Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.10. Běh Bohutínem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (145)
20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.8.2019 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:35:48 Kácser Zita 1988 Debrecen 200 1. 200
2. 01:42:38 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 195 1. 200
3. 01:51:06 Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team 190 2. 195
4. 01:52:07 Kacířová Svatoslava 1981 Loko Trutnov 185 2. 195
5. 01:53:45 Šindelářová Blanka 1972 180 1. 200
6. 01:54:29 Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno 176 2. 195
7. 01:55:15 Davidová Lucie 1994 Baník Stříbro 172 3. 190
8. 01:56:23 Andrlová Veronika 1990 Kerberos 168 4. 185
9. 02:02:36 Soukupová Julie 1988 Forrest Gump team 164 5. 180
10. 02:04:02 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 3. 190
11. 02:04:33 Kubínová Zuzana 1981 Praha 156 4. 185
12. 02:06:23 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 152 3. 190
13. 02:07:41 Skalinová Kamila 1974 SK Babice 148 4. 185
14. 02:12:29 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 144 5. 180
15. 02:13:33 Stránská Petra 1980 Kladno 140 5. 180
16. 02:13:57 Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders 137 6. 176
17. 02:19:25 Rudolfová Lucie 1986 134 7. 172
18. 02:20:41 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 131 6. 176
19. 02:23:45 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 128 8. 168
20. 02:23:56 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 125 7. 172
21. 02:26:51 Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec 122 8. 168
22. 02:29:51 Nová Jana 1971 OK Dobříš 119 6. 176
23. 02:29:59 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 116 9. 164
24. 02:34:41 Gáborová Petra 1977 Praha 113 10. 160
25. 02:36:48 Červenková šťastná Lucie 1979 BK Čvacht 110 11. 156
26. 02:38:32 Šloufová Pavlína 1989 Rozběháme Klatovy 108 9. 164
27. 02:39:40 Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ 106 7. 172
28. 02:42:39 Zdeňková Lenka 1989 104 10. 160
29. 02:48:30 Zajíčková Alena 1980 Praha 102 12. 152
30. 02:58:59 Poslední Jarmila 1952 100 1. 200
31. 03:03:37 Hrušková Eliška 1993 Brutus OU JEE 98 11. 156
32. 04:01:47 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 96 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: