Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.4.2024 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:29:20 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
31.3.2024 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:37:06 | 20. | 125 | 125 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
23.3.2024 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:30:16 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
24.5 km | 1:36:42 | Součet bodů: | 495 | 572 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
18.11.2023 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:27:13 | 8. | 168 | 168 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
4.11.2023 | Podzimní běh Dražovkou | 7 | 00:28:27 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.10.2023 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:38:34 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
30.9.2023 | Běh města Příbrami | 10 | 00:40:43 | 15. | 140 | 140 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
28.5.2023 | Zahořanská 10 | 10 | 00:41:11 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
15.4.2023 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:28:22 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
9.4.2023 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:36:10 | 17. | 134 | 134 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
1.4.2023 | Jarní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:26:25 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
25.2.2023 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:23:40 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
72.7 km | 4:50:45 | Součet bodů: | 1562 | 1735 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.11.2022 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:27:20 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
28.10.2022 | Králodvorský čtverec | 10.5 | 00:38:26 | 8. | 168 | 168 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
1.10.2022 | Běh města Příbrami | 10 | 00:38:13 | 11. | 156 | 156 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:37:00 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:24:47 | 8. | 168 | 168 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:36:03 | 9. | 164 | 164 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:29:01 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:28:15 | 11. | 156 | 156 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
12.3.2022 | Zimní běh v Bezděkově | 8.7 | 00:34:42 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:28:00 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
83 km | 5:21:47 | Součet bodů: | 1728 | 1886 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.11.2021 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:26:45 | 7. | 172 | 172 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
21.8.2021 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:34:55 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 01:52:04 | 10. | 160 | 160 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
41 km | 2:53:44 | Součet bodů: | 517 | 570 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:35:10 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
16.8.2020 | Žebrácká 25 | 25 | 01:41:56 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:35:30 | 6. | 176 | 176 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:23:53 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 01:50:21 | 12. | 152 | 152 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:31:48 | 5. | 180 | 180 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:24:53 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:34:43 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
97.7 km | 6:38:14 | Součet bodů: | 1394 | 1530 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.11.2019 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:26:55 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.11.2019 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:10:37 | 18. | 131 | 131 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
9.11.2019 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:28:26 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
15.6.2019 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:30:00 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
8.6.2019 | Jinecký kros | 5.7 | 00:22:36 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
21.4.2019 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:35:05 | 14. | 144 | 144 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:27:56 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:35:50 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
85.7 km | 5:37:25 | Součet bodů: | 1369 | 1525 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:29:00 | 12. | 152 | 152 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
22.9.2018 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:30:28 | 17. | 134 | 134 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 01:37:54 | 13. | 148 | 148 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:28:04 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
26.5.2018 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:29:27 | 3. | 190 | 190 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:34:46 | 14. | 144 | 144 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:34:33 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
88.2 km | 05:44:12 | Součet bodů: | 1130 | 1243 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:27:40 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.10.2017 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:27:54 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
8.10.2017 | Hořovický cvoček | 12 | 00:47:39 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
23.9.2017 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:24:09 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
6.7.2017 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:25:17 | 6. | 176 | 176 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
11.6.2017 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:28:38 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
27.5.2017 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:29:40 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:33:59 | 8. | 168 | 168 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:27:08 | 4. | 185 | 185 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:27:34 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
7.1.2017 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:35:43 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
102.8 km | 06:35:21 | Součet bodů: | 2019 | 2081 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
26.11.2016 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:04:46 | 9. | 164 | 10 | 6. | 176 | 10 | Celkové pořadí |
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:25:43 | 3. | 190 | 10 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
9.10.2016 | Hořovický cvoček | 12 | 00:48:07 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
8.10.2016 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:27:31 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:34:36 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
17.9.2016 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:23:35 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 10 | Celkové pořadí |
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:45:04 | 5. | 180 | 10 | 5. | 180 | 10 | Celkové pořadí |
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:29:31 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:27:11 | 9. | 164 | 10 | 6. | 176 | 10 | Celkové pořadí |
18.6.2016 | Příbramský 1/2 maraton | 21.1 | 01:16:55 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.6.2016 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:27:35 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
4.6.2016 | Jinecký kros | 5.7 | 00:21:43 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
28.5.2016 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:29:13 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
22.5.2016 | Brdská 25 | 25 | 01:46:07 | 9. | 164 | 10 | 5. | 180 | 10 | Celkové pořadí |
16.4.2016 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:30:29 | 3. | 190 | 10 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
9.4.2016 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:26:53 | 4. | 185 | 10 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
27.3.2016 | Běh Rožmitál Březnice | 10 | 00:34:20 | 9. | 164 | 10 | 6. | 176 | 10 | Celkové pořadí |
19.3.2016 | Josefův běh v Cerhovicích | 7.2 | 00:26:56 | 3. | 190 | 10 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.1.2016 | Zímní běh Litní a zámeckým parkem | 7 | 00:24:15 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 10 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:34:04 | 3. | 190 | 10 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
217.7 km | Součet bodů: | 2075 | 2085 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 65 let | Body | |||
1. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1930 | |
2. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1595 | |
3. | Butzková Ludmila | Kotva Braník | 1135 | |
4. | Růžičková Jana | Černín | 780 | |
5. | Kubičková Eliška Anna | CZ - SK Kotlářka Praha | 756 | |
6. | Dudášová Monika | SK Vlaška | 752 | |
7. | Beránková Jaroslava | Žebrák | 365 | |
8. | Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 200 | |
9. | Zelenková Alice | Kladno | 200 | |
10. | Šroubková Marta | Maraton Plzeň | 190 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024