Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.1.2020 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:48 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:32:27 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:32:28 Štěpáník Pavel 1992 AK Škoda Plzeň 190 3. 190
4. 00:33:01 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 4. 185
5. 00:33:45 Kesl Jiří 1995 USK Akademik Cheb 180 5. 180
6. 00:34:13 Minařík Petr 1976 Rokycany 176 1. 200
7. 00:34:17 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 172 6. 176
8. 00:34:24 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 168 2. 195
9. 00:34:43 Hostička Jan 1979 Příbram 164 3. 190
10. 00:35:18 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 160 7. 172
11. 00:35:22 Rendl Josef 1976 tj packa praha 156 4. 185
12. 00:35:33 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:36:04 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 148 5. 180
14. 00:36:13 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 144 2. 195
15. 00:36:20 Širanec Peter 1981 Koněprusy 140 8. 168
16. 00:36:26 Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz 137 6. 176
17. 00:36:40 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 134 7. 172
18. 00:37:00 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 131 9. 164
19. 00:37:15 Hofman Jiří 1986 SK Halouny 128 10. 160
20. 00:37:17 Papáček Petr 1982 125 11. 156
21. 00:37:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 122 8. 168
22. 00:37:35 Pergler Lukáš 1992 Komárov 119 12. 152
23. 00:37:38 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 116 9. 164
24. 00:37:51 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 10. 160
25. 00:37:56 Landovský Tomáš 1991 Pivní roztocká strana 110 13. 148
26. 00:37:56 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 108 14. 144
27. 00:38:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 106 3. 190
28. 00:38:12 Müller Zdeněk 1980 Rokycany 104 11. 156
29. 00:38:13 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 102 12. 152
31. 00:38:17 Moudrý Ondřej 1981 321START 98 15. 140
32. 00:38:20 Urx Radek 1976 96 13. 148
34. 00:38:30 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 92 14. 144
35. 00:38:38 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 90 16. 137
36. 00:39:01 Rataj Pavel 1969 Rokycany 88 4. 185
37. 00:39:07 Charvát Jan 1998 Zaječov 86 17. 134
38. 00:39:39 Barcal Richard 1981 dos amigos 84 18. 131
39. 00:39:50 Zeman Zbyšek 1969 TK Slavie Plzeň 82 5. 180
40. 00:39:52 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 80 6. 176
41. 00:39:58 Peták Jakub 1989 Holšiny 78 19. 128
42. 00:40:18 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 76 20. 125
43. 00:40:20 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 74 1. 200
44. 00:40:31 Lunter Martin 0000 Starý Plzenec 72 21. 122
45. 00:40:40 Zadražil Michal 1979 Hořovice 70 15. 140
46. 00:40:44 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 68 22. 119
47. 00:40:54 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 66 16. 137
48. 00:41:06 Turek Jiří 1962 Chaloupky 64 7. 172
49. 00:41:15 Flachs Michal 1987 Podlesí 62 23. 116
50. 00:41:28 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 60 24. 113
51. 00:41:37 Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště 58 17. 134
52. 00:41:39 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 56 8. 168
53. 00:41:39 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 54 2. 195
54. 00:41:52 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 52 18. 131
55. 00:42:10 Vlasák Jiří 1964 Plzeň 50 9. 164
56. 00:42:21 Holeček Michal 1974 Karlštejn 48 19. 128
57. 00:42:25 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 46 10. 160
58. 00:42:30 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 44 11. 156
59. 00:42:37 Majer Jan 1986 Vráž 42 25. 110
60. 00:42:40 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 40 12. 152
61. 00:42:41 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 39 20. 125
62. 00:42:43 Řezáč Václav 1987 Příbram 38 26. 108
63. 00:42:55 Brožík Valdemar 1976 --- 37 21. 122
64. 00:42:57 Šiman Eduard 1965 Praha 10 36 13. 148
65. 00:43:04 Slabý Václav 1958 Stochov 35 3. 190
66. 00:43:04 Zaremba Jan 1981 34 27. 106
67. 00:43:06 Dvořák Pavel 1977 Beroun 33 22. 119
68. 00:43:12 Mareček Petr 1980 Air Ship Club 32 23. 116
69. 00:43:18 Šusta David 1990 Cetyně 31 28. 104
70. 00:43:27 Kros Tomáš 1968 RH Mrtník 30 14. 144
71. 00:43:33 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 29 24. 113
72. 00:43:56 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 28 25. 110
73. 00:44:22 Král Václav 1983 Plzeň 27 29. 102
74. 00:44:47 Kleráč Roman 1980 TK Zdice 26 26. 108
75. 00:44:49 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 25 30. 100
76. 00:45:04 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 24 27. 106
77. 00:45:06 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 23 31. 98
