Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.6.2020 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:23 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:27:39 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:28:24 Koudelka Filip 1991 190 3. 190
4. 00:29:01 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:29:15 Širanec Peter 1981 Koněprusy 180 4. 185
6. 00:29:26 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 176 5. 180
7. 00:29:35 Novák Vojta 2002 J+V team 172 1. 200
8. 00:30:57 Pergler Lukáš 1992 Komárov 168 6. 176
9. 00:31:04 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 164 7. 172
10. 00:31:09 Škrlant Martin 1979 Žebrák 160 2. 195
11. 00:31:20 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 156 8. 168
12. 00:31:24 Hvižď Leoš 1990 152 9. 164
13. 00:31:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 3. 190
14. 00:31:38 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 10. 160
15. 00:31:45 Hasman Petr 1983 za sebe 140 11. 156
16. 00:31:57 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 1. 200
17. 00:32:20 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 134 12. 152
18. 00:32:37 Barcal Richard 1981 dos amigos 131 13. 148
19. 00:32:47 Charvát Jan 1998 Zaječov 128 14. 144
20. 00:32:54 Motejl Jiří 1993 Chaloupky 125 15. 140
21. 00:33:21 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 122 4. 185
22. 00:33:35 Raboch Ivan 1966 Žebrák 119 2. 195
23. 00:33:48 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 116 5. 180
24. 00:34:05 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 113 3. 190
25. 00:34:30 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 110 6. 176
26. 00:34:37 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 16. 137
27. 00:34:41 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 106 4. 185
28. 00:34:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 5. 180
29. 00:34:50 Fábera Martin 1976 Chaloupky 102 7. 172
30. 00:35:05 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 100 8. 168
31. 00:35:12 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 98 6. 176
32. 00:35:27 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 96 1. 200
33. 00:35:30 Frühauf František 1975 Ohrazenice 94 9. 164
34. 00:35:35 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 92 17. 134
35. 00:35:37 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 90 7. 172
36. 00:36:11 Zaremba Jan 1981 88 18. 131
37. 00:36:14 Šiman Eduard 1965 Praha 10 86 8. 168
38. 00:36:30 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 84 10. 160
39. 00:36:34 Irsch Roman 2000 82 19. 128
40. 00:36:39 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 80 9. 164
41. 00:36:44 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 78 11. 156
42. 00:37:10 Král Václav 1983 Plzeň 76 20. 125
43. 00:38:23 Veselý Martin 1984 74 21. 122
44. 00:38:24 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 72 22. 119
45. 00:38:24 Košťál Jakub 1997 Cerhovice 70 23. 116
46. 00:38:27 Pech Luboš 1974 Bohutín 68 12. 152
47. 00:38:43 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 66 10. 160
48. 00:39:55 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 64 2. 195
49. 00:40:22 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 62 3. 190
50. 00:40:38 Kašpar Michal 1990 Černín 60 24. 113
51. 00:40:46 Pelc Jan 1986 Hudlice 58 25. 110
52. 00:40:58 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 56 11. 156
53. 00:41:10 Šlapák Dušan 1981 Komárov 54 26. 108
54. 00:41:36 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 52 4. 185
55. 00:42:58 Charvát Jiří 1978 Kvaň 50 13. 148
56. 00:43:35 Magera Petr 1966 Příbram 48 12. 152
57. 00:43:45 Svoboda Jan 1943 Příbram 46 1. 200
58. 00:44:14 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 44 2. 195
59. 00:44:44 Dítě Martin 1968 Štěchovice 42 13. 148
60. 00:45:53 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 40 14. 144
61. 00:47:18 Houžvička Miloš 1978 Příbram 39 14. 144
62. 00:47:34 Bureš Michal 1987 38 27. 106
63. 00:47:59 Novák Michal 1958 Dobříš 37 5. 180
64. 00:48:47 Paleček Tomáš 1981 dos amigos 36 28. 104
65. 00:49:18 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 35 15. 140
66. 00:53:55 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 34 6. 176
67. 00:55:17 Leitner Josef 1969 Příbram 33 15. 140
68. 00:56:38 Šorna Josef 1953 MK ventil 32 7. 172
69. 01:10:17 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 31 8. 168
70. 01:13:40 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 30 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Celkové výsledky, kategorie

Fotky: ze startu od Nikoly Kinclové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: