Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - 3.6.2017 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:01 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 200 1. 200
2. 00:28:31 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 195 1. 200
3. 00:29:38 Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC 190 1. 200
4. 00:29:39 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:29:47 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 2. 195
6. 00:29:51 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 176 2. 195
7. 00:29:53 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 3. 190
8. 00:30:16 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:31:00 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:31:06 Gregorová Daniela 1974 Komárov 160 4. 185
11. 00:31:34 Mališová Karla 1960 USK Praha 156 1. 200
12. 00:32:27 Povalová Eva 1984 152 3. 190
13. 00:32:33 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 5. 180
14. 00:33:12 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 144 4. 185
15. 00:33:16 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 140 6. 176
16. 00:33:19 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 137 7. 172
17. 00:35:25 Kusáková Kateřina 1988 Komárov 134 5. 180
18. 00:36:03 Červenková Michaela 1976 131 8. 168
19. 00:36:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 128 2. 195
20. 00:36:55 Ksandrová Lucie 1986 Běštín 125 6. 176
21. 00:37:21 Krůtová Marcela 1971 Lhota 122 5. 180
22. 00:38:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 119 3. 190
23. 00:39:40 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 116 4. 185
24. 00:40:01 Milcová Magdaléna 1976 113 9. 164
25. 00:40:20 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 110 10. 160
26. 00:41:08 Růžičková Michaela 1996 108 7. 172
27. 00:43:49 Bartošová Milada 1953 Příbram 106 5. 180
28. 00:48:53 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 104 6. 176
29. 00:52:40 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (3)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.