78. 00:45:06 Karel Vajs 1992 22 32. 96
79. 00:45:14 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 21 28. 104
80. 00:45:15 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 20 29. 102
81. 00:45:30 Pech Luboš 1974 Bohutín 19 30. 100
82. 00:45:32 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 18 4. 185
83. 00:45:36 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 17 15. 140
84. 00:45:37 Šlapák Dušan 1981 Komárov 16 33. 94
85. 00:45:38 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 15 34. 92
86. 00:45:45 Erdinger Josef 1981 Komárov 14 35. 90
87. 00:46:02 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 13 16. 137
88. 00:46:10 Jung Roman 1979 Zavodou 12 31. 98
89. 00:46:12 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 11 17. 134
90. 00:46:23 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 10 18. 131
91. 00:47:01 Stupka Jirka 1988 Hředle 9 36. 88
92. 00:47:16 Pelc Jan 1986 Hudlice 8 37. 86
93. 00:47:21 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 7 19. 128
94. 00:47:24 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 6 20. 125
95. 00:47:29 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 5 32. 96
96. 00:47:29 Bauer Martin 1977 Chlustina 4 33. 94
97. 00:47:32 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 3 21. 122
98. 00:47:35 Procházka Pavel 1965 Spartak Hořovice 2 22. 119
99. 00:47:46 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 1 38. 84
100. 00:48:07 Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň 0 34. 92
101. 00:48:15 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 0 23. 116
102. 00:48:28 Häusler Václav 1963 0 24. 113
103. 00:48:43 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 0 35. 90
104. 00:48:47 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 0 39. 82
105. 00:48:50 Dostál Ivo 1977 0 36. 88
106. 00:49:18 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 0 5. 180
107. 00:49:25 Kašpar Michal 1990 Černín 0 40. 80
108. 00:49:34 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 0 37. 86
109. 00:49:52 Houdek Petr 1995 Pemi 0 41. 78
110. 00:49:53 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 0 38. 84
111. 00:50:09 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
112. 00:50:21 Holub Tomáš 1990 Rejkovice 0 42. 76
113. 00:50:37 Rampas Vít 1975 Slavoj Osek 0 39. 82
114. 00:50:59 Štěpáník Ondřej 1990 TJ Sušice 0 43. 74
115. 00:51:21 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 0 44. 72
116. 00:51:32 Turchnu Fon 1980 Unicov 0 40. 80
117. 00:51:32 Mach Jiří 1981 RAC 0 45. 70
118. 00:51:53 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 0 25. 110
119. 00:51:58 Forst Jan 1978 Osek 313 0 41. 78
120. 00:52:00 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
121. 00:52:28 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 26. 108
122. 00:53:02 Novák Petr 1992 Slavoj Osek 0 46. 68
123. 00:53:03 Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd 0 42. 76
124. 00:53:21 Šíma Zdeněk 1961 Slivenec Praha 0 27. 106
125. 00:53:43 Charvát Jiří 1978 Kvaň 0 43. 74
126. 00:53:50 Novák Radmil 0000 AC Nýřany 0 44. 72
127. 00:53:52 Weis Michal 1986 Hořovice 0 47. 66
128. 00:54:31 Paleček Tomáš 1981 dos amigos 0 48. 64
129. 00:55:19 Magera Petr 1966 Příbram 0 28. 104
130. 00:55:35 Kára Milan 1972 0 45. 70
131. 00:56:10 Košťál Jakub 1997 Cerhovice 0 49. 62
132. 00:56:48 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 0 3. 190
133. 00:56:51 Švarc Petr 1976 Slavoj Osek 0 46. 68
134. 00:57:46 Švagr Rostislav 1973 Dobříš 0 47. 66
135. 00:58:24 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 6. 176
136. 00:58:41 Čepelák Radek 1973 Osek 0 48. 64
137. 00:59:40 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 49. 62
138. 00:59:55 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 7. 172
139. 00:59:56 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 0 50. 60
140. 01:04:27 Skrbek Radomír 1975 Jince 0 51. 58

Soubory k závodu od pořadatelů:

Rekordní účast v Oseku: 204 dospělých a 163 dětí

Rekordně početné a hlavně kvalitní běžecké pole se sešlo na Partyzánské stezce v Oseku u Hořovic. Počasí pro tento závod netradiční, suchý asfalt a poměrně málo bahna přilákalo 204 běžců, pro poslední čtyři příchozí tak nestačila připravená startovní čísla, ale naštěstí čipů bylo dost. Přeci jen loni přijelo "jen" 143 závodníků. Na startu se objevil i čtyřnásobný vítěz Velkém kunratické Jan Procházka, se kterým ale nečekaně dlouho drželo krok několik soupeřů, zejména Milan Hochmut a Pavel Štěpaník. Až teprve v úvodu lesního stoupání se začal ostatním vzdalovat a zvítězil v rychlém času 31:48.

Článek Pepy Rendla na behej.com

Novinkou pro tento ročník Brdského poháru bude malé překvapení na slavnostním vyhlášení pro každého, kdo se letos zúčastní alespoň 12 závodů našeho běžeckého seriálu.

Výsledky: celkově, kategorie, děti záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: