Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.5.2024 | Brdská 12 | 12 | 00:53:49 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
20.4.2024 | Penzion Cup | 8.7 | 00:37:45 | 9. | 164 | 164 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
6.4.2024 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:29:36 | 9. | 164 | 164 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
23.3.2024 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:25 | 12. | 152 | 152 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
9.3.2024 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:39:33 | 17. | 134 | 134 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
10.2.2024 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:25:53 | 9. | 164 | 164 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
50 km | 3:40:01 | Součet bodů: | 954 | 1145 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
4.11.2023 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:30:57 | 15. | 140 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
21.10.2023 | Malá Křivoklátská | 6 | 00:25:53 | 7. | 172 | 172 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.10.2023 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:38:24 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2023 | Hořovický cvoček | 12 | 00:51:00 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
30.9.2023 | Běh města Příbrami | 10 | 00:41:57 | 18. | 131 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
16.9.2023 | Běh Bezděkovem | 9 | 00:37:05 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
9.9.2023 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:50:19 | 8. | 168 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
2.7.2023 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:29:57 | 22. | 119 | 5 | 10. | 160 | 5 | Celkové pořadí |
24.6.2023 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:38:39 | 9. | 164 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
11.6.2023 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:27:04 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
4.6.2023 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:30:31 | 8. | 168 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
28.5.2023 | Zahořanská 10 | 10 | 00:43:03 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
27.5.2023 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:31:59 | 9. | 164 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.5.2023 | Brdská 12 | 12 | 00:49:32 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
13.5.2023 | Energon běh | 10 | 00:39:55 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.4.2023 | Penzion Cup | 8.7 | 00:35:14 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.4.2023 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:30:28 | 9. | 164 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:37:58 | 24. | 113 | 5 | 8. | 168 | 5 | Celkové pořadí |
25.3.2023 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:20 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
11.3.2023 | Zimní běh krajem J. J. Ryby | 8.7 | 00:37:49 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:25:31 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
194.8 km | 13:43:35 | Součet bodů: | 2208 | 2415 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.11.2022 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:28:58 | 11. | 156 | 5 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
28.10.2022 | Králodvorský čtverec | 10.5 | 00:40:09 | 11. | 156 | 5 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:38:38 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
2.10.2022 | Hořovický cvoček | 12 | 00:50:22 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2022 | Běh města Příbrami | 10 | 00:40:15 | 16. | 137 | 5 | 9. | 164 | 5 | Celkové pořadí |
4.9.2022 | Dobříšská osmička | 8 | 00:31:26 | 8. | 168 | 168 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
28.8.2022 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:37:02 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:38:08 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:30:11 | 28. | 104 | 5 | 14. | 144 | 5 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:24:51 | 9. | 164 | 5 | 5. | 180 | 5 | Celkové pořadí |
11.6.2022 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:27:28 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
5.6.2022 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:30:26 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
29.5.2022 | Zahořanská 10 | 10 | 00:42:30 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
22.5.2022 | Brdská 12 | 12 | 00:48:45 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.5.2022 | Energon běh | 10 | 00:41:18 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:33:33 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:30:50 | 11. | 156 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:00 | 17. | 134 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:29:30 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
175.6 km | 12:14:20 | Součet bodů: | 2164 | 2335 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.11.2021 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:28:22 | 13. | 148 | 5 | 7. | 172 | 5 | Celkové pořadí |
13.11.2021 | Svatojánská 20 | 18 | 01:14:21 | 26. | 108 | 5 | 12. | 152 | 5 | Celkové pořadí |
6.11.2021 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:30:37 | 9. | 164 | 164 | 6. | 176 | 5 | Celkové pořadí |
9.10.2021 | Běh Bohutínem | 9.8 | 00:38:14 | 10. | 160 | 5 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 00:51:57 | 8. | 168 | 168 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
2.10.2021 | Běh města Příbrami | 10 | 00:40:29 | 12. | 152 | 5 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
18.9.2021 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:31:19 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:30:49 | 7. | 172 | 172 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
29.8.2021 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:35:56 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:36:29 | 9. | 164 | 164 | 6. | 176 | 5 | Celkové pořadí |
6.7.2021 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:28:48 | 21. | 122 | 5 | 10. | 160 | 5 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:23:40 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
12.6.2021 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:29:17 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
6.6.2021 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:29:10 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
29.5.2021 | Běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:26:29 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 12 | 12 | 00:47:26 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:33:16 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
151.9 km | 10:16:39 | Součet bodů: | 2150 | 2290 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:40:08 | 21. | 122 | 122 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
5.9.2020 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:34:29 | 20. | 125 | 125 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
31.1 km | 2:14:37 | Součet bodů: | 247 | 372 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
15.9.2019 | Dobříšská osmička | 8 | 00:31:23 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8 km | 0:31:23 | Součet bodů: | 190 | 200 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.6.2018 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:24:15 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
24.3.2018 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:23 | 10. | 160 | 160 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
28.1 km | 01:54:38 | Součet bodů: | 332 | 385 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.9.2017 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:49:55 | 18. | 131 | 131 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
12.1 km | 00:49:55 | Součet bodů: | 131 | 168 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:50:17 | 13. | 148 | 148 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
28.8.2016 | Eleven Karlštejnská 9 | 9 | 00:37:51 | 15. | 140 | 140 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:31:49 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:30:21 | 20. | 125 | 125 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
18.6.2016 | Příbramský 1/2 maraton | 21.1 | 01:24:12 | 6. | 176 | 176 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
55.6 km | Součet bodů: | 769 | 924 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí juniorek | Body | |||
1. | Karasová Anna | Triatlon team Příbram | 600 | |
2. | Švihnosová Marie | Střela Žebrák | 590 | |
3. | Dardová Nikola | Pětiboj Hořovice | 395 | |
4. | Nováková Eliška | Brdoběžci | 190 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024