Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.2.2020 - S čelovkou Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:08 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:29:13 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:29:37 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 190 2. 195
4. 00:30:23 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 2. 195
5. 00:31:34 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 1. 200
6. 00:32:05 Stibalová Petra 1976 Broumy 176 3. 190
7. 00:32:14 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 172 4. 185
8. 00:32:38 Kafková Lucie 1982 Zdice 168 5. 180
9. 00:32:53 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 164 2. 195
10. 00:33:02 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 160 6. 176
11. 00:33:33 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 156 7. 172
12. 00:33:40 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 3. 190
13. 00:34:08 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 148 8. 168
14. 00:34:26 Kotlíková Šárka 1972 144 3. 190
15. 00:34:28 Šebestová Jitka 1980 UBF 140 9. 164
16. 00:34:54 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 137 10. 160
17. 00:34:56 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 134 4. 185
18. 00:35:14 Kroupova Petra 1984 131 11. 156
19. 00:35:38 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 128 5. 180
20. 00:35:39 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 125 6. 176
21. 00:35:45 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 122 12. 152
22. 00:36:14 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 119 7. 172
23. 00:36:42 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 116 13. 148
24. 00:36:52 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 113 14. 144
25. 00:37:05 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 110 4. 185
26. 00:37:28 Charvátová Věra 1978 Kvaň 108 15. 140
27. 00:37:41 Čeřovská Petra 1978 Rudná 106 16. 137
28. 00:37:55 Horníková Markéta 1990 UBF 104 5. 180
29. 00:38:03 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 102 6. 176
30. 00:38:06 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 100 17. 134
31. 00:38:12 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 98 8. 168
32. 00:38:37 Reitermanová Mirka 1971 Beroun 96 9. 164
33. 00:38:48 Konopáčová Kateřina 1981 Himal 94 18. 131
34. 00:39:10 Linková Hana 1972 92 10. 160
35. 00:39:33 Hartmanová Stanislava 1958 --- 90 1. 200
36. 00:39:41 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 88 7. 172
37. 00:40:23 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 86 2. 195
38. 00:40:44 Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš 84 19. 128
39. 00:40:47 Fábryová Ivana 1994 82 8. 168
40. 00:43:04 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 80 9. 164
41. 00:43:17 Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet 78 20. 125
42. 00:43:24 Koucká Kateřina 1987 76 10. 160
43. 00:43:42 Pastuchová Jana 1979 Hořovice 74 21. 122
44. 00:43:42 Holičková Livia 1982 Lochovice 72 22. 119
45. 00:43:54 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 70 23. 116
46. 00:44:40 Mašková Monika 1977 Dobříš 68 24. 113
47. 00:45:20 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 66 11. 156
48. 00:47:12 Mašková Lucie 1998 Hraštice 64 11. 156
49. 00:49:21 Kohoutová Markéta 2000 TJ Sokol Kralův Dvůr 62 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vysoká účast pokračovala - 145 čelovek na Dražovce

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy, děti

Nalezeno po závodě:
Po čelovkách: Rukavice

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: