50 1. 200
56. 00:39:38 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 48 4. 185
57. 00:40:03 Dítě Martin 1968 Štěchovice 46 16. 137
58. 00:40:18 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 44 19. 128
59. 00:40:46 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 42 5. 180
60. 00:40:54 Řápek Václav 1942 AVC Praha 40 2. 195
61. 00:41:40 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 39 17. 134
62. 00:41:45 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 38 3. 190
63. 00:41:48 Pásztor Tomáš 1988 Jince 37 20. 125
64. 00:41:52 Jilg Petr 1986 CAMINO 36 21. 122
65. 00:42:13 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 35 19. 128
66. 00:42:24 Moravec Stanislav 1984 Újezd 34 22. 119
67. 00:42:50 Svoboda Jan 1943 Příbram 33 4. 185
68. 00:42:51 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 32 23. 116
69. 00:44:41 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 31 20. 125
70. 00:46:40 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 30 6. 176
71. 00:47:32 Englund Terje 1963 Viking Dejvice 29 18. 131
72. 00:52:21 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 28 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Martin Černý první v Litni

Plzeňský Martin Černý jasně dominoval mrazivému běhu v Litni. Celý první okruh se s nim dokázal držet pouze vítěz čtyřicátníků Petr Minařík z Rokycan. Ženám kralovala Michaela Riegerová.

Výsledky, Nečipové běhy

Fotky: Dětské běhy, z hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: